přejít na hlavní menu přejít na kontextové menu

 Akční nabídky jazykových pobytů v zahraničí

Na jazykové pobyty v zahraničí účastníci vzpomínají celý život. Na nové přátele z různých koutů světa, jiný přístup k výuce, která často vede k rychlému zlepšení v jazyce, ale hlavně na obrovské množství zážitků, které už jim nikdy nikdo nevezme.

Také ale chápeme, že jazykový pobyt není nejlacinější záležitost, proto pro vás neustále domlouváme a vymýšlíme slevové akce s jazykovými školami po celém světě. Chceme totiž, aby si jazykový kurz v zahraničí mohl vyzkoušet ideálně každý.

  

 

Velká Británie

Milner, Londýn - škola se nachází v atraktivní části Londýna - Wimbledon, které je známá jako centrum světového tenisu. Tradice jazykové výuky zde přesahují 35 let a je známá svým individuálním a přátelským přístupem. Více informací o škole.

Akční nabídka: 2 + 1 týden angličtiny, lekce výslovnosti, vstup do bazénu a fitness centra zdarma.

Chci cenovou nabídku

 

CES UK, CES Dublin - školy v atraktivních destinacích - Londýně, Oxfordu, Edinburghu, Worthingu, Leedsu,  Harogate a Dublinu. Školy s nízkým počtem studentů ve třídách a širokou nabídkou kurzů za skvělé ceny. Více informací o škole.

Akční nabídka: až 3 týdny kurzu angličtiny zdarma pro dospělé. Sleva až 20 900 Kč.

Chci cenovou nabídku

 

EC UK - kvalitní školy v atraktivních lokalitách: Londýn, Cambridge, Brighton, Bristol, Oxford, Manchester. Nabízí širokou škálu kurzů pro dospělé, juniory, manažery a  program 30 + pro studenty s minimálním věkem 30 let. Mezi přednosti školy patří malé skupinky, profesionalita, moderní zázemí, výukové technologie a metody včetně vlastních učebnic a interaktivních tabulí, kvalita lektorů a výuky. Více informací o škole.

Akční nabídka: sleva 20 % z oficiálních cen kurzů angličtiny pro dospělé (kromě One to one, Mini Group a Business Mini Group). Ušetříte až 2 300 Kč / týden pobytu.

Chci cenovou nabídku

 

Irsko

Atlantic Language Dublin - kvalitní škola s individuálním přístupem ke studentům v centru Dublinu. Je to středně velká škola s velmi přátelskou atmosférou. Respekt si získala zejména pro vysoký standard, profesionalitu a individuální přístup ke studentům.

Akční nabídka: 15% sleva ze školného a ubytování v rezidenci při objednání pobytu do 17. 3. 2020. Akce platí pro pobyty realizované  do 13. 6. 2020.

Chci cenovou nabídku

 

CEC Cork - rodinná škola, která se pyšní dlouhou historií a širokou nabídkou kurzů pro dospělé i juniory. Všichni zaměstnanci školy mají bohaté zkušenosti se studenty z různých zemí a různého věku. Učitelé mají univerzitní vzdělání zaměřené pro výuku angličtiny. Škola je akreditovaná irským ministerstvem školství a je členem MEI~RELSA. Více unformací o škole.

Akční nabídka: 3 + 1 týden angličtiny zdarma pro kurzy do dubna 2020. Kurzy FCE a CAE - 9 + 1 nebo 8 + 1 týden kurzu zdarma.

Chci cenovou nabídku 

 

 

    

Malta

EC Malta - kvalitní velká škola, se kterou úspěšně spolupracujeme již 20 let. Škola nabízí širokou škálu kurzů pro děti od 8 let, manažery, dospělé, program 30 + pro studenty s minimálním věkem 30 let. Mezi přednosti školy patří malé skupinky, profesionalita, moderní zázemí, výukové technologie a metody včetně vlastních učebnic a interaktivních tabulí, kvalita lektorů a výuky. Více informací o škole.

Akční nabídka: sleva 20 % z oficiálních cen kurzů angličtiny pro dospělé (kromě One to one, Mini Group a Business Mini Group). Ušetříte až 1700 Kč / týden pobytu.

Chci cenovou nabídku

IELS Malta  - Moderní jazyková škola s širokou nabídkou kurzů, ubytováním v rezidenci poblíž školy a programy pro rodiče a děti. IELS je ve Sliemě blízko pobřeží a hlavního města Valletta. Hlavní budova školy má 30 klimatizovaných učeben, kavárnu, knihovnu a wifi zdarma.

Akční nabídka: Letní pobyty letos bez příplatku za vysokou sezónu!

Chci cenovou nabídku

BELS - škola rodinného typu se školami v St. Paul´s Bay a na ostrově Gozo. Tyto destinace ocení hlavně starší studenti, a nebo ti co upřednostňují klidnější lokality poblíž pláží.

Akční nabídka: v červenci a srpnu ceny bez příplatku za vysokou sezónu. Dvoutýdenní pobyt za EUR 800!(zahrnuje školné, ubytování ve dvoulůžkovém pokoji ve školní Superior rezidenci s AC a WIFI, letištní ransfery a veškeré poplatky).

Chci cenovou nabídku

 

   

USA a Kanada

EC Boston, New York, Washington, San Francisco, San Diego, Los Angeles, Miami - jedna z nejuznávanějších jazykových škol v USA, která patří k naprosté špičce ve svém oboru. Používá moderní výukové technologie a metody vč. vlastních učebnic a garantuje zlepšení jazykové úrovně svých studentů. Více informací o škole. 

Akční nabídka:  sleva 20 % z oficiálních cen kurzů angličtiny pro dospělé (kromě One to one). Ušetříte až 2700 Kč / týden pobytu.

Chci cenovou nabídkuILAC Toronto, Vancouver
- jedna z největších a nejkvalitnějších jazykových škol v Kanadě. Mezi přednosti školy patří skvělá péče o studenty, moderní vybavení a design obou škol a široké spektrum intenzivních kurzů za skvělou cenu. Více informací o škole.

Akční nabídka: ceny kurzů jsou po 45% slevě z oficiálních cen školy. Ušetřete 3 400 Kč / týden.

Cena kurzu Service Excellence for Business Diploma with Co - op (48 týdnů) za CAD 5000, kurz Sales and Marketing Diploma (52 a 92 týdnů) za CAD 7500 při objednání a platbě do 30. 4. 2020.

Chci cenovou nabídku

 

Rusko

Liden & Denz Mosva, Petrohrad - kvalitní jazykové školy v Moskvě a Petrohradu, které jsou členem asiciací IALC, EAQUALS a ROPRYAL. Školy se nachází v centrech měst s dobrou dostupností městskou dopravou. Výuka probíhá v malých skupinkách do 12 studentů. Více informací o škole.

Akční nabídka: 2 + 1, 4 + 2 a 6 + 3 týdny kurzu General Russian / Intensive Russian zdarma pro pobyty objednané do 30. 4. a realizované do 24. 5. 2020 nebo od 21. 9. 2020.

Chci cenovou nabídku

 

© 1999 - 2020 STUDYLINE s.r.o.