přejít na hlavní menu přejít na kontextové menu

Jazykové pobyty v Kanadě

Nabídka škol a kurzů

International Language Academy of Canada

Toronto, Vancouver

 

Mezinárodně uznávaná jazyková škola s centry v Torontu a Vancouveru. Navíc s širokou nabídkou odborných kurzů - jeďte pro svůj vysněný diplom do Kanady.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory odborné kurzy

Kaplan International Languages

Vancouver, Toronto

 

Kaplan je celosvětový lídr v jazykovém vzdělávání s mnoha školami nejen v Severní Americe, ale i v Evropě, s širokou nabídkou kurzů pro dospělé, profesionály i seniory.

kurzy pro dospělé kurzy pro manažery

Sprachcaffe Languages Plus

Toronto, Vancouver

 

Školy v atraktivních lokalitách, které nabízí oblíbené a cenově dostupné letní programy pro juniory s ubytováním v hostitelských rodinách i školních rezidencích.

kurzy pro juniory

European Centre

Vancouver, Toronto, Montréal

 

EC je mezinárodní síť jazykových škol s pobočkami po celém světě. Jejich moderní a inovativní přístup k výuce zajišťuje inspirativní prostředí pro studium angličtiny i francouzštiny.

kurzy pro dospělé kurzy pro manažery

ILSC Language Schools

Vancouver, Toronto, Montréal

 

Škola nabízí kurzy angličtiny i francouzštiny pro dospělé i juniory. Zároveň zde můžete studovat odborné kurzy v oborech business, technologie, digitální marketing nebo pohostinství.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery kurzy pro učitele odborné kurzy

Kanada

Jazykový pobyt v Kanadě

Kolébka hokeje i země dechberoucích národních parků. Ideální destinace pro zahraniční studium angličtiny, ale i země, kam se jezdí na kurzy francouzštiny. Ať už si vyberete jakékoli kanadské město – Vancouver nebo Whistler, hokejové Toronto, Montréal, Calgary nebo Ottawu, máte jednu jistotu. Totiž, že si pobyt maximálně užijete!

Cenová nabídka   Objednat konzultaci  Recenze studentů
Nepřehlédněte: Levné kurzy v zahraničí - akční nabídky

Cena jazykového pobytu v Kanadě

Jazykové pobyty pro děti a juniory v Kanadě se pohybují v různých cenových kategoriích v závislosti na délce pobytu a typu ubytování. Pro dvoutýdenní pobyt je cena za Homestay (ubytování v hostitelské rodině) přibližně 50 tisíc Kč, zatímco za ubytování v rezidenci to může být 70 tisíc Kč. Měsíční pobyt v hostitelské rodině stojí kolem 90 tisíc Kč a v rezidenci cca 130 tisíc Kč. Je důležité poznamenat, že tyto ceny nezahrnují obousměrnou letenku, která na východ Kanady stojí kolem 25 tisíc Kč a na západ přibližně 30 tisíc Kč. V porovnání s USA je Kanada levnější alternativou pro jazykové pobyty.

Jazykové pobyty pro dospělé v Kanadě jsou také cenově dostupné a zahrnují studium, ubytování a stravu. Pro dvoutýdenní pobyt v Homestay s polopenzí je průměrná cena kolem 30 tisíc Kč. Pokud zvolíte měsíční pobyt, cena se pohybuje kolem 50 tisíc Kč. V tomto odhadu nejsou zahrnuty náklady na obousměrnou letenku, která stojí přibližně 25 tisíc Kč na východ Kanady a 30 tisíc Kč na západ. Kanada představuje levnější alternativu k USA pro ty, kteří hledají cenově výhodný jazykový pobyt.

