přejít na hlavní menu přejít na kontextové menu

 

Jazykové pobyty ve Španělsku a Americe

 studenti na balkoně u moře     přístav s plachetnicemi    

Nabídka škol a kurzů

IH Bogota

Bogota

 

Náš tip! Spojte studium španělštiny s dobrodružstvím - vypravte se na výlet do amazonského deštného pralesa.

kurzy pro dospělé kurzy pro manažery

IH Riviera Maya

Playa del Carmen

 

Jazyková škola v atraktivní lokalitě, která nabízí spoustu kurzů spojených s aktivitami i kurzy pro učitele nebo zdravotníky.

kurzy pro dospělé kurzy pro manažery kurzy pro učitele

IH Spain

Barcelona, Palma de Mallorca, Tarragona, Valencia

 

Jazykové školy v atraktivních lokalitách s moderními učebnami, přístupem na internet, knihovnou a studovnou. Výuku vedou kvalifikovaní učitelé.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery kurzy pro seniory kurzy pro učitele

Sprachcaffe Languages Plus

Havana

 

Kurzy španělštiny v pulsujícím hlavním městě Kuby! Spojte své studium s tanečními lekcemi a nabyté jazykové a taneční znalosti uplatněte ihned ve volném čase!

kurzy pro dospělé

Sprachcaffe Languages Plus

Barcelona, Madrid, Malaga

 

Španělština za příznivé ceny v moderním prostředí špičkové jazykové školy! General Spanish v Malaze už od 125 EUR za 20 lekcí/ týden! Při objednání pobytu do konce listopadu platí ceny pro rok 2019 i na rok 2020! Navíc sleva 25 EUR / týden při objednání pobytu do 30.11.2019!

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory

Proyecto Espaňol

Alicante, Granada, Barcelona, Madrid

 

Jazyková škola s dlouholetou tradicí a s širokou nabídkou kurzů za rozumnou cenu. Studenti mohou volit mezi třemi intenzitami kurzů.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery kurzy pro učitele

Malaca Instituto

Malaga

 

Jazyková škola v atraktivní lokalitě na jihu Španělska ve městě Malaga.

kurzy pro dospělé kurzy pro manažery kurzy pro seniory kurzy pro učitele

Španělština ve Španělsku a Americe

Španělsko. To je slunce, moře, písek a flamenco. A také španělština. Jazyk podobně temperamentní, jako jsou sami Španělé. Jazyk, který je mateřštinou pro zhruba půl miliardy lidí. Španělština je jedním z nejrozšířenějších jazyků světa a na kurz španělštiny můžete vyrazit jak do španělských měst v čele s Barcelonou, Malagou nebo Madridem, tak do exotičtějších míst, jako jsou kubánská Havana, Mallorca nebo mexické Playa del Carmen.

Výběr jazykové školy

Chcete studovat spíše v menší škole nebo vás láká atmosféra velkých mezinárodních institucí? Jazykové pobyty s kurzy španělštiny ve Španělsku i v Jižní Americe můžete prožít na obou typech škol. Výběr je na vás a možná vám ho usnadní následující řádky:

  • International House – mezinárodní škola, na které se španělština vyučuje na pěti pobočkách. Barcelonu zvolte, pokud milujete rušnější životní styl a rádi byste prožili kurz spojený s uměleckým workshopem. Pobočka na Mallorce nabízí nejen krásné pláže, ale i kurzy pro seniory. Tarratoga je místo ideální pro juniorské kurzy a pobočky v Mexiku a Kolumbii zvolte v případě, že vám v hrudi tluče srdce dobrodruha. Mexiko pak ještě navíc nabízí unikátní kurz španělštiny pro zdravotníky, kurzy pro učitele i možnost spojit kurzy španělštiny třeba s lekcemi vaření, potápění nebo tance.
  • Proyecto Espaňol – s pobočkami ve čtyřech městech a s širokou nabídkou kurzů pro dospělé i pro učitele. S možností studovat obchodní i akademickou španělštinu, připravovat se ke zkouškám DELE nebo absolvovat juniorské kurzy v Alicante. V Alicante a Granadě navíc můžete absolvovat konverzační lekce, které je možné kombinovat i s jiným kurzem.
  • Malaca Instituto – jazyková škola s dlouhou historií leží v Malaze a poskytuje svým studentům unikátní zázemí. V areálu školy jsou totiž nejen třídy, ale i rezidence, restaurace a taneční studio. Škola má v nabídce kurzy španělštiny pro dospělé ve dvou intenzitách, které lze spojit i s lekcemi vaření či tancem. Dále nabízí obchodní i akademickou španělštinu, přípravu ke zkouškám DELE, kurzy pro učitele i seniory.
  • Sprachcaffe Languages Plus – mezinárodní škola s mnoha pobočkami po celém světě včetně pobočky v centru kubánské Havany. V této exotické destinaci můžete studovat klasický nebo intenzivní kurz pro dospělé, který lze spojit i s lekcemi salsy.

Výběr kurzu ve Španělsku podle lokality

Vysoké pohoří na severu, zelené pláně v centrální části, města s bohatou historií na jihu a podél pobřeží pláže, které v létě plní stovky tisíc turistů. Španělsko je jedna z nejpopulárnějších zemí světa. Ve starých románských městech sousedí tradiční katedrály s moderními budovami, fotbalové zápasy vyvolávají stejnou vášeň jako zápasy býčí, diskotéky střídají parkety s flamencem. Je to země, kde se evropská tradice nenásilně mísí s africkou maurskou kulturou. Španělsko rozhodně stojí za to poznat.

