přejít na hlavní menu přejít na kontextové menu

 

Akční nabídky jazykových pobytů v zahraničí

Na jazykové pobyty v zahraničí účastníci vzpomínají celý život. Na nové přátele z různých koutů světa, jiný přístup k výuce, která často vede k rychlému zlepšení v jazyce, ale hlavně na obrovské množství zážitků, které už jim nikdy nikdo nevezme.

Také ale chápeme, že jazykový pobyt není nejlacinější záležitost, proto pro vás neustále domlouváme a vymýšlíme slevové akce s jazykovými školami po celém světě. Chceme totiž, aby si jazykový kurz v zahraničí mohl vyzkoušet ideálně každý.

  

 

Velká Británie


Milner, Londýn
 - škola se nachází v atraktivní části Londýna - Wimbledon, které je známá jako centrum světového tenisu. Tradice jazykové výuky zde přesahují 35 let a je známá svým individuálním a přátelským přístupem. Více informací o škole.

Akční nabídka: 2 + 1 týden angličtiny, lekce výslovnosti, vstup do bazénu a fitness centra zdarma do 30. 6. 2019.

Chci cenovou nabídku

 

CES UK, CES Dublin - školy v atraktivních destinacích - Londýně, Oxfordu, Edinburghu, Worthingu, Leedsu,  Harogate a Dublinu. Školy s nízkým počtem studentů ve třídách a širokou nabídkou kurzů za skvělé ceny. Více informací o škole.

Akční nabídka: až 3 týdny kurzu angličtiny zdarma pro dospělé. Sleva až 20 900 Kč.

Chci cenovou nabídku

 

LAL England - mezinárodní vzdělávací instituce se školami v Anglii, USA a JAR.  Škola v Torbay byla založena v roce 1984  a nachází se v přímořském resortu na jižním pobřeží Anglie v oblasti zvané Anglická riviéra.

Akční nabídka: sleva 15 % ze školného pro pobyty pro dospělé v Torbay a 10 % pro juniory v Torbay, Brightonu, Londýně a Tavistocku. Platí při objednávce do 13. 5. 2019.

Chci cenovou nabídku


EC UK
 - kvalitní školy v atraktivních lokalitách: Londýn, Cambridge, Brighton, Bristol, Oxford, Manchester. Nabízí širokou škálu kurzů pro dospělé, juniory, manažery a  program 30 + pro studenty s minimálním věkem 30 let. Mezi přednosti školy patří malé skupinky, profesionalita, moderní zázemí, výukové technologie a metody včetně vlastních učebnic a interaktivních tabulí, kvalita lektorů a výuky. Více informací o škole.

Akční nabídka: Sleva 20 % z oficiálních cen kurzů angličtiny pro dospělé (kromě One to one, Mini Group a Business Mini Group). Ušetříte až 2300 Kč / týden pobytu.

Chci cenovou nabídku

 

 

    

Irsko

CEC Cork - rodinná škola, která se pyšní dlouhou historií a širokou nabídkou kurzů pro dospělé i juniory. Všichni zaměstnanci školy mají bohaté zkušenosti se studenty z různých zemí a různého věku. Učitelé mají univerzitní vzdělání zaměřené pro výuku angličtiny. Škola je akreditovaná irským ministerstvem školství a je členem MEI~RELSA. Více unformací o škole.

Akční nabídka: Odpolední General English (13:45 - 17:00) na červenec a srpen za cenu kurzu 150 EUR / týden, s ubytováním v apartmánu za 280 EUR / týden!

Chci cenovou nabídku

Malta


Jazykový pobyt v St. Julians od 19 200 Kč / 2 týdny, 35 500 Kč / 4 týdny. Kontaktujte nás pro detaily.

EC Malta - kvalitní velká škola, se kterou úspěšně spolupracujeme již 20 let. Škola nabízí širokou škálu kurzů pro děti od 8 let, manažery, dospělé, program 30 + pro studenty s minimálním věkem 30 let. Mezi přednosti školy patří malé skupinky, profesionalita, moderní zázemí, výukové technologie a metody včetně vlastních učebnic a interaktivních tabulí, kvalita lektorů a výuky. Více informací o škole.

Akční nabídka: Sleva 20 % z oficiálních cen kurzů angličtiny pro dospělé (kromě One to one, Mini Group a Business Mini Group). Ušetříte až 1700 Kč / týden pobytu.

Chci cenovou nabídku

 

IELS Malta, Sliema, Gozo - jedna z největších a nejlépe hodnocených škol na Maltě. Vyniká kvalitní výukou a širokou nabídkou kurzů. IELS nabízí kurzy pro dospělé, manažery, seniory i mládež. Pestrá je i nabídka aktivit - potápění, paragliding, tenis, windsurfing a výlety lodí. Škola na Gozu je oblíbená mezi manažery a staršími studenty, kteří mají rádi klidnější destinace a studium v malých skupinách.

Akční nabídka: 1 + 1 týden angličtiny zdarma pro pobyty dospělých na Gozu objednané do 30. 4. 2019.

Chci cenovou nabídku

  

   

USA a Kanada


LAL USA
 - mezinárodní vzdělávací instituce se školami v Anglii, USA a JAR.  Škola ve Fort Lauderdale na Floridě sídlí v moderní budově na jedné z hlavních ulic naproti zastávce městské dopravy. V okolí je spousta obchodů a restaurací.

Akční nabídka: Sleva 15 % ze školného pro pobyty pro dospělé a 10 % pro juniory. Platí při objednávce do 13. 5. 2019.

Chci cenovou nabídku

 

ILAC Toronto, Vancouver - jedna z největších a nejkvalitnějších jazykových škol v Kanadě. Mezi přednosti školy patří skvělá péče o studenty, moderní vybavení a design obou škol a široké spektrum intenzivních kurzů za skvělou cenu. Více informací o škole.

Akční nabídka: Ceny kurzů jsou po 45% slevě z oficiálních cen školy. Ušetřete 3 400 Kč / týden.

Chci cenovou nabídku

 

Rusko

Liden a Denz -  je jednou z prestižních škol zabývajících se výukou ruštiny. Jako jediná škola v Rusku je členem IALC a je také členem EAQUALS a prestižní ruské asociace pro výuku jazyka a literatury ROPRYAL. Škola nabízí přátelskou atmosféru a nachází se v atraktivních lokalitách Petrohradu a Moskvě. 

Akční nabídka -  2 + 1, 4 + 2, 6 + 3 týdny ruštiny zdarma pro pobyty od 23.9. - 23.5.2020. Platí při zápisu do 31.7.2019!

Chci cenovou nabídku

 

 

© 1999 - 2019 STUDYLINE s.r.o.