přejít na hlavní menu přejít na kontextové menu

 Akční nabídky jazykových pobytů v zahraničí

Na jazykové pobyty v zahraničí účastníci vzpomínají celý život. Na nové přátele z různých koutů světa, jiný přístup k výuce, která často vede k rychlému zlepšení v jazyce, ale hlavně na obrovské množství zážitků, které už jim nikdy nikdo nevezme.

Také ale chápeme, že jazykový pobyt není nejlacinější záležitost, proto pro vás neustále domlouváme a vymýšlíme slevové akce s jazykovými školami po celém světě. Chceme totiž, aby si jazykový kurz v zahraničí mohl vyzkoušet ideálně každý.

    

Sprachcaffe Languages Plus

Skupina jazykových škol opět přichází s oblíbenou nabídkou. Vyberte si z několika světových jazyků a mnoha atraktivních lokalit. Ušetřit nyní můžete až 400 EUR/GBP/USD/CAD !!! Objednejte jazykový kurz s ubytováním dle Vašeho výběru a za každý týden pobytu získáte výraznou slevu!

Sprachcaffe Malta Kurz angličtiny se slevou 40 EUR / týden

Sprachcaffe UK Kurz angličtiny se slevou 40 GBP / týden

Sprachcaffe USA Kurz angličtiny se slevou 40 USD / týden

Sprachcaffe Canada Kurz angličtiny nebo francouzštiny se slevou 40 CAD / týden

Vybírat můžete z dalších jazyků a lokalit: Francie, Německo, Španělsko, Maroko, Kuba, Čína

Nabídka je platná pro všechny pobyty objednané do 31.1.2021.

Chci cenovou nabídku

 

     

Malta

EC Malta Velká a kvalitní škola, se kterou úspěšně spolupracujeme již 20 let. Nabízí širokou škálu kurzů pro děti od 8 let, manažery, dospělé a program 30+ pro studenty od 30 let. Mezi přednosti školy patří malé skupinky, profesionalita, moderní zázemí, výukové technologie a metody včetně vlastních učebnic a interaktivních tabulí, kvalita lektorů a výuky. Více informací o škole.

Mimořádná nabídka! 2+1 týden (nebo 2+2 nebo 3+2 nebo 4+2 týdny) zdarma ubytování v apartmánu. Objednejte 4-týdenní jazykový pobyt, získejte slevu 20 % na kurzovné a 2 týdny ubytování ve sdíleném apartmánu zdarma. Akce platí pří objednávce do 31.1.2021!

Akční nabídka: Sleva 20 % z oficiálních cen kurzů angličtiny pro dospělé (kromě One to one, Mini Group a Business Mini Group). Ušetříte až 1700 Kč / týden pobytu.

Chci cenovou nabídku

IELS Malta Moderní jazyková škola s širokou nabídkou kurzů, ubytováním v rezidenci poblíž školy a programy pro rodiče a děti. IELS se nachází ve Sliemě blízko pobřeží a hlavního města Valletta. Hlavní budova školy má 30 klimatizovaných učeben, kavárnu, knihovnu a Wi-Fi zdarma.

Black Friday! 1+1 týden kurzovného zdarma při objednávce v průběhu listopadu 2020! Ano, je to tak, za každý týden kurzu, který zaplatíte, získáte týden navíc zdarma. Akce platí na všechny pobyty uskutečněné od listopadu 2020 do května 2021!

Chci cenovou nabídku

BELS Škola rodinného typu s pobočkami v St. Pauls Bay a na ostrově Gozo. Tyto destinace ocení hlavně starší studenti, a nebo ti co upřednostňují klidnější lokality poblíž pláží.

Akční nabídka: Dvoutýdenní pobyt za EUR 780! Cena zahrnuje kurz General English (20 lekcí / týden) vč. učebnice a dalších studijních materiálů, ubytování ve vlastním jednolůžkovém pokoji ve školní Superior rezidenci s AC a Wi-Fi, letištní transfer při příjezdu, zápisné a další poplatky. Akce platí pro všechny pobyty až do konce března 2021!

Chci cenovou nabídku

 

  

Velká Británie

Milner Londýn Škola se nachází v atraktivní části Londýna - ve Wimbledonu, který je známý jako centrum světového tenisu. Tradice jazykové výuky zde přesahuje 35 let a je známá svým individuálním a přátelským přístupem. Více informací o škole

Akční nabídka: 2 + 1 týden angličtiny, lekce výslovnosti, vstup do bazénu a fitness centra zdarma!

