přejít na hlavní menu přejít na kontextové menu

Jazykové pobyty v Kanadě

Nabídka škol a kurzů

International Language Academy of Canada

Toronto, Vancouver

 

Mezinárodně uznávaná jazyková škola s centry v Torontu a Vancouveru. Navíc s širokou nabídkou odborných kurzů - jeďte pro svůj vysněný diplom do Kanady!

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory

Kaplan International Languages

Vancouver, Toronto

 

Studujte na mezinárodní vzdělávací instituci, která se pyšní dlouholetými zkušenostmi - Kaplan je skupina špičkových jazykových škol. V Torontu navíc s nabídkou programu 30+.

kurzy pro dospělé kurzy pro manažery

Sprachcaffe Languages Plus

Toronto, Vancouver

 

Jazyková škola v pěti zajímavých lokalitách, která zajišťuje výuku angličtiny a také francouzštiny (v Montréalu).

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery

European Centre

Vancouver, Toronto, Montréal

 

Škola s širokou nabídkou kvalitních jazykových kurzů pro dospělé i juniory. Navíc s nabídkou samostatného programu v Torontu a Vancouveru pro studenty od 30 let!

kurzy pro dospělé

Kanada

Jazykový pobyt v Kanadě

Kolébka hokeje i země dechberoucích národních parků. Ideální destinace pro zahraniční studium angličtiny, ale i země, kam se jezdí na kurzy francouzštiny. Ať už si vyberete jakékoli kanadské město – Vancouver nebo Whistler, hokejové Toronto, Montréal, Calgary nebo Ottawu, máte jednu jistotu. Totiž, že si pobyt maximálně užijete!

Proč právě na kurz do Kanady?

V souboji Kanada versus USA je jazykový pobyt v Kanadě jasnou volbou pro ty, kteří si chtějí užít divokou přírodu a sportovní adrenalin. Máte-li rádi hory, lyže, snowboarding, hokej nebo třeba cyklistiku, pak je pro Vás Kanada to správné místo. Volný čas si můžete zpříjemnit i výlety do místní přírody nebo kulturními akcemi ve velkoměstech.

Velkým plusem je fakt, že v Kanadě můžete studovat angličtinu i francouzštinu. V zemi jsou dva oficiální jazyky a většina Kanaďanů perfektně ovládá angličtinu. Navíc jsou Kanaďané tradičně vstřícní a pohostinní a pobyt Vám od prvních dnů výrazně usnadní. V neposlední řadě mluví pro jazykový kurz v Kanadě i to, že je kanadský vzdělávací systém na opravdu vysoké úrovni a uspokojí i ty nejnáročnější studenty. Vzhledem ke vzdálenosti destinace doporučujeme vycestovat do Kanady na delší pobyt, při kterém je možné v Kanadě i pracovat.

Jakou vybrat jazykovou školu?

Vybíráte kurz angličtiny nebo francouzštiny podle školy? Pak Vás pravděpodobně bude zajímat, kolik studentů ji navštěvuje, jaké má renomé a jaké jazykové kurzy a volnočasové aktivity nabízí.

  • International Language Academy of Canada je špičková jazyková škola, která má na kontě mnoho ocenění a dvě pobočky přímo v Kanadě. Nabízí kurzy pro dospělé i juniory a zaměřuje se také na studijně-pracovní programy v rámci Working Holiday víz. Dospělí mohou studovat kurzy ve dvou intenzitách, manažeři ocení obchodní angličtinu a v nabídce jsou i přípravné kurzy k mezinárodním zkouškám. Pro juniory je určený klasický letní kurz s mnoha aktivitami, nebo „jen“ samotné lekce angličtiny.
  • Kaplan International Languages je jednou z nejznámějších jazykových škol v Kanadě, která může nabídnout opravdu kvalitní výuku. Má zde dvě pobočky, v Torontu a ve Vancouveru, které obě sídlí v moderních budovách a vždy v centru města. Široká nabídka kurzů uspokojí i ty nejnáročnější. Kromě klasického kurzu v různých intenzitách můžete studovat i třeba obchodní nebo akademickou angličtinu, nebo se připravovat k mezinárodní jazykové zkoušce. Dlouhodobé studium za výhodné ceny lze absolvovat v rámci akademického semestru nebo roku.
  • Sprachcaffe Languages Plus je mezinárodní škola, která se v Kanadě nachází v pěti městech a nabízí díky tomu největší výběr, pokud jde o lokalitu. Školy Sprachcaffe v Torontu, Vancouveru a Montréalu organizují letní programy pro juniory, všechny školy pak nabízejí kurzy pro dospělé ve dvou intenzitách, přípravné kurzy ke zkoušce TOEFL, a nebo soukromé lekce ušité na míru. V Montréalu navíc můžete studovat i francouzštinu.

