přejít na hlavní menu
Actilingua Academy

Actilingua Academy

Vídeň

Moderní jazyková škola v centru rakouské metropole nabízí kvalitní výuku a možnost ubytování v rezidenci, kterou najdete v těsné blízkosti budovy školy.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery kurzy pro seniory kurzy pro učitele

Max. / prům. počet studentů ve škole:

300 / 150

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

12 / 8

Minimální věk:

Dospělí: 16 let
Junioři: 12-19 let

Národnostní složení studentů:

74% Evropa
15% Severní Amerika
5% Jižní Amerika
5% Asie
1% Ostatní

Zastoupení ČR:

8%

Vybavení školy:

moderně vybavené učebny, společenská místnost, multimediální knihovna, internetová kavárna, wifi

Přednosti školy:

moderní škola, kvalitní výuka, atraktivní program pro volný čas, kulturní lekce, velký výběr ubytování

Délka lekce:

45 minut

Úvod

Jazyková škola Actilingua Academy ve Vídni byla založena v roce 1988 a je známá jako úspěšná jazyková škola s příjemným studijním prostředím a moderním vybavením. Škola nabízí vysokou úroveň kurzů němčiny a mnoho volnočasových aktivit pro své studenty. Lekce němčiny jsou prakticky zaměřené a pod vedením zkušených lektorů. Škola je členem asociací IALC a Campus Austria a oficiálním centrem pro zkoušky OSD.

Lokalita

Škola se nachází v klidné ulici v centru Vídně v blízkosti Belvederu a Státní opery. Je umístěna v třípodlažní nově zrekonstruované budově. K nejbližší zastávce metra se dostanete za 5 minut pěšky. Pulzující rakouská metropole nabízí nejenom velkolepé historické památky, ale i spoustu moderních kulturních zážitků.

Kurzy a ubytování

Na škole Actilingua Academy můžete studovat  základní kurzy General German v intenzitě 20 lekcí týdně a Intensive German v intenzitě 30 lekcí týdně. Dále je možné kombinovat skupinovou výuku a individuální lekce v kurzu Super Intensive German. Výuku němčiny můžete zkombinovat s hudebními lekcemi v rámci kurzu German and Music (1 lekce výuky zpěvu nebo hry na hudební nástroj na konzervatoři a 1 až 3 teoretické předměty za týden). V předem naplánovaných termínech je možné absolvovat program German for 50+ pro všechny studenty od 50 let. Dostupné jsou také kurzy pro učitele Teacher Training. K dispozici je dále kurz, který kombinuje obecnou a obchodní němčinu - Business German. Další možností jsou soukromé lekce One to one

U všech kurzů je výuka doplněna 5 kulturními lekcemi týdně, ve kterých se studenti seznamují s Vídní, rakouskou historií a uměním nebo absolvují lekce vídeňského valčíku.

V nabídce jsou také dva různé juniorské programy zahrnující jazykový kurz, ubytování v rezidenci s plnou penzí, program aktivit, dohled nad studenty, zpáteční letištní transfer a certifikát o absolvování kurzu. Junior Summer School je určen dětem a mládeži od 12 do 17 let. Kurzu Junior Holiday Course se pak mohou zúčastnit trochu starší studenti ve věku od 16 do 19 let. 

Škola nabízí ubytování v hostitelských rodinách nebo ve vlastní rezidenci v blízkosti školy.

© 1999 - 2024 STUDYLINE s.r.o.