přejít na hlavní menu přejít na kontextové menu

Jazykové pobyty v Německu, Rakousku a Švýcarsku

Nabídka škol a kurzů

Horizonte Institut für Sprache, Kommunikation und Kultur

Regensburg

 

Malá jazyková škola s rodinnou a přátelskou atmosférou uprostřed jednoho z nejkrásnějších německých měst - v Regensburgu.

kurzy pro dospělé kurzy pro manažery kurzy pro učitele

Sprachcaffe Languages Plus

Frankfurt, Mnichov

 

Němčina za příznivé ceny v moderním prostředí dvou německých metropolí. V nabídce najdete oblíbené a cenově dostupné letní programy pro juniory s ubytováním v hostitelských rodinách i školních rezidencích.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery kurzy pro seniory

DID Deutsch Institute

Augsburg, Berlín, Frankfurt, Hamburg, Höchst, Mnichov

 

Řetězec jazykových škol po celém Německu s dlouholetou tradicí. V široké nabídce najdete i přípravné kurzy na uznávanou zkoušku TestDaF nebo juniorské programy.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery kurzy pro učitele

Alpadia Language Schools

Berlín, Frankfurt, Freiburg

 

Alpadia nabízí kurzy němčiny pro dospělé i juniory. Škola se zaměřuje na interaktivní výuku, která kombinuje klasické metody s moderními přístupy k výuce jazyků.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery

Actilingua Academy

Vídeň

 

Moderní jazyková škola v centru rakouské metropole nabízí kvalitní výuku a možnost ubytování v rezidenci, kterou najdete v těsné blízkosti budovy školy.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery kurzy pro seniory kurzy pro učitele

Language Studies International

Curych

 

Jazyková škola s dlouholetou tradicí, v atraktivní švýcarské destinaci a s širokou nabídkou kurzů němčiny pro náročné studenty.

kurzy pro dospělé kurzy pro manažery kurzy pro seniory

Alpadia Language Schools

Engelberg, Montreux

 

Jazyková škola Alpadia nabízí širokou škálu pobytů pro juniory. Spojte možnost studovat v krásných lokalitách s kurzem a zábavnými aktivitami všech druhů.

kurzy pro juniory

Němčina v Německu, Rakousku a Švýcarsku

Němčina v Německu, Rakousku a Švýcarsku

Němčina je jazyk, který má přesný řád. Jazyk, kterým hovoří zhruba 200 milionů lidí a který díky tomu patří mezi deset nejpoužívanějších jazyků planety. Využijte toho, že jsou německy mluvící země našimi sousedy a vydejte se na kurz němčiny do zahraničí!

Cenová nabídka   Objednat konzultaci  Recenze studentů
Nepřehlédněte: Levné kurzy v zahraničí - akční nabídky

Proč na zahraniční kurz němčiny

Nechce se Vám studovat daleko od domova? Pak je pro Vás kurz v Rakousku, Německu nebo Švýcarsku  ideální volbou. Ať už zvolíte Berlín, Frankfurt , Mnichov, Vídeň nebo Curych, budete to mít domů maximálně pár hodin jízdy vlakem, autobusem nebo automobilem.

Přesto ale budete mít co objevovat. Kromě historických měst na Vás v Rakousku a Švýcarsku čekají i krásné hory, Německo zase může nabídnout divoké pobřeží a hluboké lesy. A svůj pobyt si tu můžete zpříjemnit tím, co Vás baví – sportem, turistikou nebo kulturním vyžitím všeho druhu.

Výběr kurzu podle jazykové školy

Studujte němčinu na jazykové škole, která vám bude vyhovovat. Ať už lokalitou, nabídkou kurzů a volnočasových aktivit, nebo třeba svou velikostí a počtem studentů.

  • Horizonte Institut für Sprache, Kommunikation und Kultur je menší jazyková škola v samotném srdci historického města Řezno, jen kousek od českých hranic. Škola si zakládá na individuálním přístupu ke studentům – studuje jich tu tedy poměrně málo a mají možnost bydlet v rezidenci hned vedle školy. V nabídce jsou základní a intenzivní kurzy němčiny, které je možné kombinovat se soukromými lekcemi. Můžete se zde také připravit na jazykovou zkoušku nebo absolvovat učitelský kurz.
  • Sprachcaffe Languages Plus je mezinárodní organizace působící v mnoha zemích, mezi kterými nechybí ani Německo. Němčinu tak na Sprachcaffe můžete studovat buď ve Frankfurtu nebo v Mnichově. Obě pobočky nabízejí kurzy pro dospělé i programy pro juniory, oboje za velmi výhodné ceny. 
  • DID Deutsch Institut je velmi uznávaná škola s dlouholetou tradicí a pobočkami v několika německých městech. Všechny pobočky sídlí v moderním prostředí a obvykle přímo v centru města. Můžete zde studovat obecnou nebo obchodní němčinu, kurz pro učitele nebo přípravný kurz ke zkoušce TestDaF. Junioři si pak mohou vybrat jedno z pěti měst, kde škola pořádá kurzy právě pro ně.
  • Actilingua Academy najdete přímo v rakouské metropoli Vídeň. Škola nabízí komfortní prostředí a zároveň klid ke studiu. V nabídce jsou klasické kurzy obecné němčiny, kurzy obchodní němčiny, kurzy pro učitele i velmi oblíbené kurzy pro juniory. Kromě toho škola nabízí spoustu volnočasových aktivit a studium němčiny tady můžete spojit s lekcemi hudby nebo při studiu třeba i pracovat.
  • Language Studies International v Curychu, jen pár minut chůze od Curyšského jezera, je jazyková škola, jejíž historie sahá až do 50. let 20. století. Výuku zde vždy vedou zkušení lektoři s vysokoškolským vzděláním nebo odpovídající jazykovou kvalifikací. Výuka probíhá v malých skupinách max. do 12 osob a s použitím nejmodernějších technologií. 
  • Alpadia Language Schools působí ve čtyřech evropských zemích a soustředí se na výuku němčiny, francouzštiny a angličtiny. Dospělí mohou studovat němčinu v Berlíně nebo ve Freiburgu, junioři pak mohou vybírat mězi několika lokalitami v Německu a ve Švýcarsku. Alpadia je sesterksou společností, světového lídra v jazykovém vzdělávání, Kaplan International Languages. To je zárukou vysoké kvality kurzů a výuky.