Chci cenovou nabídku

CES UK Školy v atraktivních destinacích - Londýn, Oxford, Edinburgh, Worthing, Leeds a Harrogate. Školy s malým počtem studentů ve skupinách a širokou nabídkou kurzů za skvělé ceny. Více informací o škole

Akční nabídka: Až 3 týdny kurzu pro dospělé zdarma. Sleva až 20 900 Kč!

Chci cenovou nabídku

EC UK Kvalitní školy v atraktivních lokalitách - Londýn, Cambridge, Brighton, Bristol, Oxford, Manchester. Nabízí širokou škálu kurzů pro dospělé, juniory, manažery a  program 30+ pro studenty od 30 let. Mezi přednosti školy patří malé skupinky, profesionalita, moderní zázemí, výukové technologie a metody včetně vlastních učebnic. Více informací o škole

Mimořádná nabídka! 2+1 týden (nebo 2+2 nebo 3+2 nebo 4+2 týdny) zdarma ubytování v hostitelské rodině. Objednejte 4-týdenní jazykový pobyt, získejte slevu 20 % na kurzovné a 2 týdny ubytování v hostitelské rodině zdarma. Akce platí pří objednávce do 31.1.2021!

Akční nabídka: Sleva 20 % z oficiálních cen kurzů angličtiny pro dospělé (kromě One to one, Mini Group a Business Mini Group). Ušetříte až 2 300 Kč / týden pobytu.

Chci cenovou nabídku

 

    

Irsko

Atlantic Language Dublin Kvalitní škola s individuálním přístupem ke studentům v centru Dublinu. Je to středně velká škola s velmi přátelskou atmosférou. Respekt si získala zejména pro vysoký standard, profesionalitu a individuální přístup ke studentům.

Akční nabídka: 15 % sleva ze školného a ubytování v rezidenci při objednání pobytu do 17. 3. 2020. Akce platí pro pobyty realizované  do 13. 6. 2020.

Chci cenovou nabídku

CEC Cork Rodinná škola, která se pyšní dlouhou historií a širokou nabídkou kurzů pro dospělé i juniory. Všichni zaměstnanci školy mají bohaté zkušenosti se studenty z různých zemí a různého věku. Učitelé mají univerzitní vzdělání zaměřené pro výuku angličtiny. Škola je akreditovaná irským ministerstvem školství a je členem MEI~RELSA. Více unformací o škole.

Akční nabídka: 3 + 1 týden angličtiny zdarma pro kurzy do dubna 2020. Kurzy FCE a CAE - 9 + 1 nebo 8 + 1 týden kurzu zdarma.

Chci cenovou nabídku 

 

   

USA a Kanada

EC Boston, New York, Washington, San Francisco, San Diego, Los Angeles, Miami - jedna z nejuznávanějších jazykových škol v USA, která patří k naprosté špičce ve svém oboru. Používá moderní výukové technologie a metody vč. vlastních učebnic a garantuje zlepšení jazykové úrovně svých studentů. Více informací o škole

Akční nabídka: Sleva 20 % z oficiálních cen kurzů angličtiny pro dospělé (kromě One to one). Ušetříte až 2700 Kč / týden pobytu.

Chci cenovou nabídku

ILAC Toronto, Vancouver - jedna z největších a nejkvalitnějších jazykových škol v Kanadě. Mezi přednosti školy patří skvělá péče o studenty, moderní vybavení a design obou škol a široké spektrum intenzivních kurzů za skvělou cenu. Více informací o škole.

Akční nabídka: ceny kurzů jsou po 45% slevě z oficiálních cen školy. Ušetřete 3 400 Kč / týden.

Cena kurzu Service Excellence for Business Diploma with Co - op (48 týdnů) za CAD 5000, kurz Sales and Marketing Diploma (52 a 92 týdnů) za CAD 7500 při objednání a platbě do 30. 4. 2020.

Chci cenovou nabídku

 

Rusko

Liden & Denz Mosva, Petrohrad - kvalitní jazykové školy v Moskvě a Petrohradu, které jsou členem asiciací IALC, EAQUALS a ROPRYAL. Školy se nachází v centrech měst s dobrou dostupností městskou dopravou. Výuka probíhá v malých skupinkách do 12 studentů. Více informací o škole.

Akční nabídka: 2 + 1, 4 + 2 nebo 6 + 3 týdny kurzu ruštiny zdarma pro pobyty v nízké sezóně! Vysoká sezóna bez příplatků.

Chci cenovou nabídku

 

© 1999 - 2021 STUDYLINE s.r.o.