přejít na hlavní menu
Sprachcaffe Languages Plus

Sprachcaffe Languages Plus

Toronto, Vancouver, Calgary, Montreal, Ottawa, Victoria

Jazyková škola v pěti zajímavých lokalitách, zajišťující výuku angličtiny a francouzštiny (Montreal).

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery

 Max. / prům. počet studentů ve škole:

Calgary: 250 / 180
Montreal: 250 / 250
Ottawa: 280 / 250
Victoria: 280 / 200
Toronto: 180 / 110

Vancouver: 160 / 70

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

14 / 12

Minimální věk:

dopělí: 16 let
junioři: 14 - 21 let

Národnostní složení studentů:

Calgary: 30% Severní Amerika, 25% Asie, 20% Afrika, 15% Jižní Amerika, 10% Evropa 
Montreal: 45% Severní Amerika, 30% Afrika, 15% Jižní Amerika, 10% Evropa
Ottawa: 50% Afrika, 30% Jižní Amerika, 10% Asie, 10% Evropa
Victoria: 50% Asie, 25% Afrika, 20% Jižní Amerika, 5% Evropa
Toronto: 70% Evropa, 20% Afrika, 5% Asie, 5% Jižní Amerika

Vancouver:  40% Asie, 30% Jižní Amerika, 20% Evropa, 10% Afrika

Zastoupení ČR:

 1%

Vybavení školy:

recepce, prosvětlené učebny, knihovna, počítačová učebna, přístup na internet zdarma, centrum pro samostudium

Přednosti školy:

výhodná cena, výborný národnostní mix, umístění v centru měst, kvalitní výuka, přátelští a kvalifikovaní učitelé, bohatý program mimoškolních aktivit

Délka lekce:

45 minut

Úvod

Sprachcaffe Languages Plus zajišťuje jazykové kurzy více než 30 let.  Kromě angličtiny nabízí výuku i v dalších 7 jazycích, ve 32  jazykových školách po celém světě. Škola je akreditována řadou prestižních institucí, v Kanadě se jedná o Languages Canada. Vzhledem k tomu, že v Kanadě je úředním jazykem vedle angličtiny také francouzština, můžete ve škole Sprachcaffe studovat oba jazyky.

Akční nabídka

EARLY BIRD sleva CAD 30 / týden při objednání pobytu do 31. 3. 2020.

Lokalita

Calgary - je jedno z nejrychleji se rozvíjejících měst v Severní Americe. Přesto je to místo s poklidnou atmosférou, plné přátelských lidí. Škola se nachází ve zrenovované budově v centru města na sedmé avenue. V blízkosti je nádraží a dále kino, obchody a restaurace. Montreal - je druhé největší město v Kanadě a zároveň největší dvojjazyčné město na světě. Proto právě zde můžete vybírat mezi kurzy angličtiny a francouzštiny. Moderní budova školy je situována ve středu města v oblasti zvané "The Golden Mile". Kromě historických budov je poblíž školy taktéž řada turistických atrakcí. Ottawa - je hlavním městem Kanady a škola se nachází v centru ve stejné budově jako Laura Secord, což je populární kanadský obchod s čokoládou a zmrzlinou. V okolí školy jsou nákupní centra i turistické atrakce. Victoria - je nejstarší město na západním pobřeží Kanady. Školní učebny jsou umístěny v historické budově ve středu města nedaleko Royal British Columbia Museum, ale také řady restaurací, hotelů a přístavu. Toronto - škola se nachází přímo v centru města ve čtvrti zvané Old Town Toronto v dosahu zastávek místní dopravy, obchodů, restaurací i památek. Vancouver - je největší metropolitní centrum v západní Kanadě. Škola se nachází v populární čtvrti Gastown.

Kurzy a ubytování

Sprachcaffe poskytuje komplexní jazykové kurzy vysoké kvality, jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. V nabídce jsou kurzy obecné angličtiny ve dvou intenzitách General English (20 nebo 24 lekcí / týden), Intensive English (30 lekcí / týden) nebo Super Intensive English (40 lekcí / týden). Stejně tak je to s obecnou francouzštinou, kterou je možné studovat v Montrealu jako General nebo Intensive French. Pro výrazné zlepšení obou jazyků v krátkém čase je možné kombinovat  zvolený kurz s individuální výukou One to One. Kromě kurzů pro dospělé, nabízí Sprachcaffe také kurzy pro juniory, které se konají v Montrealu, Torontu, Calgary a Vancouveru. Určeny jsou studentům ve věku 14-21 let, kteří se chtějí zdokonalit v angličtině nebo francouzštině (pouze Montreal). V ceně je zahrnuta výuka, ubytování v hostitelské rodině nebo ve školní rezidenci s plnou penzí, aktivity, exkurze a letištní transfery v určeném čase.  Dospělým studentům škola zajišťuje ubytování v hostitelských rodinách nebo rezidencích.

© 1999 - 2020 STUDYLINE s.r.o.