přejít na hlavní menu přejít na kontextové menu

Akční nabídky jazykových pobytů v zahraničí

Na jazykové pobyty v zahraničí účastníci vzpomínají celý život. Na nové přátele z různých koutů světa, jiný přístup k výuce, která často vede k rychlému zlepšení v jazyce, ale hlavně na obrovské množství zážitků, které už jim nikdy nikdo nevezme.

Také ale chápeme, že jazykový pobyt není nejlacinější záležitost, proto pro vás neustále domlouváme a vymýšlíme slevové akce s jazykovými školami po celém světě. Chceme totiž, aby si jazykový kurz v zahraničí mohl vyzkoušet ideálně každý.

 

 London Bridge Dovolená u moře Sprachcaffe Brighton

Nabídka škol Sprachcaffe

Kapacity na všech školách Sprachcaffe a to jak u pobytů pro dospělé, tak u juniorských programů; se letos velmi rychle plní. Vybírejte z mnoha zajímavých lokalit  a s objednávkou neváhejte! Malta, Velká Británie, Kanada, Německo, Španělsko, Francie, Itálie, Maroko nebo třeba exotická Kuba.

Při objednávce do 30.4.2023 navíc sleva 25 € / týden na jazykové kurzy s ubytováním absolvované do 17.6.2023. Sleva platí i na juniorské programy. 

 

Malta Bay Lodičky na Maltě Blue Grotto

Malta

EC Malta Velká a kvalitní škola, se kterou úspěšně spolupracujeme již 20 let. Nabízí širokou škálu kurzů pro děti od 8 let, manažery, dospělé a program 30+ pro studenty od 30 let. Mezi přednosti školy patří malé skupinky, profesionalita, moderní zázemí, výukové technologie a metody včetně vlastních učebnic a interaktivních tabulí, kvalita lektorů a výuky. Více informací o škole

Akční nabídka: Sleva 30 % z oficiálních cen kurzů angličtiny pro dospělé při včasné objednávce do 31. 3. 2023!

Chci cenovou nabídku

IELS Malta Moderní škola v centru letoviska Sliema blízko pobřeží a hlavního města Valletta. Najdete zde nabídku kvalitních kurzů pro dospělé i juniory. Škola navíc organizuje řadu doprovodných aktivit a vstřícný personál je vždy připraven Vám poradit. Výhodou je také vlastní rezidence v docházkové vzdálenosti od budovy školy. Více informací o škole

Akční nabídka: 2+1 týden kurzovného zdarma při objednávce do 30. května. Nabídka platí u všech kurzů pro dospělé s datem nástupu od 15. května do 16. října 2023.

Chci cenovou nabídku

BELS Malta Škola rodinného typu s pobočkami v St. Paul´s Bay a na ostrově Gozo. Tyto destinace ocení hlavně starší studenti a nebo ti, kteří upřednostňují klidnější lokality poblíž pláží. Více informací o škole

Akční nabídka:  Transfer při příjezdu a zápisné zdarma při objednání 2 týdenního balíčku kurzovného s ubytováním. Transfer a zápisné zdarma + sleva 50 EUR na třetí týden pobytu při objednání 3 týdenního balíčku kurzovného s ubytováním.

Chci cenovou nabídku

 

Edinburgh Cambridge Telephone

Velká Británie

CES UK Školy v atraktivních destinacích - Londýn, Oxford, Edinburgh, Worthing, Leeds a Harrogate. Školy s malým počtem studentů ve skupinách a širokou nabídkou kurzů za skvělé ceny. Více informací o škole

Akční nabídka: Až 3 týdny kurzu pro dospělé zdarma. Sleva až 20 900 Kč!

Chci cenovou nabídku

EC UK Kvalitní školy v atraktivních lokalitách - Londýn, Cambridge, Brighton, Bristol, Oxford, Manchester. Nabízí širokou škálu kurzů pro dospělé, juniory, manažery a  program 30+ pro studenty od 30 let. Mezi přednosti školy patří malé skupinky, profesionalita, moderní zázemí, výukové technologie a metody včetně vlastních učebnic. Více informací o škole

Akční nabídka: Sleva 30 % z oficiálních cen kurzů angličtiny pro dospělé při včasné objednávce do 31. 3. 2023!

