přejít na hlavní menu přejít na kontextové menu

 

Akční nabídky jazykových pobytů v zahraničí

Na jazykové pobyty v zahraničí účastníci vzpomínají celý život. Na nové přátele z různých koutů světa, jiný přístup k výuce, která často vede k rychlému zlepšení v jazyce, ale hlavně na obrovské množství zážitků, které už jim nikdy nikdo nevezme.

Také ale chápeme, že jazykový pobyt není nejlacinější záležitost, proto pro vás neustále domlouváme a vymýšlíme slevové akce s jazykovými školami po celém světě. Chceme totiž, aby si jazykový kurz v zahraničí mohl vyzkoušet ideálně každý.

  

 

Velká Británie

Milner, Londýn - škola se nachází v atraktivní části Londýna - Wimbledon, které je známá jako centrum světového tenisu. Tradice jazykové výuky zde přesahují 35 let a je známá svým individuálním a přátelským přístupem. Více informací o škole.

Akční nabídka: 3 + 1 týden angličtiny, lekce výslovnosti, vstup do bazénu a fitness centra zdarma do 31. 12. 2018.

Chci cenovou nabídku

 

English 2000, Bournemouth - jazyková škola rodinného typu jen 5 minut od pláže. Široká nabídka kurzů zahrnuje také unikátní studijně-pracovní programy. Velmi příznivé ceny kurzů i ubytování. Více informací o škole.

Akční nabídka: 2 + 2, 3 + 3 a 4 + 4 týdny kurzu General English zdarma pro pobyty absolvované od listopadu 2018 do února 2019.

Chci cenovou nabídku

 

CES UK, CES Dublin - školy v atraktivních destinacích - Londýně, Oxfordu, Edinburghu, Worthingu, Leedsu,  Harogate a Dublinu. Školy s nízkým počtem studentů ve třídách a širokou nabídkou kurzů za skvělé ceny. Více informací o škole.

Akční nabídka: až 3 týdny kurzu angličtiny zdarma pro dospělé. Sleva až 20 900 Kč.

Chci cenovou nabídkuEC UK
 - kvalitní školy v atraktivních lokalitách: Londýn, Cambridge, Brighton, Bristol, Oxford, Manchester. Nabízí širokou škálu kurzů pro dospělé, juniory, manažery a  program 30 + pro studenty s minimálním věkem 30 let. Mezi přednosti školy patří malé skupinky, profesionalita, moderní zázemí, výukové technologie a metody včetně vlastních učebnic a interaktivních tabulí, kvalita lektorů a výuky. Více informací o škole.

Akční nabídka: sleva 20 % z oficiálních cen školy pro pobyty objednané do 31. 12. 2018. Ušetříte až 2300 Kč / týden pobytu.

Chci cenovou nabídku


    

Malta

Jazykový pobyt v St. Julians od 19 200 Kč / 2 týdny, 35 500 Kč / 4 týdny. Kontaktujte nás pro detaily.

EC Malta - kvalitní velká škola, se kterou úspěšně spolupracujeme již 20 let. Škola nabízí širokou škálu kurzů pro děti od 8 let, manažery, dospělé, program 30 + pro studenty s minimálním věkem 30 let. Mezi přednosti školy patří malé skupinky, profesionalita, moderní zázemí, výukové technologie a metody včetně vlastních učebnic a interaktivních tabulí, kvalita lektorů a výuky. Více informací o škole.

Akční nabídka: sleva 20 % z oficiálních cen školy pro pobyty objednané do 31. 12. 2018. Ušetříte až 1700 Kč / týden pobytu.

Chci cenovou nabídku

 

IELS GOZO - škola patřící pod mezinárodní síť škol LAL. Oblíbená mezi staršími studenty, kteří mají rádi klid a studium v malých skupinách. Více informací o škole.

Akční nabídka: 1 + 1 týden angličtiny zdarma! Platí pro kurzy objednané do konce roku 2018 a pro kurzy uskutečněné do prosince 2019.

IELS Malta - škola patřící pod mezinárodní síť škol LAL. Vyniká kvalitní výukou a širokou nabídkou kurzů. IELS nabízí kurzy pro dospělé, manažery, seniory i mládež. Pestrá je i nabídka aktivit - potápění, paragliding, tenis, windsurfing a výlety lodí. Více informací o škole.

Akční nabídka: free upgrade - za cenu General English můžete studovat Intensive English! Platí pro kurzy objednané do konce roku 2018 a pro kurzy uskutečněné do prosince 2019.

Nový Zéland

Kaplan Auckland - škola sídlí v krásné historické budově s velkým nádvořím poblíž centra v parku Auckland Domain. Nabízí široké spektrum kurzů a ubytování, které je poblíž. Jazykový pobyt od 14 týdnů je možné zkombinovat s prací. Více informací o škole.

Akční nabídka: 14 + 2 týdny kurzu angličtiny zdrama pro pobyty objednané do 30. 9. 2018. Ušetříte až 9500 Kč.

Chci cenovou nabídku


   

USA a Kanada

OHLA Miami - jedna z nejlepších jazykových škol v Miami. Škola sídlí v moderním komplexu Four Ambassadors s výhledem na záliv Karibského moře. Studenti mají zdarma vstup do bazénu, jacuzzi a posilovny. Více informací o škole.

Akční nabídka: 4 + 1, 8 + 2 a 12 + 3 týdny angličtiny zdarma do 31. 12. 2018.

Chci cenovou nabídku

 

ILAC Toronto, Vancouver - jedna z největších a nejkvalitnějších jazykových škol v Kanadě. Mezi přednosti školy patří skvělá péče o studenty, moderní vybavení a design obou škol a široké spektrum intenzivních kurzů za skvělou cenu. Více informací o škole.

Akční nabídka: 50 % sleva z oficiálních cen kurzů angličtiny.

Chci cenovou nabídku

 

Rusko

Liden & Denz Mosva, Petrohrad - kvalitní jazykové školy v Moskvě a Petrohradu, které jsou členem asiciací IALC, EAQUALS a ROPRYAL. Školy se nachází v centrech měst s dobrou dostupností městskou dopravou. Výuka probíhá v malých skupinkách do 12 studentů. Více informací o škole.

Akční nabídka: 2 + 1, 4 + 2 a 6 + 3 týdny kurzu General Russian zdarma pro pobyty objednané do 30. 11. a realizované do 31. 3. 2019.

Chci cenovou nabídku

 

 

© 1999 - 2018 STUDYLINE s.r.o., STUDYLINE Education Agency s.r.o., Uhelný trh 9, 110 00 Praha 1,
tel.: 224 233 428, e-mail: info@studyline.cz