přejít na hlavní menu přejít na kontextové menu

 

Akční nabídky jazykových pobytů v zahraničí

Na jazykové pobyty v zahraničí účastníci vzpomínají celý život. Na nové přátele z různých koutů světa, jiný přístup k výuce, která často vede k rychlému zlepšení v jazyce, ale hlavně na obrovské množství zážitků, které už jim nikdy nikdo nevezme.

Také ale chápeme, že jazykový pobyt není nejlacinější záležitost, proto pro vás neustále domlouváme a vymýšlíme slevové akce s jazykovými školami po celém světě. Chceme totiž, aby si jazykový kurz v zahraničí mohl vyzkoušet ideálně každý.

  

 

Velká Británie

Milner, Londýn - škola se nachází v atraktivní části Londýna - Wimbledon, které je známá jako centrum světového tenisu. Tradice jazykové výuky zde přesahují 35 let a je známá svým individuálním a přátelským přístupem. Více informací o škole.

Akční nabídka: 3 + 1 týden angličtiny, lekce výslovnosti, vstup do bazénu a fitness centra zdarma do 31. 12. 2018.

Chci cenovou nabídku

 

English 2000, Bournemouth - jazyková škola rodinného typu jen 5 minut od pláže. Široká nabídka kurzů zahrnuje také unikátní studijně-pracovní programy. Velmi příznivé ceny kurzů i ubytování. Více informací o škole.

Akční nabídka: 2 + 2, 3 + 3 a 4 + 4 týdny kurzu General English zdarma pro pobyty absolvované od listopadu 2018 do února 2019.

Chci cenovou nabídku

 

CES UK, CES Dublin - školy v atraktivních destinacích - Londýně, Oxfordu, Edinburghu, Worthingu, Leedsu,  Harogate a Dublinu. Školy s nízkým počtem studentů ve třídách a širokou nabídkou kurzů za skvělé ceny. Více informací o škole.

Akční nabídka: až 3 týdny kurzu angličtiny zdarma pro dospělé. Sleva až 20 900 Kč.

Chci cenovou nabídkuEC UK
 - kvalitní školy v atraktivních lokalitách: Londýn, Cambridge, Brighton, Bristol, Oxford, Manchester. Nabízí širokou škálu kurzů pro dospělé, juniory, manažery a  program 30 + pro studenty s minimálním věkem 30 let. Mezi přednosti školy patří malé skupinky, profesionalita, moderní zázemí, výukové technologie a metody včetně vlastních učebnic a interaktivních tabulí, kvalita lektorů a výuky. Více informací o škole.

Akční nabídka: sleva 20 % z oficiálních cen školy pro pobyty objednané do 31. 12. 2018. Ušetříte až 2300 Kč / týden pobytu.

Chci cenovou nabídku


Sprachcaffe UK - síť škol po celém světě a v Anglii v atraktivních destinacích - Londýn, Brighton, Eastbourne, Bournemouth, Weymouth. Nabízí velké množství kurzů pro dospělé a také zajímavé programy pro juniory.

Akční nabídka: ušetřete až 400 EUR! Sleva 40 EUR za každý týden objednaný do 11.2.2019. Platí pro pobyty v roce 2019! Platí I na juniorské pobyty.

Chci cenovou nabídku

 

    

Malta

Jazykový pobyt v St. Julians od 19 200 Kč / 2 týdny, 35 500 Kč / 4 týdny. Kontaktujte nás pro detaily.

EC Malta - kvalitní velká škola, se kterou úspěšně spolupracujeme již 20 let. Škola nabízí širokou škálu kurzů pro děti od 8 let, manažery, dospělé, program 30 + pro studenty s minimálním věkem 30 let. Mezi přednosti školy patří malé skupinky, profesionalita, moderní zázemí, výukové technologie a metody včetně vlastních učebnic a interaktivních tabulí, kvalita lektorů a výuky. Více informací o škole.

Akční nabídka: sleva 20 % z oficiálních cen školy pro pobyty objednané do 31. 12. 2018. Ušetříte až 1700 Kč / týden pobytu.

Chci cenovou nabídku

 

IELS Malta, Sliema, Gozo - jedna z největších a nejlépe hodnocených škol na Maltě. Vyniká kvalitní výukou a širokou nabídkou kurzů. IELS nabízí kurzy pro dospělé, manažery, seniory i mládež. Pestrá je i nabídka aktivit - potápění, paragliding, tenis, windsurfing a výlety lodí. Škola na Gozu je oblíbená mezi manažery a staršími studenty, kteří mají rádi klidnější destinace a studium v malých skupinách.

Akční nabídka: 1 + 1 týden zdarma pro pobyty uzavřené do konce února a s nástupem ke studiu do 27.3.2019!

Chci cenovou nabídku

 

Sprachcaffe Malta - škola v nádherné lokalitě St.Julian´s. Výuka i ubytování je v úžasném komplexu, kde najdete i bazén, restauraci, kavárnu a volejbalové hřiště.

Akční nabídka -  ušetřete až 400 EUR! Sleva 40 EUR za každý týden objednaný do 11.2.2019. Platí pro pobyty v roce 2019! Platí i pro juniorské pobyty.

Chci cenovou nabídku

 

   

USA a Kanada

OHLA Miami - jedna z nejlepších jazykových škol v Miami. Škola sídlí v moderním komplexu Four Ambassadors s výhledem na záliv Karibského moře. Studenti mají zdarma vstup do bazénu, jacuzzi a posilovny. Více informací o škole.

Akční nabídka: 4 + 1, 8 + 2 a 12 + 3 týdny angličtiny zdarma do 31. 12. 2018.

Chci cenovou nabídku

 

ILAC Toronto, Vancouver - jedna z největších a nejkvalitnějších jazykových škol v Kanadě. Mezi přednosti školy patří skvělá péče o studenty, moderní vybavení a design obou škol a široké spektrum intenzivních kurzů za skvělou cenu. Více informací o škole.

Akční nabídka: Ceny kurzů jsou po 50% slevě z oficiálních cen školy. Ušetřete 3 400 Kč / týden.

Chci cenovou nabídku

 

Rakousko

Actilingua - prožijte nezapomenutelné letní dobrodružství na jazykovém pobytu pro juniory ve Vídni (12 - 17 nebo 16 - 19 let), v jednom z nejbezpečnějších a nejvíce zelených měst v Evropě. Škola se nachází v klidné ulici v centru Vídně v blízkosti Belvederu a Státní opery.

Akční nabídka: sleva EUR 100 na letní juniorské pobyty při objednání do 31. 12. 2018.

Chci cenovou nabídku


Rusko

Liden & Denz Mosva, Petrohrad - kvalitní jazykové školy v Moskvě a Petrohradu, které jsou členem asiciací IALC, EAQUALS a ROPRYAL. Školy se nachází v centrech měst s dobrou dostupností městskou dopravou. Výuka probíhá v malých skupinkách do 12 studentů. Více informací o škole.

Akční nabídka: 2 + 1, 4 + 2 a 6 + 3 týdny kurzu General Russian zdarma pro pobyty objednané do 30. 11. a realizované do 31. 3. 2019.

Chci cenovou nabídku

 

 

© 1999 - 2019 STUDYLINE s.r.o.