Německo - výběr kurzu podle lokality

Kulturně založený Berlín, přístav Hamburg, moderní Frankfurt nebo třeba Mnichov s výborným fotbalem a Octoberfestem. Vyrazit na studijní pobyt do Německa rozhodně není nuda. Německo patří nejen k nejvyspělejším zemím světa, je to i země s bohatou kulturní tradicí, s krásnými památkami a spoustou turistických atrakcí. Němčina je potom jazykem německých filosofů a umělců – od Luthera, Goetha po Schillera nebo Beethovena.

Berlín

Zapomeňte na šeď velkoměsta. Berlín je zeleným městem s rozsáhlými parky, promenádami a vodními plochami. Je to město s bohatou historií, ale i město moderní architektury. Na rozdíl od jiných oblastí tady uslyšíte takzvanou Hohe Deutsch, čistou němčinu, i proto je ideálním místem pro strávení jazykového kurzu.

Frankfurt nad Mohanem

Evropský New York. Moderní město plné mrakodrapů, které je už od svého založení ve středověku jedním z hlavních evropských center financí a obchodu. Jazykový kurz němčiny ve Frankfurtu vás namotivuje být ještě lepším, dokázat víc. A díky tomu, že je Frankfurt významným dopravním uzlem, není problém se sem dopravit – autobusem, případně i letadlem.

Hamburg

Přístav na Labi při ústí do Severního moře a druhé největší město Německa. Hamburg ale není jen městem průmyslu a obchodu, ale i univerzitním městem, kde najdete spoustu kulturního vyžití. K návštěvě láká místní ZOO, jezero Alster, ale i desítky mostů – mimochodem, těch má Hamburg nejvíce v celé Evropě.

Mnichov

Fotbal a pivo. Mnichov je domovem legendárního Bayernu i místem konání Octoberfestu. Město, které leží na úpatí Alp a je bavorskou metropolí, nicméně láká i na další zajímavosti. Mnichov je i kulturním centrem, kde najdete opery, divadla, muzea a kina. Zároveň nabízí i široké možnosti sportovního vyžití. Kromě Octoberfestu se tu pravidelně koná veliký vánoční trh Christkindlmärkte.

Regensburg

Tady leží srdce Bavorska. V Regensburgu, chcete-li Řezně, historickém městě s unikátním středověkým centrem, které je zapsané na seznamu UNESCO. Řezno patří mezi nejkrásnější německá města a procházka úzkými uličkami nebo po malebných náměstích rozhodně stojí za to!

Rakousko – výběr kurzu podle lokality

Země s překrásnou alpskou krajinou, které vévodí zasněžené vrcholky hor, jež doplňují horské louky. Ale také země, kde se podle expertů na lingvistiku vyučuje němčina ve své nejryzejší podobě. Milujete lyžování, turistiku, cykloturistiku nebo snowboarding? Z jazykového pobytu v Rakousku budete nadšení.

Vídeň

Město „na krásném modrém Dunaji“, jak by řekl Johann Strauss mladší. Centrum města je zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO a za návštěvu stojí i světoznámý park Prater, kde se při projížďce na kolotoči člověk vrátí do dětských let. Užijte si ležérní nákupní vycházky nebo prostě jen sladký život mezi kavárnami, ve kterých se servíruje vídeňský Sacher a výborná káva, a hospůdkami, kde si můžete dopřát typické klobásky.

Švýcarsko – výběr kurzu podle lokality

Čokoláda, hodinky, banky, ale i nádherná alpská příroda a opravdu vysoký životní standard a úroveň služeb. Švýcarsko je nejen nejvýše položenou evropskou zemí, ale i jedním z nejvyspělejších států světa. Mimochodem, více než 60 % povrchu této země pokrývají Alpy, je to tedy ideální místo pro jazykový pobyt, pokud chcete studium němčiny (případně angličtiny) spojit s aktivním sportovním vyžitím, zejména na sjezdovkách. 

Curych

Město, které v několika anketách o nejlepší místo pro život obsadilo přední příčky. To je Curych. Největší město Švýcarska je nejen světovým finančním centrem, ale také branou k Curyšskému jezeru. Kromě toho, že je Curych označovaný za jedno z nejbohatších měst světa, je i jedním z nejdražších míst, kde se můžete zabydlet. I přesto v něm žije více než 400 tisíc obyvatel, z velké části cizinců, jež tu studují nebo pracují.

Využijte některou z akčních nabídek kurzů

Láká vás studium u některého z našich německy mluvících sousedů? Využijte některou z akčních nabídek, které nám poskytují partnerské školy, a studujte němčinu výhodněji! Stačí sledovat stránku akční nabídky jazykových kurzů nebo se na hlavní stránce přihlásit k odběru novinek.

Rádi vám poradíme, ozvěte se nám!

Můžete nám zavolat, poslat mail nebo nás kontaktovat prostřednictvím chatu zde na webu. Kromě toho se můžete i osobně sejít v některé z našich kanceláří v Praze a Brně. Stačí jen využít údaje, které najdete na stránce kontakty.

© 1999 - 2024 STUDYLINE s.r.o.