Životní náklady v Kanadě

Cena potravin oproti ČR Cena nájmu oproti ČR
o 40 % vyšší o 70 % vyšší

Cena obousměrné letenky do Kanady

Průměrná cena obousměrné letenky z Prahy do Kanady v sezoně se pohybuje kolem 25 tisíc Kč na východní pobřeží a přibližně 30 tisíc Kč na západní pobřeží. Letenky jsou výhodnější, když se koupí co nejdříve. Cena letenky do Kanady je zhruba třikrát dražší než cesta do evropských destinací a přibližně stejně drahá jako letenky do USA.

Proč právě na kurz do Kanady?

V souboji Kanada versus USA je jazykový pobyt v Kanadě jasnou volbou pro ty, kteří si chtějí užít divokou přírodu a sportovní adrenalin. Máte-li rádi hory, lyže, snowboarding, hokej nebo třeba cyklistiku, pak je pro Vás Kanada to správné místo. Volný čas si můžete zpříjemnit i výlety do místní přírody nebo kulturními akcemi ve velkoměstech.

Velkým plusem je fakt, že v Kanadě můžete studovat angličtinu i francouzštinu. V zemi jsou dva oficiální jazyky a většina Kanaďanů perfektně ovládá angličtinu. Navíc jsou Kanaďané tradičně vstřícní a pohostinní a pobyt Vám od prvních dnů výrazně usnadní. V neposlední řadě mluví pro jazykový kurz v Kanadě i to, že je kanadský vzdělávací systém na opravdu vysoké úrovni a uspokojí i ty nejnáročnější studenty. Vzhledem ke vzdálenosti destinace doporučujeme vycestovat do Kanady na delší pobyt, při kterém je možné v Kanadě i pracovat.

Jakou vybrat jazykovou školu?

Vybíráte kurz angličtiny nebo francouzštiny podle školy? Pak Vás pravděpodobně bude zajímat, kolik studentů ji navštěvuje, jaké má renomé a jaké jazykové kurzy a volnočasové aktivity nabízí.

  • International Language Academy of Canada je špičková jazyková škola, která má na kontě mnoho ocenění a dvě pobočky přímo v Kanadě. Nabízí kurzy pro dospělé i juniory a zaměřuje se také na studijně-pracovní programy v rámci Working Holiday víz. Dospělí mohou studovat kurzy ve dvou intenzitách, manažeři ocení obchodní angličtinu a v nabídce jsou i přípravné kurzy k mezinárodním zkouškám. Pro juniory je určený klasický letní kurz s mnoha aktivitami, nebo „jen“ samotné lekce angličtiny.
  • Kaplan International Languages je jednou z nejznámějších jazykových škol v Kanadě, která může nabídnout opravdu kvalitní výuku. Má zde dvě pobočky, v Torontu a ve Vancouveru, které obě sídlí v moderních budovách a vždy v centru města. Široká nabídka kurzů uspokojí i ty nejnáročnější. Kromě klasického kurzu v různých intenzitách můžete studovat i třeba obchodní nebo akademickou angličtinu, nebo se připravovat k mezinárodní jazykové zkoušce. Dlouhodobé studium za výhodné ceny lze absolvovat v rámci akademického semestru nebo roku.
  • Sprachcaffe Languages Plus je mezinárodní škola, která se v Kanadě nachází v pěti městech a nabízí díky tomu největší výběr, pokud jde o lokalitu. Školy Sprachcaffe v Torontu, Vancouveru a Montréalu organizují letní programy pro juniory, všechny školy pak nabízejí kurzy pro dospělé ve dvou intenzitách, přípravné kurzy ke zkoušce TOEFL, a nebo soukromé lekce ušité na míru. V Montréalu navíc můžete studovat i francouzštinu.
  • European Centre  je renomovanou jazykovou školou s vysokou úrovní výuky. Nachází se ve třech významných městech – v Torontu, Vancouveru a v Montréalu. Škola nabízí širokou paletu kurzů od klasických až po specializované, jako jsou obchodní nebo akademické angličtina, a připravuje studenty na mezinárodní jazykové zkoušky. V Montréalu můžete studovat také francouzštinu nebo dokonce oba jazyky zkombinovat. 
  • ILSC Language Schools je jednou z předních jazykových škol v Kanadě, která se pyšní vysokou kvalitou výuky. Najdete ji v Torontu, Vancouveru a v Montréalu, přičemž všechny školy jsou umístěny v moderních budovách vždy v samotném centru města. Široká paleta kurzů uspokojí potřeby každého studenta, ať už jde o standardní programy nebo specializované kurzy v obchodní nebo akademické angličtině, nebo přípravu na mezinárodní jazykové zkoušky. K dispozci je také dlouhodobé studium odborných kurzů, v rámci kterého můžete v Kanadě i pracovat a vydělávat.

