přejít na hlavní menu přejít na kontextové menu

 Akční nabídky jazykových pobytů v zahraničí

Na jazykové pobyty v zahraničí účastníci vzpomínají celý život. Na nové přátele z různých koutů světa, jiný přístup k výuce, která často vede k rychlému zlepšení v jazyce, ale hlavně na obrovské množství zážitků, které už jim nikdy nikdo nevezme.

Také ale chápeme, že jazykový pobyt není nejlacinější záležitost, proto pro vás neustále domlouváme a vymýšlíme slevové akce s jazykovými školami po celém světě. Chceme totiž, aby si jazykový kurz v zahraničí mohl vyzkoušet ideálně každý.

  

Akční nabídka - náš tip:

Školy Sprachcaffe (UKMalta, USA, Kanada, Německo, Španělsko, Francie, atd.) - ceny roku 2019 + EARLY BIRDS sleva GBP 20 / EUR 25 / USD 25 / CAD 35 / týden při objednání pobytu do 30. 11. 2019. Platí pro pobyty v roce 2020.

Školy CES UK, Dublin - ceny roku 2019 pro pobyty v roce 2020 při objednání do 30. 11. 2019.

Velká Británie

English 2000, Bournemouth - jazyková škola rodinného typu jen 5 minut od pláže. Široká nabídka kurzů zahrnuje také unikátní studijně-pracovní programy. Velmi příznivé ceny kurzů i ubytování. Více informací o škole.

Akční nabídka: 2 + 2, 3 + 3 a 4 + 4 týdny kurzu General English zdarma pro pobyty absolvované od listopadu 2019 do února 2020.

Chci cenovou nabídku


Milner, Londýn
 - škola se nachází v atraktivní části Londýna - Wimbledon, které je známá jako centrum světového tenisu. Tradice jazykové výuky zde přesahují 35 let a je známá svým individuálním a přátelským přístupem. Více informací o škole.

Akční nabídka: 2 + 1 týden angličtiny, lekce výslovnosti, vstup do bazénu a fitness centra zdarma do 31. 12. 2019.

Chci cenovou nabídku

 

CES UK, CES Dublin - školy v atraktivních destinacích - Londýně, Oxfordu, Edinburghu, Worthingu, Leedsu,  Harogate a Dublinu. Školy s nízkým počtem studentů ve třídách a širokou nabídkou kurzů za skvělé ceny. Více informací o škole.

Akční nabídka: až 3 týdny kurzu angličtiny zdarma pro dospělé. Sleva až 20 900 Kč.

Chci cenovou nabídku

 

 EC UK - kvalitní školy v atraktivních lokalitách: Londýn, Cambridge, Brighton, Bristol, Oxford, Manchester. Nabízí širokou škálu kurzů pro dospělé, juniory, manažery a  program 30 + pro studenty s minimálním věkem 30 let. Mezi přednosti školy patří malé skupinky, profesionalita, moderní zázemí, výukové technologie a metody včetně vlastních učebnic a interaktivních tabulí, kvalita lektorů a výuky. Více informací o škole.

Akční nabídka: sleva 20 % z oficiálních cen kurzů angličtiny pro dospělé (kromě One to one, Mini Group a Business Mini Group). Ušetříte až 2 300 Kč / týden pobytu.

Chci cenovou nabídku

 

Irsko

CEC Cork - rodinná škola, která se pyšní dlouhou historií a širokou nabídkou kurzů pro dospělé i juniory. Všichni zaměstnanci školy mají bohaté zkušenosti se studenty z různých zemí a různého věku. Učitelé mají univerzitní vzdělání zaměřené pro výuku angličtiny. Škola je akreditovaná irským ministerstvem školství a je členem MEI~RELSA. Více unformací o škole.

Akční nabídka: 3 + 1 týden angličtiny zdarma pro kurzy do dubna 2020. Kurzy FCE a CAE - 9 + 1 nebo 8 + 1 týden kurzu zdarma.

Chci cenovou nabídku

 

Atlantic Language Galway -kvalitní škola s individuálním přístupem ke studentům v centru Galway a Dublinu. Je to středně velká škola s velmi přátelskou atmosférou. Respekt si získala zejména pro vysoký standard, profesionalitu a individuální přístup ke studentům.

Akční nabídka: 3 + 1, 6 + 2, 9 + 3 týdny angličtiny zdarma při objednání pobytu do 30. 11. 2019. Akce platí pro pobyty realizované  do konce února 2020.

Chci cenovou nabídku

 

    

 

Malta

IELS Malta a Gozo - moderní jazyková škola s širokou nabídkou kurzů, ubytování a volnočasových aktivit. Budovu školy najdete ve městě Sliema, blízko pobřeží a promenády a s perfektní dostupností do hlavního města Valletty. Druhá škola je na ostrově Gozo. Více informací o škole. 

