přejít na hlavní menu
Kaplan International English

Kaplan International English

Berkeley, Boston, Chicago, Huntington Beach, Los Angeles, Miami, New York, Philadelphia, Portland, San Diego, Santa Barbara, San Francisco, Seattle, Washington

Mezinárodní jazyková škola s širokou nabídkou kurzů.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery

Max. / prům. počet studentů ve škole:

New York  257/ 200
Santa Barbara 280 / 220
Los Angeles 450 / 400
San Francisco 360 /300
San Diego 250 / 200
Chicago 270 / 250
Boston 400 / 275
Seattle 230 / 180
Philadelphia 270 / 200
Portland 220 / 170
Miami 300 / 190
Washington 325 / 250

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

15 / 12

Minimální věk:

16 let

Národnostní složení studentů:

 
New York: 30% Asie, 30% Jižní Amerika, 15% Evropa, 5% Afrika, 20% Ostatní
Santa Barbara: 45% Asie, 20% Jižní Amerika, 15% Evropa, 10% Afrika, 10% Ostatní
Los Angeles: 40% Asie, 20% Afrika, 15% Evropa, 10% Jižní Amerika, 5% Ostatní
San Francisco: 45% Asie, 15% Jižní Amerika, 10% Evropa, 10% Afrika, 20% Ostatní
San Diego: 30% Afrika, 20% Jižní Amerika, 20% Asie, 10% Evropa, 20% Ostatní
Chicago: 30% Jižní Amerika, 20% Asie, 20% Afrika, 10% Evropa, 20% Ostatní
Boston: 25% Asie, 20% Jižní Amerika, 20% Afrika, 5% Evropa, 30% Ostatní
Miami: 40% Jižní Amerika, 20% Evropa, 10% Afrika, 5% Asie, 25% Ostatní
Philadelphia:50% Afrika, 20% Jižní Amerika, 10% Asie, 5% Evropa, 15% Ostatní
Portland: 60% Afrika, 20% Asie, 10% Jižní Amerika, 5% Evropa, 5% Ostatní
Seattle: 40% Asie, 25% Afrika, 15% Jižní Amerika, 5% Evropa, 15% Ostatní
Washington:30% Jižní Amerika, 30% Afrika, 10% Asie, 5% Evropa, 25% Ostatní

Zastoupení ČR:

1%

Vybavení školy:

dobře vybavené učebny, multimediální centrum, interaktivní tabule, knihovna, společenská místnost, wifi, lednice a mikrovlná trouba (Philadelphia, Portland, Seattle), tělocvična (Santa Barbara, San Francisco), modlitebna (Chicago), terasa (San Diego, Washington)

Přednosti školy:

mezinárodní instituce, vhodné pro náročné klienty, široká nabídka destinací, dlouholetá tradice

Délka lekce:

45 minut

Úvod

Kaplan International English je mezinárodní vzdělávací instituce, která nabízí 70 let zkušeností ve vzdělávání a školy po celém světě. Výběrem Kaplanu se připojíte k tisícům studentů, kteří již ze zkušeností z Kaplan International English profitují. Kvalifikovaní a přátelští učitelé motivují studenty k efektivnímu studiu, které vede k jejich rychlému zlepšování jazykových schopností. Každý student obdrží po ukončení studia Kaplan International English certificate, který dokumentuje dosažený pokrok a úroveň angličtiny. Nejen učitelé, ale i ostatní zaměstnanci školy jsou profesionálové s osobním přístupem ke studentům. Jde o jazykovou školu, která využívá všech moderních technologií, a tak činí výuku zajímavou a zábavnou pro všechny studenty. Novinkou jsou jejich vlastní učebnice pro všechny úrovně angličtiny. Kaplan International English je v USA akreditován ACCET a je členem organizací AAIEP, TESOL a NAFSA.

