přejít na hlavní menu
Alpadia Language Schools

Alpadia Language Schools

Engelberg, Montreux

Jazyková škola Alpadia nabízí širokou škálu pobytů pro juniory. Spojte možnost studovat v krásných lokalitách s kurzem a zábavnými aktivitami všech druhů.

kurzy pro juniory

Max. / prům. počet studentů ve škole:

200 / 150

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

15 / 10

MInimální věk:

Junioři: 10-17 let

Národnostní složení studentů:

61 % Západní Evropa 

15 % Amerika 

15 % Východní Evropa

7 % Blízký Východ a Afrika 

2 % Asie a Pacifik 

Zastoupení ČR:

1 %

Vybavení školy:

světlé a prostorné učebny s moderním vybavením, knihy zdarma k zapůjčení, automat s občerstvením a nápoji

Přednosti školy:

malá škola s rodinnou a přátelskou atmosférou, služba podpory studentů, bohatý kulturní a sportovní program

Délka lekce:

45 minut

Úvod

"Kde se příroda setkává s kulturou", to je moto Alpadia Language Schools, přední společnosti na trhu mezinárodních škol, nabízející němčinu, angličtinu a francouzštinu v krásných švýcarských lokalitách. Poskytuje jazykové vzdělání studentům z celého světa již od roku 1996.

Lokalita

Montreux, nebo jinak řečeno „Perla Švýcarské riviery“, je známé lázeňské středisko na jihozápadě Švýcarska. Škola s výhledem na Ženevské jezero je jen pár minut chůze od MHD a centra.

Engelberg nebo-li "Andělská hora" se nachází v oblíbeném horském středisku. Výuka probíhá na švýcarské soukromé škole, v zrekontruovaném benediktinském klášteře z 12. století. Čerstvý alpský vzduch s množstvím venkovní zábavy, podporuje skvěle nastavenou a efektivní výuku.

Kurzy a ubytování

Škola je zaměřena na juniorské programy, a to ve dvou variantách. V Engelbergu škola nabízí kurz Junior Course Residence pro věkovou kategorii mezi 10 a 17 lety. Ubytování je v tomto případě zajištěno ve školní rezidenci přímo v campusu, příčemž se jedná o zrenovovaný benediktinský klášter z 12. století. V Engelbergu si studenti mohou vybrat mezi kurzem němčiny a angličtiny. Francouzštinou je pak možné studovat v Montreux v rámci Junior Course Homestay. Tento kurz je vhodný pro studenty od 13 do 17 let a ubytování je zde zajištěno v hostitelských rodinách. Oba programy zahrnují nejen výuku a ubytování, ale také volnočasový program, stravování, letištní/nádražní transfery a stálý dohled.

 

© 1999 - 2024 STUDYLINE s.r.o.