Výběr kurzu dle lokality

Deset provincií, tři teritoria a status druhé největší země světa. To je Kanada. Historie a kultura každé z provincí jsou unikátní a Kanada je díky tomu až překvapivě pestrou zemí. A pestrá je i klimatem. V létě zde mohou denní teploty přesahovat 35°C, zatímco v zimě mohou klesnout až k -25°C.

Vancouver 

Přístavní město ležící na pobřeží Paciku je největším městem provincie Britská Kolumbie. Spojení příjemného podnebí a nádherné scenérie tvořené mořem a horami s ideálními podmínkami pro lyžaře dělá z Vancouveru jedno z nejvíce navštěvovaných míst Severní Ameriky.

Toronto 

Kulturní a ekonomická metropole Kanady, multikulturní město, kde se doma cítí každý, ať už je odkudkoli. Takové je Toronto. Pětimilionová metropole leží na břehu jezera Ontario zhruba dvě hodiny jízdy od slavných Niagarských vodopádů. Při pěší procházce historickým centrem můžete pozorovat různé vlivy architektonických stylů. Město má silnou sportovní tradici a místní kluby ho proslavily nejen v Severní Americe. Vždyť kdo by neznal Toronto Maple Leafs.

Montréal 

Město plné parků a krásných zahrad a po Paříži druhé největší francouzsky hovořící město na světě. Vyrazit sem tedy můžete nejen za studiem angličtiny, ale i na kurzy francouzštiny. Montréal leží na ostrově na soutoku řek Ottawy a Svatý Vavřinec obklopený horami a lesy. Francouzské dědictví je v ulicích tohoto města dodnes jasně patrné a i díky němu je Montréal naprosto jedinečný.

Calgary 

Hokej a kovbojové – to jsou symboly moderního města na západě Kanady. Metropole provincie Alberta se od ostatních kanadských měst odlišuje pohodovým venkovským životním stylem a studenty potěší nižší náklady na živobytí. Okolí Calgary nabízí vynikající příležitosti pro sport a turistiku, jen asi hodinu jízdy od města se nachází Skalnaté hory, národní park Banff a Tyrkysová jezera.

Ottawa 

V Ottawě se bát nemusíte! Hlavní město Kanady je totiž jedním z nejbezpečnějších měst světa. Ottawa je prosperujícím městem, jehož úspěchy se odrážejí i na jeho podobě. Posaďte se do některého z veřejných parků, projděte si místní zahrady a užijte si pestrost historických památek, muzeí a galerií.

Victoria 

Město zahrad a zároveň nejslunečnější město na západním pobřeží Kanady. Taková je Victoria, město, které se pyšní krásnou architekturou 19. století, zahradami s borovicemi, mořem a vrcholky hor pokrytými sněhem. Nachází se na samém jihu ostrova Vancouver, pouhých 137 km severozápadně od amerického Seattlu, a do nedalekého města Vancouver dojedete trajektem za pouhé 2 hodiny.

Ještě než vyrazíte na kurz – nezapomeňte na víza

Chystáte se studovat maximálně šest měsíců? Pak není třeba žádat o vízum. Pro delší studium už ale musíte požádat o studentské vízum. Jako občan ČR máte také možnost vycestovat do Kanady v rámci takzvaných Working Holiday víz. Ta umožňují mladým lidem ve věku 18 až 35 let pracovat a zároveň studovat v Kanadě až po dobu jednoho roku. Nicméně pozor – program je omezený jen pro 1200 zájemců za rok! Více vám (nejen) o vízech do Kanady řekneme osobně na některé z našich poboček – dejte nám o sobě vědět a domluvíme si společnou schůzku!

Studujte v Kanadě výhodnějí – kurzy za akční ceny

Naše partnerské školy v Kanadě nám pravidelně poskytují akční nabídky na kurzy za zvýhodněné ceny. Chcete některou z nich využít? Stačí jen pravidelně sledovat sekci akční nabídky jazykových kurzů nebo se přihlásit přímo k odběru novinek na naší homepage!

Řekneme vám ještě víc – třeba na osobní schůzce

Chcete zjistit víc? Zajímá Vás, na kolik jazykový kurz vyjde a co je potřeba před odjezdem zařídit? Napište nám email, spojte se s námi telefonicky nebo přes náš chat, a my Vám poradíme. Ideálně na osobní schůzce v některé z našich kanceláří v Praze a Brně. Všechny kontakty najdete v příslušné sekci.

© 1999 - 2023 STUDYLINE s.r.o.