Lokalita

New York –  Od října tohoto roku se škola KIC stěhuje do nových větších prostor, kousek od Central Parku. K dispozici zde bude 12 učeben na dvou patrech známé historické budovy 5 Columbus Circle. Do těchto větších prostor se tak nastěhují studenti ze dvou doposud využívaných škol - Empire State Building a ze Soho. Santa Barbara – škola leží v blízkosti hlavní autobusové zastávky a jen pár minut od pláže. Los Angeles – i zde jsou 2 školy, jedna je umístěna ve čtvrti Westwood v blízkosti Hollywoodu, Malibu a Sunset Boulevard a druhá na předměstí Los Angeles, v blízkosti pláží, na kampusu Whittier. San Francisco – KIE má zde 2 školy, jednu v centru a druhou na univerzitě Berkley. San Diego – škola je umístěna v centru nedaleko bílých písčitých pláží Pacifiku. Chicago –  budova školy je umístěna přímo v centru na Magnificent Mile blízko Chicago River ve slavné čtvrti vyhledávané zejména kvůli nákupům. Boston - škola zde sídlí na bostonském předměstí nedaleko známé Harvardské univerzity, na Harvard Square.  Momentálně prochází tato škola rekonstrukcí a zrekonstruované prostory budou studentům zpřístupněny od 16. srpna 2019. Do té doby výuka probíhá na škole Boston Fenway, v centru města. Seattle - jsou zde také 2 školy. Škola Downtown leží na nábřeží v blízkosti univerzity, kde se nachází spousta barů a obchodů. Druhá škola je na předměstí Des Moines na kampusu Highline College, asi 30 minut od centra Seattlu.  Philadelphia - škola se nachází přímo v centru v okolí vyhledávaných obchodů a butiků. Portland - škola je umístěna v dobré dostupnosti do centra i přírody v okolí. Miami - škola se nachází v nádherné čtvrti Coral Gables, která je známá díky mnoha historickým pamětihodnostem. V blízkosti školy se nachází největší botanická zahrada v USA, parky a tenisové kurty. Washington - škola leží v centru hlavního města USA poblíž turistických atrakcí a památek.

Kurzy a ubytování

Kaplan International English nabízí v USA široké spektrum jazykových kurzů, vhodných pro všechny věkové kategorie a jazykové úrovně. Jsou to kurzy Vacation English (20 lekcí / týden), General English (20 lekcí + 7 lekcí / týden), Intensive English (20 lekcí GE + 8 volitelných lekcí  + 7 lekcí samostudia / týden). U volitelných lekcí můžete vybírat z: Vocabulary, Current Affairs, Local Culture nebo English for Business. Při strukturovaném samostudiu máte přístup ke všem výukovým materiálům, interaktivním programům a učebním materiálům. Mezi dlouhodobé programy patří Academic Semester nebo Intensive Academic Semester. KIE nabízí také kurz zaměřený na akademickou angličtinu a zakončený mezinárodní zkouškou TOEFL and Academic English a kurz zaměřený na obchodní terminologii Business English (20 lekcí GE + 8 lekcí BE + 7 lekcí samostudia / týden). Při studiu Business English se zdokonalíte v komunikaci při obchodních jednáních, v sestavování obchodních dopisů atd. Program je určen pro minimálně středně pokročilé angličtináře. V San Franciscu a NY Soho je také možné studovat Intensive Business English (20 lekcí BE + 8 volitelných lekcí + 7 lekcí samostudia). V San Diegu je v nabídce kurz připravující na zkoušky FCE a CAE. Pro zájemce o intenzivní výuku nabízí škola kurz One to one, během kterých se lektor zaměří přesně na vaše potřeby. Mladším studentům ve věku 14-17 let je určen Junior Course Homestay, který probíhá v létě v San Diegu. V ceně je zahrnuta výuka angličtiny, učebnice, ubytování v hostitelské rodině s polopenzí, minimálně 3 aktivit/ týden, exkurze, letištní transfery a transport pass na místní dopravu. V ceně je také nonstop help linka.
Ubytování pro dospělé studenty je možné v hostitelských rodinách s polopenzí, v apartmánech a v rezidencích bez stravy.

© 1999 - 2020 STUDYLINE s.r.o.