přejít na hlavní menu
DID Deutsch Institute

DID Deutsch Institute

Augsburg, Berlín, Frankfurt, Hamburg, Höchst, Mnichov

Řetězec jazykových škol po celém Německu s dlouholetou tradicí. V široké nabídce najdete i přípravné kurzy na uznávanou zkoušku TestDaF nebo juniorské programy.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery kurzy pro učitele

Max. / prům. počet studentů ve škole:

Berlín: 300 / 150
Frankfurt: 150 / 75
Hamburg: 200 / 75
Mnichov: 150 / 75

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

15 / 11

Minimální věk:

Dospělí: 17 let
Junioři:

14-17 let (Augsburg, Berlín)

8-14 let (Höchst)

Zastoupení ČR:

2%

Vybavení školy:

světlé učebny, knihovna, centrum pro samostudium, multimediální učebna, internetová kavárna, společenská místnost s občerstvením, kancelář pro studenty (studentské karty, mapy, cest. průvodce, atd.), wifi

Přednosti školy:

tradice, kvalita, atraktivní lokality, široká nabídka kurzů, aktivit a ubytování

Délka lekce:

45 minut

Úvod

DID Deutsch Institut se zabývá výukou němčiny v Německu již téměř 40 let. Škola si vypracovala výbornou pověst, je jednou z nejlepších jazykových škol s výukou němčiny. DID je členem několika organizací sdružujících kvalitní jazykové školy z celého světa, jsou to: EAQUALS, FaDaF, FIYTO a ALTO, je centrem pro pořádání zkoušek TestDaF.

Lokalita

Škola v Berlíně je umístěna v historickém centru města jen 15 minut chůze od Brandenburské brány, v moderní budově s velkou střešní terasou. Probíhají zde jak kurzy pro dospělé, tak pro juniory.

Ve Frankfurtu budete studovat ve snadno dostupné čtvrti v blízkosti hlavního nádraží, v módní oblasti poblíž řeky Mohan se spoustou malých obchodů, restaurací, kaváren a barů.

Hamburská pobočka školy sídlí v tzv. Esplanadebau, historické budově ve stylu Art Deco přímo v centru města. V blízkosti se  nachází oblíbená Jungfernstieg promenáda s mnoha bary, restauracemi a kavárnami.

Bavorská metropole Mnichov je z ČR snadno dostupná a návštěvníkům nabízí množství kulturních památek. Škola se nachází v centru města v blízkosti hlavního nádraží. Všechna muzea, Olympijský park a anglická zahrada jsou snadno dostupné. 

Kurzy a ubytování

Škola DID nabízí základní kurzy obecné němčiny ve třech intenzitách - General German Standard (20 lekcí / týden), General German Intensive (24 lekcí / týden) a General German Premium (28 lekcí / týden). Na všech pobočkách školy se také můžete připravovat k mezinárodně uznávané zkoušce TestDaF (Test Deutsch als Fremdsprache) nebo ke zkoušce Goethe-Zertifikat B2 a Goethe-Zertifikat C1 - tyto přípravné kurzy škola nabízí  několikrát do roka.  Celoročně je v nabídce 2-týdenní kurz pro učitele němčiny Teacher Training. Profeisonálové zde také mohou studovat Business German a v neposlední řadě lze všechny kurzy kombinovat se soukromými lekcemi One to one.

Kurzy pro juniory jsou určeny mládeži od 8 do 17 let a probíhají v různých městech. Zahrnují vždy výuku (20 lekcí / týden), ubytování s plnou penzí a aktivity včetně místních poplatků za jízdné. Junior Course Residence pro děti již od 8 let s ubytováním v rezidenci je v nabídce v Höchstu poblíž Frankfurtu. Škola využívá systém kampusu, tedy vše na jednom místě - ubytování, výuka, stravování i volnočasový program. Ubytování v hostitelských rodinách je pak dostupné v rámci Junior Course Homestay studentům od 14 let v Augsburgu a v Berlíně.

Ubytování pro dospělé studenty nabízí škola celoročně v hostitelských rodinách, sdílených apartmánech nebo ve školních rezidencích. 

© 1999 - 2024 STUDYLINE s.r.o.