přejít na hlavní menu přejít na kontextové menu

 Akční nabídky jazykových pobytů v zahraničí

Na jazykové pobyty v zahraničí účastníci vzpomínají celý život. Na nové přátele z různých koutů světa, jiný přístup k výuce, která často vede k rychlému zlepšení v jazyce, ale hlavně na obrovské množství zážitků, které už jim nikdy nikdo nevezme.

Také ale chápeme, že jazykový pobyt není nejlacinější záležitost, proto pro vás neustále domlouváme a vymýšlíme slevové akce s jazykovými školami po celém světě. Chceme totiž, aby si jazykový kurz v zahraničí mohl vyzkoušet ideálně každý.

 

  

Malta

Exkluzivní nabídka 2-týdenního jazykového pobytu na Maltě za skvělých 19 900 Kč. Nabídka je však omezena pouze pro první tři nejrychlejší zájemce! Cena pobytu zahrnuje kurz General English (20 lekcí / týden), ubytování ve vlastním jednolůžkovém pokoji v Rezidenci Comfort, učebnice a letištní transfer při příjezdu. Nabídku lze využít při realizaci pobytu kdykoliv do konce roku 2021!

   

EC Malta Velká a kvalitní škola, se kterou úspěšně spolupracujeme již 20 let. Nabízí širokou škálu kurzů pro děti od 8 let, manažery, dospělé a program 30+ pro studenty od 30 let. Mezi přednosti školy patří malé skupinky, profesionalita, moderní zázemí, výukové technologie a metody včetně vlastních učebnic a interaktivních tabulí, kvalita lektorů a výuky. Více informací o škole

Akční nabídka: Sleva 20 % z oficiálních cen kurzů angličtiny pro dospělé (kromě One to one, Mini Group a Business Mini Group). Ušetříte až 1700 Kč / týden pobytu.

Early Bird Offer: Do 1. listopadu 2021 můžete objednávat pobyty na rok 2022 za letošní ceny!

Chci cenovou nabídku

IELS Malta Moderní jazyková škola s širokou nabídkou kurzů, ubytováním v rezidenci poblíž školy a programy pro rodiče a děti. IELS se nachází ve Sliemě blízko pobřeží a hlavního města Valletta. Hlavní budova školy má 30 klimatizovaných učeben, kavárnu, knihovnu a Wi-Fi zdarma.

Akční nabídka: Výhodné balíčky kurzovného a ubytování v homestay nebo rezidenci již od 3 týdnů pobytu.

Chci cenovou nabídku

 

   

Velká Británie

LAL Torbay Školu najdete na jižním pobřeží Anglie v oblasti zvané Anglická riviéra - ideální místo k odpočinku a zdokonalení jazykových dovedností. Budova školy se zahradou a kavárnou se nachází v části Paignton, jen 5 minut chůze od písečných pláží. Více informací o škole

Akční nabídka: Využijte ubytování zdarma v Torbay! Objednejte si svůj kurz, přijeďte do Anglie nejpozději do konce listopadu 2021 a získáte ubytování ve školní rezidenci po celou dobu pobytu zcela zdarma - dvoulůžkový pokoj s vlastní koupelnou, bez stravování; za příplatek GBP 20 / týden můžete rezervovat jednolůžkový pokoj. K tomu navíc dostanete letištní transfer z Heathrow při příjezdu také zcela zdarma.

Chci cenovou nabídku

Milner Londýn Škola se nachází v atraktivní části Londýna - ve Wimbledonu, který je známý jako centrum světového tenisu. Tradice jazykové výuky zde přesahuje 35 let a je známá svým individuálním a přátelským přístupem. Více informací o škole

Akční nabídka: 2 + 1 týden angličtiny, lekce výslovnosti, vstup do bazénu a fitness centra zdarma!

Chci cenovou nabídku

CES UK Školy v atraktivních destinacích - Londýn, Oxford, Edinburgh, Worthing, Leeds a Harrogate. Školy s malým počtem studentů ve skupinách a širokou nabídkou kurzů za skvělé ceny. Více informací o škole

Akční nabídka: Až 3 týdny kurzu pro dospělé zdarma. Sleva až 20 900 Kč!