Akční nabídka: 1 + 1 týden kurzu zdarma při objednání pobytu do konce listopadu 2019, a to i na kurzy v roce 2020 (škola v Silemě pro pobyty s nástupem ke studiu do konce dubna 2020).

Chci cenovou nabídku

 

EC Malta - kvalitní velká škola, se kterou úspěšně spolupracujeme již 20 let. Škola nabízí širokou škálu kurzů pro děti od 8 let, manažery, dospělé, program 30 + pro studenty s minimálním věkem 30 let. Mezi přednosti školy patří malé skupinky, profesionalita, moderní zázemí, výukové technologie a metody včetně vlastních učebnic a interaktivních tabulí, kvalita lektorů a výuky. Více informací o škole.

Akční nabídka: sleva 20 % z oficiálních cen kurzů angličtiny pro dospělé (kromě One to one, Mini Group a Business Mini Group). Ušetříte až 1700 Kč / týden pobytu.

Chci cenovou nabídku

 

Sprachcaffe Languages Plus -  v komplexu školy najdete bazén, zahradu, restauraci a volejbalové hřiště, to vše jen pár minut chůze od centra St. Julians.

Akční nabídka: při objednání pobytu do konce listopadu platí ceny 2019 i na rok 2020. Navíc sleva 25 EUR / týden při objednání pobytu do 30. 11. 2019. Platí i pro pobyty v roce 2020.

Chci cenovou nabídku

 

 

   

USA a Kanada

LSI San Diego, San Francisco, Boston, New York - LSI je mezinárodní značka, pod kterou najdete celkem 15 jazykových škol v 8 zemích světa. Všechny z nich se pyšní dlouholetou tradicí a nacházejí se v atraktivních lokalitách. V USA rozhodně patří mezi naprostou špičku v jazykovém vzdělávávní. Více informací o škole.

Akční nabídka: 20% sleva ze školného pro pobyty objednané do 31. 12. 2019. Ušetříte USD 100 / 2 týdny.

Chci cenovou nabídku


EC Boston, New York, Washington, San Francisco, San Diego, Los Angeles, Miami - jedna z nejuznávanějších jazykových škol v USA, která patří k naprosté špičce ve svém oboru. Používá moderní výukové technologie a metody vč. vlastních učebnic a garantuje zlepšení jazykové úrovně svých studentů. Více informací o škole. 

Akční nabídka:  sleva 20 % z oficiálních cen kurzů angličtiny pro dospělé (kromě One to one). Ušetříte až 2700 Kč / týden pobytu.

Chci cenovou nabídku


ILAC Toronto, Vancouver
- jedna z největších a nejkvalitnějších jazykových škol v Kanadě. Mezi přednosti školy patří skvělá péče o studenty, moderní vybavení a design obou škol a široké spektrum intenzivních kurzů za skvělou cenu. Více informací o škole.

Akční nabídka: ceny kurzů jsou po 45% slevě z oficiálních cen školy. Ušetřete 3 400 Kč / týden.

Chci cenovou nabídku

 

Nový Zéland

ABC College of English - kvalitní škola rodinného typu s přátelskou atmosférou. Úžasná lokalita pro milovníky zimních sportů.  Queenstown je největší středisko zimních sportů na Novém Zélandu. 

Akční nabídka:  6 + 1, 12 + 2 týdny angličtiny zdarma do 31. 12. 2019.

Chci cenovou nabídku

 

Německo

Horizonte, Regensburg - škola rodiného typu s přátelskou atmosférou. Škola i rezidence sidlí v historickém centru Regensburgu. Více informací o škole.

Akční nabídka: 18 900 Kč / 2 týdny (úspora 3 360 Kč), 33 000 / 4 týdny (ušetříte 4 150 Kč). Jazykový pobyt obsahuje kurz General German (20 lekcí / týden), ubytování v rezidenci, jednolůžkovém pokoji bez stravy. Nabídka platí pro pobyty začínající nejpozději do konce března 2020 a objednané do 30. 11. 2019.

Chci cenovou nabídku

 

Rusko

Liden & Denz Mosva, Petrohrad - kvalitní jazykové školy v Moskvě a Petrohradu, které jsou členem asiciací IALC, EAQUALS a ROPRYAL. Školy se nachází v centrech měst s dobrou dostupností městskou dopravou. Výuka probíhá v malých skupinkách do 12 studentů. Více informací o škole.

Akční nabídka: 2 + 1, 4 + 2 a 6 + 3 týdny kurzu General Russian / Intensive Russian zdarma pro pobyty objednané do 15. 12. a realizované do 5. 4. 2020.

Chci cenovou nabídku

 

© 1999 - 2019 STUDYLINE s.r.o.