přejít na hlavní menu přejít na kontextové menu

Jazykové pobyty ve Španělsku a Americe

Nabídka škol a kurzů

Proyecto Español

Alicante, Granada, Barcelona, Madrid

 

Jazyková škola s dlouholetou tradicí a širokou nabídkou kurzů za rozumnou cenu. Vybírat můžete ze 4 oblíbených španělských destinací - Alicante, Granada, Barcelona a Madrid.

kurzy pro dospělé kurzy pro manažery kurzy pro učitele

Sprachcaffe Languages Plus

Barcelona, Malaga

 

Španělština za příznivé ceny ve dvou španělských metropolích. V nabídce najdete oblíbené a cenově dostupné letní programy pro juniory s ubytováním v hostitelských rodinách i školních rezidencích.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory

Malaca Instituto

Malaga

 

Jazyková škola s vlastním campusem v atraktivní lokalitě na jihu Španělska.

kurzy pro dospělé kurzy pro manažery kurzy pro seniory kurzy pro učitele

Españolé IH Valencia

Valencia

 

Jazyková škola ve Valencii pod hlavičkou mezinárodní organizace okouzlí především svým sídlem v moderně zrenovovaném historickém paláci.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery

Sprachcaffe Languages Plus

Havana

 

Kurzy španělštiny pro dospělé v pulsujícím hlavním městě Kuby.

kurzy pro dospělé

Španělština ve Španělsku a Americe

španělsko

Španělsko. To je slunce, moře, písek a flamenco. A také španělština. Jazyk podobně temperamentní, jako jsou sami Španělé. Jazyk, který je mateřštinou pro zhruba půl miliardy lidí. Španělština je jedním z nejrozšířenějších jazyků světa a na kurz španělštiny můžete vyrazit jak do španělských měst v čele s Barcelonou, Malagou nebo Madridem, tak do exotičtějších míst, jako je např. kubánská Havana.

Cenová nabídka   Objednat konzultaci  Recenze studentů
Nepřehlédněte: Levné kurzy v zahraničí - akční nabídky

Výběr jazykové školy

Chcete studovat spíše v menší škole nebo Vás láká atmosféra velkých mezinárodních institucí? Jazykové pobyty s kurzy španělštiny ve Španělsku a v Americe můžete prožít na obou typech škol. Výběr je jen na Vás a možná Vám ho usnadní následující řádky:

  • Proyecto Español disponuje pobočkami ve čtyřech španělských městech a širokou nabídkou kurzů pro dospělé i juniory. Máte zde možnost studovat obchodní španělštinu se zaměřením na turismus, připravovat se ke zkouškám DELE nebo absolvovat juniorské programy v Alicante. V Alicante a Granadě navíc můžete zvolit konverzační lekce, které je možné kombinovat i s jiným kurzem.
  • Sprachcaffe Languages Plus ve Španělsku pořádá letní juniorské programy v Barceloně a v Malaze - ty jsou mezi klienty velmi oblíbené, jelikož nabízí balíček všech služeb za dostupné ceny. Dospělí studenti pak mohou studovat kromě těchto dvou lokalit také v hlavním městě Madridu.
  • Malaca Instituto je jazyková škola s dlouhou historií. V Malaze svým studentům poskytuje unikátní zázemí. V areálu školy naleznete totiž nejen třídy, ale i rezidenci, restauraci a taneční studio. Škola má v nabídce kurzy španělštiny pro dospělé ve dvou intenzitách, které lze spojit i s lekcemi vaření či tance. Dále nabízí obchodní i akademickou španělštinu, přípravu ke zkouškám DELE, kurzy pro učitele i seniory.
  • Españolé IH Valencia funguje jako součást vzdělávací organizace International House, což zajišťuje vysokou kvalitu všech kurzů. Školu najdete uprostřed Valencie v historickém paláci, který prošel unikátní rekonstrukcí. Españolé tak nabízí studium v moderním designovém protředí. Základní kurz obecné španělštiny můžete doplnit kulturními lekcemi nebo obchodní španělštinou. Oblíbený je i juniorský program během letních měsíců.
  • Sprachcaffe Languages Plus na Kubě nabízí jedinečnou příležitost spojit exotickou dovolenou se studiem jazyka. Škola sídlí přímo v Havaně, v rezidenční čtvrti, obklopena spoustou restaurací, kaváren a barů - zábavy a nočního života si tedy můžete užívat donekončena. Kurzy španělštiny jsou v nabídce ve dvou intezintách, nebo lze zvolit soukromé lekce a výuku můžete také spojit s lekcemi tradiční salsy.