Chci cenovou nabídku

EC UK Kvalitní školy v atraktivních lokalitách - Londýn, Cambridge, Brighton, Bristol, Oxford, Manchester. Nabízí širokou škálu kurzů pro dospělé, juniory, manažery a  program 30+ pro studenty od 30 let. Mezi přednosti školy patří malé skupinky, profesionalita, moderní zázemí, výukové technologie a metody včetně vlastních učebnic. Více informací o škole

Akční nabídka: Sleva 20 % z oficiálních cen kurzů angličtiny pro dospělé (kromě One to one, Mini Group a Business Mini Group). Ušetříte až 2 300 Kč / týden pobytu.

Early Bird Offer: Do 1. listopadu 2021 můžete objednávat pobyty na rok 2022 za letošní ceny!

Chci cenovou nabídku

 

   

Irsko

CEC Cork Rodinná škola, která se pyšní dlouhou historií a širokou nabídkou kurzů pro dospělé i juniory. Všichni zaměstnanci školy mají bohaté zkušenosti se studenty z různých zemí a různého věku. Učitelé mají univerzitní vzdělání zaměřené pro výuku angličtiny. Škola je akreditovaná irským ministerstvem školství a je členem MEI~RELSA. Více unformací o škole.

Akční nabídka: Kurzy obecné a obchodní angličtiny - 4 týdny za cenu 3! Nabídka je platná do konce února 2022. Přípravné kurzy ke zkouškám FCE a CAE v délce 9 + 1 nebo 8 + 1 týden kurzovného zdarma.

Chci cenovou nabídku 

 

   

USA a Kanada

EC Boston, New York, San Francisco, San Diego, Los Angeles, Miami Jedna z nejuznávanějších jazykových škol v USA, která patří k naprosté špičce ve svém oboru. Používá moderní výukové technologie a metody vč. vlastních učebnic a garantuje zlepšení jazykové úrovně svých studentů. Více informací o škole

Akční nabídka: Sleva 20 % z oficiálních cen kurzů angličtiny pro dospělé (kromě One to one, Mini Group a Business Mini Group).

Early Bird Offer: Do 1. listopadu 2021 můžete objednávat pobyty na rok 2022 za letošní ceny!

Chci cenovou nabídku

Open Hearts Language Academy Florida Jedna z nejlepších jazykových škol na Floridě, která svým studentům poskytuje skvělé zázemí a vybavenost, přátelskou atmosféru a individuální přístup. Navíc nabízí pestrý program volnočasových aktivit a výborné možnosti, jak zkombinovat učení se sportem, odpočinkem a cestováním.

Akční nabídka: Objednejte 8 týdnů angličtiny za cenu 7 / 16 týdnů za cenu 14 / 24 týdnů za cenu 21 / 32 týdnů za cenu 28. Nabídka je platná na všechny kurzy Semi Intensive a Intensive English a pro všechny termíny nástupu až do 10.1.2022!

ILAC Toronto, Vancouver Jedna z největších a nejkvalitnějších jazykových škol v Kanadě. Mezi přednosti školy patří skvělá péče o studenty, moderní vybavení a design obou škol a široké spektrum intenzivních kurzů za skvělou cenu. Více informací o škole.

Akční nabídka: Ceny kurzů jsou po 45% slevě z oficiálních cen školy. Ušetřete 3 400 Kč / týden.

Chci cenovou nabídku

 

  

Rusko

Liden & Denz Mosva, Petrohrad - kvalitní jazykové školy v Moskvě a Petrohradu, které jsou členem asiciací IALC, EAQUALS a ROPRYAL. Školy se nachází v centrech měst s dobrou dostupností městskou dopravou. Výuka probíhá v malých skupinkách do 12 studentů. Více informací o škole.

Akční nabídka: 2 + 1, 4 + 2 nebo 6 + 3 týdny kurzu ruštiny zdarma pro pobyty v nízké sezóně! Vysoká sezóna bez příplatků. To vše pokud svůj pobyt objednáte nejpozději do 30.11.2021.

Chci cenovou nabídku

 

© 1999 - 2021 STUDYLINE s.r.o.