Výběr kurzu dle lokality

Deset provincií, tři teritoria a status druhé největší země světa. To je Kanada. Historie a kultura každé z provincí jsou unikátní a Kanada je díky tomu až překvapivě pestrou zemí. A pestrá je i klimatem. V létě zde mohou denní teploty přesahovat 35°C, zatímco v zimě mohou klesnout až k -25°C.

Vancouver 

Přístavní město ležící na pobřeží Paciku je největším městem provincie Britská Kolumbie. Spojení příjemného podnebí a nádherné scenérie tvořené mořem a horami s ideálními podmínkami pro lyžaře dělá z Vancouveru jedno z nejvíce navštěvovaných míst Severní Ameriky.

Toronto 

Kulturní a ekonomická metropole Kanady, multikulturní město, kde se doma cítí každý, ať už je odkudkoli. Takové je Toronto. Pětimilionová metropole leží na břehu jezera Ontario zhruba dvě hodiny jízdy od slavných Niagarských vodopádů. Při pěší procházce historickým centrem můžete pozorovat různé vlivy architektonických stylů. Město má silnou sportovní tradici a místní kluby ho proslavily nejen v Severní Americe. Vždyť kdo by neznal Toronto Maple Leafs.

Montréal 

Město plné parků a krásných zahrad a po Paříži druhé největší francouzsky hovořící město na světě. Vyrazit sem tedy můžete nejen za studiem angličtiny, ale i na kurzy francouzštiny. Montréal leží na ostrově na soutoku řek Ottawy a Svatý Vavřinec obklopený horami a lesy. Francouzské dědictví je v ulicích tohoto města dodnes jasně patrné a i díky němu je Montréal naprosto jedinečný.

Ještě než vyrazíte na kurz – nezapomeňte na víza

Chystáte se studovat maximálně šest měsíců? Pak není třeba žádat o vízum. Pro delší studium už ale musíte požádat o studentské vízum. Jako občan ČR máte také možnost vycestovat do Kanady v rámci takzvaných Working Holiday víz. Ta umožňují mladým lidem ve věku 18 až 35 let pracovat a zároveň studovat v Kanadě až po dobu jednoho roku. Nicméně pozor – program je omezený jen pro 1200 zájemců za rok! Více vám (nejen) o vízech do Kanady řekneme osobně na některé z našich poboček – dejte nám o sobě vědět a domluvíme si společnou schůzku!

Studujte v Kanadě výhodnějí – kurzy za akční ceny

Naše partnerské školy v Kanadě nám pravidelně poskytují akční nabídky na kurzy za zvýhodněné ceny. Chcete některou z nich využít? Stačí jen pravidelně sledovat sekci akční nabídky jazykových kurzů nebo se přihlásit přímo k odběru novinek na naší homepage!

Řekneme vám ještě víc – třeba na osobní schůzce

Chcete zjistit víc? Zajímá Vás, na kolik jazykový kurz vyjde a co je potřeba před odjezdem zařídit? Napište nám email, spojte se s námi telefonicky nebo přes náš chat, a my Vám poradíme. Ideálně na osobní schůzce v některé z našich kanceláří v Praze a Brně. Všechny kontakty najdete v příslušné sekci.

© 1999 - 2024 STUDYLINE s.r.o.