přejít na hlavní menu přejít na kontextové menu

 Akční nabídky jazykových pobytů v zahraničí

Na jazykové pobyty v zahraničí účastníci vzpomínají celý život. Na nové přátele z různých koutů světa, jiný přístup k výuce, která často vede k rychlému zlepšení v jazyce, ale hlavně na obrovské množství zážitků, které už jim nikdy nikdo nevezme.

Také ale chápeme, že jazykový pobyt není nejlacinější záležitost, proto pro vás neustále domlouváme a vymýšlíme slevové akce s jazykovými školami po celém světě. Chceme totiž, aby si jazykový kurz v zahraničí mohl vyzkoušet ideálně každý.

 

 

Podpora pro studenty angličtiny na Maltě

Maltský úřad pro cestovní ruch spustil motivační program pro studenty anglického jazyka, kteří se ucházejí o kurzy v licencovaných jazykových školách na Maltě. Na tento projekt Malta vyčlenila celkem 1 000 000 EUR a přispěje každému studentovi od 13 let, který se na Maltě zdrží minimálně 15 nocí. Za každou noc strávenou na Maltě student obdrží voucher v hodnotě 10 EUR, které pak při svém pobytu utratí za nákup zboží a služeb. Každý student může obdržet až 300 EUR! Vyberte si jednu z našich kvalitních škol na Maltě, odjeďte na 2-týdenní pobyt a získáte k němu 150 EUR navíc, které můžete na místě utratit.

 

    

Sprachcaffe Languages Plus

Skupina jazykových škol opět přichází s oblíbenou nabídkou. Vyberte si z několika světových jazyků a mnoha atraktivních lokalit. Ušetřit nyní můžete až 400 EUR/GBP/USD/CAD !!! Objednejte jazykový kurz s ubytováním dle Vašeho výběru a za každý týden pobytu získáte výraznou slevu!

Sprachcaffe Malta Kurz angličtiny se slevou 25 EUR / týden

Sprachcaffe UK Kurz angličtiny se slevou 25 GBP / týden

Sprachcaffe USA Kurz angličtiny se slevou 25 USD / týden

Sprachcaffe Canada Kurz angličtiny nebo francouzštiny se slevou 25 CAD / týden

Vybírat můžete z dalších jazyků a lokalit: Francie, Německo, ItálieŠpanělsko, Maroko, Kuba, Čína

Nabídka je platná pro všechny pobyty objednané do 30.5.2021.

Chci cenovou nabídku

 

    

Malta

EC Malta Velká a kvalitní škola, se kterou úspěšně spolupracujeme již 20 let. Nabízí širokou škálu kurzů pro děti od 8 let, manažery, dospělé a program 30+ pro studenty od 30 let. Mezi přednosti školy patří malé skupinky, profesionalita, moderní zázemí, výukové technologie a metody včetně vlastních učebnic a interaktivních tabulí, kvalita lektorů a výuky. Více informací o škole.

Mimořádná nabídka! 2+1 týden (nebo 2+2 nebo 3+2 nebo 4+2 týdny) zdarma ubytování v apartmánu. Objednejte 4-týdenní jazykový pobyt a získejte 2 týdny ubytování ve sdíleném apartmánu zdarma. Akce platí při objednávce do 30.6.2021!

Akční nabídka: Sleva 20 % z oficiálních cen kurzů angličtiny pro dospělé (kromě One to one, Mini Group a Business Mini Group). Ušetříte až 1700 Kč / týden pobytu.

Chci cenovou nabídku

IELS Malta Moderní jazyková škola s širokou nabídkou kurzů, ubytováním v rezidenci poblíž školy a programy pro rodiče a děti. IELS se nachází ve Sliemě blízko pobřeží a hlavního města Valletta. Hlavní budova školy má 30 klimatizovaných učeben, kavárnu, knihovnu a Wi-Fi zdarma.

Akční nabídka: 2-týdenní kurz General English, ubytování ve školní rezidenci ve dvoulůžkovém pokoji, učebnice a zpáteční letištní transfer jen za 860 EUR! Akční nabídka je platná i pro pobyty v letní sezóně.

Chci cenovou nabídku

BELS Škola rodinného typu s pobočkami v St. Pauls Bay a na ostrově Gozo. Tyto destinace ocení hlavně starší studenti, a nebo ti co upřednostňují klidnější lokality poblíž pláží.

Akční nabídka: Dvoutýdenní pobyt za EUR 780! Cena zahrnuje kurz General English (20 lekcí / týden) vč. učebnice a dalších studijních materiálů, ubytování ve vlastním jednolůžkovém pokoji ve školní Superior rezidenci s AC a Wi-Fi, letištní transfer při příjezdu, zápisné a další poplatky. Akce platí pro všechny pobyty až do konce března 2021!

Chci cenovou nabídku

 .

  

Velká Británie

Milner Londýn Škola se nachází v atraktivní části Londýna - ve Wimbledonu, který je známý jako centrum světového tenisu. Tradice jazykové výuky zde přesahuje 35 let a je známá svým individuálním a přátelským přístupem. Více informací o škole

Akční nabídka: 2 + 1 týden angličtiny, lekce výslovnosti, vstup do bazénu a fitness centra zdarma!

