přejít na hlavní menu
Kaplan International Languages

Kaplan International Languages

Dublin

Kaplan je celosvětový lídr v jazykovém vzdělávání s mnoha školami nejen v Evropě, ale i v Severní Americe, s širokou nabídkou kurzů pro dospělé, profesionály i seniory.

kurzy pro dospělé kurzy pro manažery kurzy pro učitele

Max. / prům. počet studentů ve škole:

150 / 115

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

15 / 12

Minimální věk:

16 let

Národnostní složení studentů:

30 % Evropa (Španělsko, Itálie)
30 % Jižní Amerika (Brazílie, Venezuela)
20 %  Asie (Korea, Japonsko)
10 % Afrika (Saudská Arábie)

10 % Ostatní

Zastoupení ČR:

0,5 %

Vybavení školy:

moderně vybavené učebny s interaktivními tabulemi, společenská místnost s počítači a TV, přístup na wifi, studovna, knihovna

Přednosti školy:

celosvětově uznávaná organizace, umístění školy v centru města, vysoká kvalita výuky, vlastní učebnice a metodika

Délka lekce:

45 minut

Úvod

Kaplan International Languages je mezinárodní vzdělávací instituce, která se zabývá výukou jazyků již přes 80 let. Nabízí kurzy ve více než 40 destinacích světa a je špičkou ve svém oboru. Studenti ocení především velký výběr kurzů, kvalifikované lektory a umístění škol v atraktivních lokalitách. Škola v Dublinu je akreditována irskými vzdělávacímí institucemi MEI~RELSA a ACELS. Kaplan je jazykovou školou, která využívá všech moderních technologií, čímž činí výuku zajímavou a zábavnou pro všechny studenty. Novinkou jsou jejich vlastní učebnice pro všechny úrovně angličtiny, na jejichž přípravě se podílela řada odborníků.

Akční nabídka

Sleva 25 % z oficiálních cen kurzů angličtiny pro dospělé při včasné objednávce do 31. července 2024!

Lokalita

V Dublinu můžete vyzkoušet to nejlepší z celého Irska. Přátelské město trhů vás očaruje svou bohatou historií a kosmopoltiní atmosférou. Hlavní město Irska je plné neuvěřitelných památek - od starobylého hradu až po třpytivou Tech Quarter, kde sídlí např. ústředí firem Google a Facebook. Školu najdete v úchvatné gregoriánské budově s výhledem na řeku Liffey, v atraktivní čtvrti Temple Bar. Je samozřejmě vybavena nejnovější technologií, která vám zajistí maximální efektivnost výuky. 

Kurzy a ubytování

Kaplan nabízí široké spektrum jazykových kurzů a programů. Základem jsou tradiční kurzy obecné angličtiny v několika variantách: General English, Semi Intensive English a Intensive English. Klasický kurz tak můžete kombinovat s volitelnými lekcemi a hlavně s unikátním interaktivním online programem K+. V rámci volitelných lekcí, tzv. Specific Skills, můžete vybírat např. z: Current Affairs, English for Business, Academic English, Writing and Vocabulary, Speaking and Pronunciation, Idioms, Local Culture, Literature, Film Studies atd. S programem  K+ máte přístup ke všem výukovým materiálům a interaktivním programům, navíc máte na výběr z různých druhů e-learningu. Studovat lze kurzy připravující na mezinárodní zkoušky FCE, CAECPE nebo IELTS a kurz pro učitele CELTA. Pro zájemce o dlouhodobější studium jsou k dipozici kurzy Academic Semester/Year, a to i v intenzivní variantě Intensive Acadamic Semester/Year. V nabídce je také kurz se zaměřením na obchodní angličtinu Business English. Pro ty, kteří chtějí udělat co největší pokrok, jsou vhodné individuální lekce One to one.

Ubytování škola nabízí v hostitelských rodinách s polopenzí. Studenti starší 18 let mohou také zvolit ubytování ve školní rezidenci.

© 1999 - 2024 STUDYLINE s.r.o.