přejít na hlavní menu
Malaca Instituto

Malaca Instituto

Malaga

Jazyková škola v atraktivní lokalitě na jihu Španělska ve městě Malaga.

kurzy pro dospělé kurzy pro manažery kurzy pro seniory kurzy pro učitele

Max. / prům. počet studentů ve škole:

300 / 175

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

10 / 8

Minimální věk:

16 let

Nejzastoupenější národnosti:

51% Evropa (Německo, Švýcarsko, Rusko)
12% Asie (Čína)
5% Severní Amerika
32% Ostatní

Zastoupení ČR:

2%

Vybavení školy:

25 učeben, studovna, multimediální centrum s počítači, wifi, společenská místnost, bar, restaurace, taneční studio, kino, kuchyňka, posilovna, venkovní terasy, zahrada

Přednosti školy:

vysoce kvalifikovaní učitelé, široký výběr kurzů a ubytování, lokalita, přátelská atmosféra

Délka lekce:

50 minut

Úvod

Malaca Instituto patří mezi uznávané školy s dlouholetou tradicí. Ve Španělsku působí na trhu vzdělávání již 35 let. V areálu školy se nachází studentská rezidence Club Hispánico (110 pokojů), restaurace či taneční studio. Škola je akreditovaná Instituto Cervantes a je členem organizací  EAQUALS, IALC a Espaňol en Andalucía.

Lokalita

Škola se nachází v Andalůzii ve městě Malaga, které nabízí něco pro každého - historické centrum města, pláže, flamenco, galerie a další atrakce. Budova školy se nachází 10 minut chůze od pláže a 15 minut autobusem do centra města. Je ideálním místem pro studium španělštiny.

Kurzy a ubytování

Škola nabízí velký výběr kurzů. Kromě základních a intenzivních kurzů španělštiny (General Spanish a Intensive Spanish) zde můžete studovat také Business Spanish a Spanish for International Trade and Commerce. V nabídce jsou také přípravné kurzy ke zkoušce DELE. V Malaze je možné spojit studium se zábavou díky kurzům Spanish + Dance,  a Spanish + Cookery. Zájemcům starším 50ti let je určen Senior Course. Studenti, kteří mají zájem o individuální lekce španělštiny mohou využít kurz One to one. Z nabídky si vyberou i učitelé španělštiny, ve škole probíhá kurz Spanish for Teachers a také soukromé lekce One to one Teaching Methodology.

Ubytování je zajišťováno v hostitelských rodinách v jedno nebo dvoulůžkových pokojích a dále ve školní rezidenci, která se nachází přímo v areálu školy. V případě ubytování v rezidenci si můžete připlatit tzv. Meal plan a stravovat se ve školní restauraci (snídaně, polopenze nebo plná penze). Škola nabízí také ubytování v apartmánech. Apartmány jsou rozděleny na dva typy. V kategorii A jsou zařazeny apartmány ve vzdálenosti 10 minut pěšky od školy. Pokoje jsou velmi komfortně vybavené a klimatizované. V období od května do října je k dispozici bazén. Apartmány typu B se nachází ve vzdálenosti 30 minut jízdy od školy, jsou komfortně vybavené a vždy je v blízkosti zastávka městské hromadné dopravy.

© 1999 - 2020 STUDYLINE s.r.o.