přejít na hlavní menu
Sprachcaffe Languages Plus

Sprachcaffe Languages Plus

Toronto, Vancouver

Školy v atraktivních lokalitách, které nabízí oblíbené a cenově dostupné letní programy pro juniory s ubytováním v hostitelských rodinách i školních rezidencích.

kurzy pro juniory

 Max. / prům. počet studentů ve škole:

Toronto: 180 / 120

Vancouver: 100 / 70

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

14 / 12

Minimální věk:

Junioři: 14-21 let

Zastoupení ČR:

 1%

Vybavení školy:

recepce, prosvětlené učebny, knihovna a studovna, počítačová učebna, přístup na Wi-Fi zdarma, centrum pro samostudium

Přednosti školy:

výhodná cena, umístění v centru měst, kvalitní výuka, přátelská a rodinná atmosféra, kvalifikovaní lektoři, bohatá nabídka volnočasových aktivit

Délka lekce:

45 minut

Úvod

Sprachcaffe Languages Plus zajišťuje jazykové kurzy více než 30 let.  Kromě angličtiny nabízí výuku i v dalších 7 jazycích, ve 32  jazykových školách po celém světě. Škola je akreditována řadou prestižních institucí, v Kanadě se jedná o Languages Canada. 

Lokalita

Toronto je domovem více než 5 milionů obyvatel a jednoznačně se řadí mezi nejrozmanitější města světa. Škola se nachází přímo v centru, ve čtvrti zvané Old Town Toronto, v dosahu zastávek místní dopravy, obchodů, restaurací i památek.

Vancouver je největší metropolitní centrum v západní Kanadě, tzv. Perla Pacifiku. Škola se nachází v populární čtvrti Gastown. Z množství volnočasových aktivit si vybere každý, ať už má jít o nakupování, noční život nebo sport a pobyt v přírodě.

Kurzy a ubytování

Sprachcaffe nabízí programy pro juniory, které se konají v Torontu a Vancouveru. Určeny jsou studentům ve věku 14-21 let, kteří se chtějí zdokonalit v angličtině. V ceně je zahrnuta výuka, ubytování v hostitelské rodině, Junior Course Homestay, nebo ve školní rezidenci, Junior Course Residence, s plnou penzí, aktivity, exkurze a letištní transfery v určeném čase. Za příplatek je možné zvolit intenzivní variantu výuky angličtiny (celkem 30 lekcí týdně).

© 1999 - 2024 STUDYLINE s.r.o.