Chci cenovou nabídku

CES UK Školy v atraktivních destinacích - Londýn, Oxford, Edinburgh, Worthing, Leeds a Harrogate. Školy s malým počtem studentů ve skupinách a širokou nabídkou kurzů za skvělé ceny. Více informací o škole

Akční nabídka: Až 3 týdny kurzu pro dospělé zdarma. Sleva až 20 900 Kč!

Chci cenovou nabídku

EC UK Kvalitní školy v atraktivních lokalitách - Londýn, Cambridge, Brighton, Bristol, Oxford, Manchester. Nabízí širokou škálu kurzů pro dospělé, juniory, manažery a  program 30+ pro studenty od 30 let. Mezi přednosti školy patří malé skupinky, profesionalita, moderní zázemí, výukové technologie a metody včetně vlastních učebnic. Více informací o škole

Mimořádná nabídka! 2+1 týden (nebo 2+2 nebo 3+2 nebo 4+2 týdny) zdarma ubytování v hostitelské rodině. Objednejte 4-týdenní jazykový pobyt a získejte 2 týdny ubytování v hostitelské rodině zdarma. Akce platí pří objednávce do 30.4.2021!

Akční nabídka: Sleva 20 % z oficiálních cen kurzů angličtiny pro dospělé (kromě One to one, Mini Group a Business Mini Group). Ušetříte až 2 300 Kč / týden pobytu.

Chci cenovou nabídku

 

   

Irsko

Atlantic Language Dublin Kvalitní škola s individuálním přístupem ke studentům v centru Dublinu. Je to středně velká škola s velmi přátelskou atmosférou. Respekt si získala zejména pro vysoký standard, profesionalitu a individuální přístup ke studentům.

Akční nabídka: 15 % sleva ze školného a ubytování v rezidenci při objednání pobytu do 17. 3. 2020. Akce platí pro pobyty realizované  do 13. 6. 2020.

Chci cenovou nabídku

CEC Cork Rodinná škola, která se pyšní dlouhou historií a širokou nabídkou kurzů pro dospělé i juniory. Všichni zaměstnanci školy mají bohaté zkušenosti se studenty z různých zemí a různého věku. Učitelé mají univerzitní vzdělání zaměřené pro výuku angličtiny. Škola je akreditovaná irským ministerstvem školství a je členem MEI~RELSA. Více unformací o škole.

Akční nabídka: 3 + 1 týden angličtiny zdarma pro kurzy do dubna 2020. Kurzy FCE a CAE - 9 + 1 nebo 8 + 1 týden kurzu zdarma.

Chci cenovou nabídku 

 

   

USA a Kanada

EC Boston, New York, San Francisco, San Diego, Los Angeles, Miami Jedna z nejuznávanějších jazykových škol v USA, která patří k naprosté špičce ve svém oboru. Používá moderní výukové technologie a metody vč. vlastních učebnic a garantuje zlepšení jazykové úrovně svých studentů. Více informací o škole

Mimořádná nabídka! 3+1 týden (nebo 6+2 nebo 9+3  nebo 12+4 týdny) zdarma ubytování v hostitelské rodině. Objednejte 3-týdenní jazykový pobyt a získejte 1 týden ubytování v hostitelské rodině zdarma. Akce platí pří objednávce do 30.6.2021 na všechny pobyty uskutečněné v roce 2021 nebo 2022!

Akční nabídka: Sleva 25 % z oficiálních cen kurzů angličtiny pro dospělé (kromě One to one).

Chci cenovou nabídku

Open Hearts Language Academy Florida Jedna z nejlepších jazykových škol na Floridě, která svým studentům poskytuje skvělé zázemí a vybavenost, přátelskou atmosféru a individuální přístup. Navíc nabízí pestrý program volnočasových aktivit a výborné možnosti, jak zkombinovat učení se sportem, odpočinkem a cestováním.

Akční nabídka: Objednejte 8 týdnů angličtiny za cenu 7 / 16 týdnů za cenu 14 / 24 týdnů za cenu 21 / 32 týdnů za cenu 28. Nabídka je platná na všechny kurzy Semi Intensive a Intensive English a pro všechny termíny nástupu až do 10.1.2022!

ILAC Toronto, Vancouver Jedna z největších a nejkvalitnějších jazykových škol v Kanadě. Mezi přednosti školy patří skvělá péče o studenty, moderní vybavení a design obou škol a široké spektrum intenzivních kurzů za skvělou cenu. Více informací o škole.

Akční nabídka: Ceny kurzů jsou po 45% slevě z oficiálních cen školy. Ušetřete 3 400 Kč / týden.

Chci cenovou nabídku

 

Rusko

Liden & Denz Mosva, Petrohrad - kvalitní jazykové školy v Moskvě a Petrohradu, které jsou členem asiciací IALC, EAQUALS a ROPRYAL. Školy se nachází v centrech měst s dobrou dostupností městskou dopravou. Výuka probíhá v malých skupinkách do 12 studentů. Více informací o škole.

Akční nabídka: 2 + 1, 4 + 2 nebo 6 + 3 týdny kurzu ruštiny zdarma pro pobyty v nízké sezóně! Vysoká sezóna bez příplatků.

Chci cenovou nabídku

 

© 1999 - 2021 STUDYLINE s.r.o.