přejít na hlavní menu
Kaplan International English

Kaplan International English

New York, Santa Barbara, Los Angeles, San Francisco, San Diego, Chicago, Boston, Seattle, Portland, Washington, Miami, Philadelphia

Mezinárodní jazyková škola s širokou nabídkou kurzů.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery

Max. / prům. počet studentů ve škole:

New York  257/ 200
Santa Barbara 280 / 220
Los Angeles 450 / 400
San Francisco 360 /300
San Diego 250 / 200
Chicago 270 / 250
Boston 400 / 275
Seattle 230 / 180
Philadelphia 270 / 200
Portland 220 / 170
Miami 300 / 190
Washington 325 / 250

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

15 / 12

Minimální věk:

16 let

Národnostní složení studentů:

 
New York: 30% Asie, 30% Jižní Amerika, 15% Evropa, 5% Afrika, 20% Ostatní
Santa Barbara: 45% Asie, 20% Jižní Amerika, 15% Evropa, 10% Afrika, 10% Ostatní
Los Angeles: 40% Asie, 20% Afrika, 15% Evropa, 10% Jižní Amerika, 5% Ostatní
San Francisco: 45% Asie, 15% Jižní Amerika, 10% Evropa, 10% Afrika, 20% Ostatní
San Diego: 30% Afrika, 20% Jižní Amerika, 20% Asie, 10% Evropa, 20% Ostatní
Chicago: 30% Jižní Amerika, 20% Asie, 20% Afrika, 10% Evropa, 20% Ostatní
Boston: 25% Asie, 20% Jižní Amerika, 20% Afrika, 5% Evropa, 30% Ostatní
Miami: 40% Jižní Amerika, 20% Evropa, 10% Afrika, 5% Asie, 25% Ostatní
Philadelphia:50% Afrika, 20% Jižní Amerika, 10% Asie, 5% Evropa, 15% Ostatní
Portland: 60% Afrika, 20% Asie, 10% Jižní Amerika, 5% Evropa, 5% Ostatní
Seattle: 40% Asie, 25% Afrika, 15% Jižní Amerika, 5% Evropa, 15% Ostatní
Washington:30% Jižní Amerika, 30% Afrika, 10% Asie, 5% Evropa, 25% Ostatní

Zastoupení ČR:

1%

Vybavení školy:

dobře vybavené učebny, multimediální centrum, interaktivní tabule, knihovna, společenská místnost, wifi, lednice a mikrovlná trouba (Philadelphia, Portland, Seattle), tělocvična (Santa Barbara, San Francisco), modlitebna (Chicago), terasa (San Diego, Washington)

Přednosti školy:

mezinárodní instituce, vhodné pro náročné klienty, široká nabídka destinací, dlouholetá tradice

Délka lekce:

45 minut

Úvod

Kaplan International English je mezinárodní vzdělávací instituce, která nabízí 70 let zkušeností ve vzdělávání a školy po celém světě. Výběrem Kaplanu se připojíte k tisícům studentů, kteří již ze zkušeností z Kaplan International English profitují. Kvalifikovaní a přátelští učitelé motivují studenty k efektivnímu studiu, které vede k jejich rychlému zlepšování jazykových schopností. Každý student obdrží po ukončení studia Kaplan International English certificate, který dokumentuje dosažený pokrok a úroveň angličtiny. Nejen učitelé, ale i ostatní zaměstnanci školy jsou profesionálové s osobním přístupem ke studentům. Jde o jazykovou školu, která využívá všech moderních technologií, a tak činí výuku zajímavou a zábavnou pro všechny studenty. Novinkou jsou jejich vlastní učebnice pro všechny úrovně angličtiny. Kaplan International English je v USA akreditován ACCET a je členem organizací AAIEP, TESOL a NAFSA.