Výběr kurzu ve Španělsku podle lokality

Vysoké pohoří na severu, zelené pláně v centrální části, města s bohatou historií na jihu a podél pobřeží pláže, které v létě plní stovky tisíc turistů. Španělsko je jedna z nejpopulárnějších zemí světa. Ve starých románských městech sousedí tradiční katedrály s moderními budovami, fotbalové zápasy vyvolávají stejnou vášeň jako zápasy býčí, diskotéky střídají parkety s flamencem. Je to země, kde se evropská tradice nenásilně mísí s africkou maurskou kulturou. Španělsko rozhodně stojí za to poznat.

Barcelona

Sagrada Familia, Park Güel, Casa Batló. Barcelonu proslavily stavby od Antoni Gaudího. Mimo to ale i slavná pláž Barcelonetta, obrovský Camp Nou nebo třída Ramblas, kde se po setmění potkávají turisté z celého světa. Barcelona je druhým největším městem Španělska a jedno z nejatraktivnějších měst celého Středomoří. Při kurzech španělštiny se v Barceloně nudit rozhodně nebudete!

Madrid

Úzké uličky tady střídají moderní nákupní centra a velkolepá sídla mezinárodních firem. Madrid je se čtyřmi miliony obyvatel hlavním městem Španělska a turisty fascinuje právě kontrastem mezi starou a novou architekturou. Je sídlem vlády i královské rodiny, a ač možná leží tak trochu ve stínu Barcelony, i tohle město má turistům co nabídnout.

Granada

Andalusie je jednou z nejkrásnějších oblastí Španělska a město Granada je jejím srdcem. Je to třetí největší univerzitní město s bohatou historií a světoznámou pamětihodností Alhambra, která je pozůstatkem islámské kultury. Granada se může chlubit i krásnou okolní přírodou, spoustou parků a zahrad. Pobřeží Costa Tropical je vzdáleno asi 45 minut jízdy a slavné Costa del Sol něco málo přes hodinu cesty automobilem.

Malaga

Přístav, kde se narodil Pablo Picasso, a město, do jehož ulic slunce svítí více než 300 dnů v roce. Leží na Costa del Sol, Slunečném pobřeží a je i díky tomu jednou z nejatraktivnějších oblastí celého Španělska. Malaga je místem, kde můžete kurz španělštiny propojit s příjemným poležením na pláži, s poznáváním historických budov, posezením ve stylových kavárnách a restauracích.

Alicante

Klidnější městečko s malebnými uličkami, historickými budovami, tradiční pobřežní promenádou, písečnou pláží a také s celou řadou barů a restaurací, kde můžete ochutnat místní kuchyni. Alicante je přístavním městem, které leží v oblasti zvané Valencie, a má přibližně půl miliónu obyvatel. Dominantou města je hrad sv. Barbory, který leží na kopci přímo v centru města a ze kterého je překrásný výhled do okolí.

Havana

Projděte se po promenádě svobody, slavném Malecónu, nebo si dejte sklenku v hospůdce La Bodeguita, kam chodil i Ernst Hemingway. Havaně se také občas přezdívá Paříž Karibiku. Je to město s pohnutou historií, kde se mísí koloniální minulost s komunistickou současností. Havana je kulturním centrem, které proslavily kubánské doutníky, rum a tanec salsa a pak samozřejmě bílé pláže, tyrkysové moře a temperament místních.

Výhodnější ceny kurzů ve Španělsku a Americe díky akčním nabídkám!

Registrujte se na naší homepage, případně sledujte stránku akční nabídky jazykových kurzů a vydejte se na kurz španělštiny do zahraničí za výhodnějších podmínek. Využijte některou z akčních nabídek, které nám pravidelně posílají partnerské jazykové školy ve Španělsku i  Americe!

Zajímají vás podrobnosti? Ozvěte se nám!

Sestavíme pro vás cenovou nabídku, poradíme s výběrem školy i lokality! Domluvte si s námi osobní schůzku v některé z našich kanceláří v Praze nebo Brně. Mrkněte na stránku kontakty a pošlete nám email nebo nám zavolejte klasicky telefonem, případně přes live chat. Studium jazyků v zahraničí nebylo nikdy jednodušší!

© 1999 - 2024 STUDYLINE s.r.o.