Chci cenovou nabídku

 

San Francisco New York Miami

USA

EC Boston, New York, San Francisco, San Diego, Los Angeles Jedna z nejuznávanějších jazykových škol v USA, která patří k naprosté špičce ve svém oboru. Používá moderní výukové technologie a metody vč. vlastních učebnic a garantuje zlepšení jazykové úrovně svých studentů. Více informací o škole

Akční nabídka: Sleva 30 % z oficiálních cen kurzů angličtiny pro dospělé při včasné objednávce do 31. 3. 2023!

Chci cenovou nabídku

Kaplan Boston, Chicago, Los Angeles, New York, Santa Barbara, San Francisco, Seattle Špičková jazyková škola s dlouholetou tradicí a bohatými zkušenostmi. Všem svým studentům zajišťuje již mnoho let perfektní servis. Nabízí řadu aktraktivních lokalit, široký výběr kurzů a kvalitní ubytování. Více informací o škole.

Akční nabídka: Sleva 20 % na kurzovné kdykoliv během roku! Platí při objednávce do 31. 3. 2023!

Chci cenovou nabídku

 

 Toronto Kanada Vancouver

Kanada

ILAC Toronto, Vancouver Jedna z největších a nejkvalitnějších jazykových škol v Kanadě. Mezi přednosti školy patří skvělá péče o studenty, moderní vybavení a design obou škol a široké spektrum intenzivních kurzů za skvělou cenu. Více informací o škole.

Akční nabídka: Ceny kurzů jsou po 45% slevě z oficiálních cen školy. Ušetřete 3 400 Kč za každý týden pobytu!

Chci cenovou nabídku

 

Sloni Cape Town LAL Cape Town

Jižní Afrika

LAL South Africa Prestižní organizace, která poskytuje vysokou kvalitu výuky. Pobočka v Kapském Městě nabízí skvělou příležitost zlepšit si angličtinu v exotickém prostředí. Rezidenční ubytování  najdete přímo v budově školy, a studenti tak mohou využívat všech výhod jednoho kampusu. Více informací o škole.

Akční nabídka: Sleva 50 % na ubytování ve školní rezidenci přímo v kampusu školy - 2-týdenní pobyt s ubytováním v jednolůžkovém pokoji s vlastní koupelnou a se snídaní již od 1000 EUR! Platí pro všechny objednávky přijaté do 28. února 2023 a pro příjezdy do 31. května 2023.

 

Regensburg Bavorsko Zámek v Německu

Německo

Horizonte Institut für Sprache, Kommunikation und Kultur Malá jazyková škola v Regensburgu nabízí kvalitní výuku s osobní přístupem a přátelskou atmosférou. Lekce zde probíhají v malých skupinách a škola organizuje bohatý program aktivit.  Více informací o škole

Akční nabídka: 2-týdenní pobyt již od 1250 EUR i během letní sezóny! Zahrnuje kurz General German, ubytování ve školní rezidenci přímo v budově školy (jednolůžkový pokoj s vlastní koupelnou), učebnice a všechny poplatky.

Chci cenovou nabídku

 

Vídeň Karlskirche 

Rakousko 

Actilingua Academy Moderní jazyková škola v centru rakouské metropole nabízí vysoce kvalitní kurzy nemčiny pro dospělé i oblíbené juniorské programy pro děti a mládež od 12 až do 19 let. Více informací o škole

Akční nabídka: Sleva 50 EUR při objednávce letního juniorského programu nejpozději do 31. března 2023!

Chci cenovou nabídku

 

Liden a Denz Riga Náměstí v Rize Riga

Lotyšsko

Liden & Denz Riga Rádi byste studovali ruštinu, ale cesta do Ruska je v tuto chvíli nereálná? Máme pro Vás řešení - pojeďte s námi studovat ruštinu do hlavního města Lotyšska! Špičková škola Liden & Denz zde působí již řadu let a nabízí velmi kvalitní výuku za příznivé ceny. Neváhejte nás kontaktovat pro bližší informace!

© 1999 - 2023 STUDYLINE s.r.o.