Barcelona

Sagrada Familia, Park Güel, Casa Batló. Barcelonu proslavily stavby od Antoni Gaudího. Mimo to ale i slavná pláž Barcelonetta, obrovský Camp Nou nebo třída Ramblas, kde se po setmění potkávají turisté z celého světa. Barcelona je druhým největším městem Španělska a jedno z nejatraktivnějších měst celého Středomoří. Při kurzech španělštiny se v Barceloně nudit rozhodně nebudete!

Madrid

Úzké uličky tady střídají moderní nákupní centra a velkolepá sídla mezinárodních firem. Madrid je se čtyřmi miliony obyvatel hlavním městem Španělska a turisty fascinuje právě kontrastem mezi starou a novou architekturou. Je sídlem vlády i královské rodiny, a ač možná leží tak trochu ve stínu Barcelony, i tohle město má turistům co nabídnout.

Granada

Andalusie je jednou z nejkrásnějších oblastí Španělska a město Granada je jejím srdcem. Je to třetí největší univerzitní město s bohatou historií a světoznámou pamětihodností Alhambra, která je pozůstatkem islámské kultury. Granada se může chlubit i krásnou okolní přírodou, spoustou parků a zahrad. Pobřeží Costa Tropical je vzdáleno asi 45 minut jízdy a slavné Costa del Sol něco málo přes hodinu cesty automobilem.

Malaga

Přístav, kde se narodil Pablo Picasso, a město, do jehož ulic slunce svítí více než 300 dnů v roce. Leží na Costa del Sol, Slunečném pobřeží a je i díky tomu jednou z nejatraktivnějších oblastí celého Španělska. Malaga je místem, kde můžete kurz španělštiny propojit s příjemným poležením na pláži, s poznáváním historických budov, posezením ve stylových kavárnách a restauracích.

Alicante

Klidnější městečko s malebnými uličkami, historickými budovami, tradiční pobřežní promenádou, písečnou pláží a také s celou řadou barů a restaurací, kde můžete ochutnat místní kuchyni. Alicante je přístavním městem, které leží v oblasti zvané Valencie, a má přibližně půl miliónu obyvatel. Dominantou města je hrad sv. Barbory, který leží na kopci přímo v centru města a ze kterého je překrásný výhled do okolí.

Mallorca

Na Mallorcu, největší španělský ostrov, ročně přiletí asi 12 milionů turistů. A mezi nimi jsou i studenti, kteří navštěvují jazykové kurzy. Mallorca leží v západní části Středozemního moře. Ostrov nabízí nejen krásné pláže a přírodu, ale také historické památky a kulturní atrakce. Největším městem je Palma de Mallorca a na ostrově žije přes milion obyvatel.

Výběr jazykového kurzu v Americe podle lokality

Část dne studovat španělštinu a ten zbytek strávit na krásné karibské pláži. Tak může vypadat jazykový kurz v Americe. Vyberte si některou z exotičtějších lokalit a prožijte několik týdnů plných slunce v mexickém Playa del Carmen, poznejte kubánskou Havanu nebo se vydejte do kolumbijské Bogoty.

Playa del Carmen

Srdce Mayské riviéry a jedno z nejpopulárnějších turistických letovisek v Mexiku. Playa del Carmen je kosmopolitní město v jižním cípu Mexika ležící na pobřeží Karibiku, které se pyšní plážemi, které jsou tak bílé, až z nich bolí oči, a tyrkysovým mořem. Vydejte se tady na výlet za mayskými památkami, do Cancúnu, projděte se po Quintě, místní Páté Avenue nebo se jen položte na pláž a užívejte si sluneční paprsky. Pro Playa del Carmen je typická i nízká zástavba, která ji odlišuje od jiných turistických resortů, a možnost dostat se všude bez problémů pěšky.

Bogota

Bogota leží ve vyšší nadmořské výšce, než je vrcholek naší Sněžky. Tady budete studovat v 2600 metrech nad mořskou hladinou. A s majestátnými Andami v zádech. Bogota je hlavním a největším městem Kolumbie, žije v ní asi osm milionů obyvatel a je třetím nejvýše položeným hlavním městem na jihoamerickém kontinentu. V centru stojí jak historické budovy, tak i moderní mrakodrapy.

Havana

Projděte se po promenádě svobody, slavném Malecónu, nebo si dejte sklenku v hospůdce La Bodeguita, kam chodil i Ernst Hemingway. Havaně se také občas přezdívá Paříž Karibiku. Je to město s pohnutou historií, kde se mísí koloniální minulost s komunistickou současností. Havana je kulturním centrem, které proslavily kubánské doutníky, rum a tanec salsa a pak samozřejmě bílé pláže, tyrkysové moře a temperament místních.

Výhodnější ceny kurzů ve Španělsku a Americe díky akčním nabídkám!

Registrujte se na naší homepage, případně sledujte stránku akční nabídky jazykových kurzů a vydejte se na kurz španělštiny do zahraničí za výhodnějších podmínek. Využijte některou z akčních nabídek, které nám pravidelně posílají partnerské jazykové školy ve Španělsku i  Americe!

Zajímají vás podrobnosti? Ozvěte se nám!

Sestavíme pro vás cenovou nabídku, poradíme s výběrem školy i lokality! Domluvte si s námi osobní schůzku v některé z našich kanceláří v Praze, Brně, Plzni a Liberci. Mrkněte na stránku kontakty a pošlete nám mail nebo nám zavolejte klasicky telefonem, případně přes Skype. Studium jazyků v zahraničí nebylo nikdy jednodušší!

© 1999 - 2019 STUDYLINE s.r.o.