Lokalita

New York –  Od října tohoto roku se škola KIC stěhuje do nových větších prostor, kousek od Central Parku. K dispozici zde bude 12 učeben na dvou patrech známé historické budovy 5 Columbus Circle. Do těchto větších prostor se tak nastěhují studenti ze dvou doposud využívaných škol - Empire State Building a ze Soho. Santa Barbara – škola leží v blízkosti hlavní autobusové zastávky a jen pár minut od pláže. Los Angeles – i zde jsou 2 školy, jedna je umístěna ve čtvrti Westwood v blízkosti Hollywoodu, Malibu a Sunset Boulevard a druhá na předměstí Los Angeles, v blízkosti pláží, na kampusu Whittier. San Francisco – KIE má zde 2 školy, jednu v centru a druhou na univerzitě Berkley. San Diego – škola je umístěna v centru nedaleko bílých písčitých pláží Pacifiku. Chicago –  budova školy je umístěna přímo v centru na Magnificent Mile blízko Chicago River ve slavné čtvrti vyhledávané zejména kvůli nákupům. Boston - škola zde sídlí na bostonském předměstí nedaleko známé Harvardské univerzity, na Harvard Square.  Momentálně prochází tato škola rekonstrukcí a zrekonstruované prostory budou studentům zpřístupněny od 16. srpna 2019. Do té doby výuka probíhá na škole Boston Fenway, v centru města. Seattle - jsou zde také 2 školy. Škola Downtown leží na nábřeží v blízkosti univerzity, kde se nachází spousta barů a obchodů. Druhá škola je na předměstí Des Moines na kampusu Highline College, asi 30 minut od centra Seattlu.  Philadelphia - škola se nachází přímo v centru v okolí vyhledávaných obchodů a butiků. Portland - škola je umístěna v dobré dostupnosti do centra i přírody v okolí. Miami - škola se nachází v nádherné čtvrti Coral Gables, která je známá díky mnoha historickým pamětihodnostem. V blízkosti školy se nachází největší botanická zahrada v USA, parky a tenisové kurty. Washington - škola leží v centru hlavního města USA poblíž turistických atrakcí a památek.

Kurzy a ubytování

Kaplan International English nabízí v USA široké spektrum jazykových kurzů, vhodných pro všechny věkové kategorie a jazykové úrovně. Jsou to kurzy Vacation English (20 lekcí / týden), General English (20 lekcí + 7 lekcí / týden), Intensive English (20 lekcí GE + 8 volitelných lekcí  + 7 lekcí samostudia / týden). U volitelných lekcí můžete vybírat z: Vocabulary, Current Affairs, Local Culture nebo English for Business. Při strukturovaném samostudiu máte přístup ke všem výukovým materiálům, interaktivním programům a učebním materiálům. Mezi dlouhodobé programy patří Academic Semester nebo Intensive Academic Semester. KIE nabízí také kurz zaměřený na akademickou angličtinu a zakončený mezinárodní zkouškou TOEFL and Academic English a kurz zaměřený na obchodní terminologii Business English (20 lekcí GE + 8 lekcí BE + 7 lekcí samostudia / týden). Při studiu Business English se zdokonalíte v komunikaci při obchodních jednáních, v sestavování obchodních dopisů atd. Program je určen pro minimálně středně pokročilé angličtináře. V San Franciscu a NY Soho je také možné studovat Intensive Business English (20 lekcí BE + 8 volitelných lekcí + 7 lekcí samostudia). V San Diegu je v nabídce kurz připravující na zkoušky FCE a CAE. Pro zájemce o intenzivní výuku nabízí škola kurz One to one, během kterých se lektor zaměří přesně na vaše potřeby. Mladším studentům ve věku 14-17 let je určen Junior Course Homestay, který probíhá v létě v San Diegu. V ceně je zahrnuta výuka angličtiny, učebnice, ubytování v hostitelské rodině s polopenzí, minimálně 3 aktivit/ týden, exkurze, letištní transfery a transport pass na místní dopravu. V ceně je také nonstop help linka.
Ubytování pro dospělé studenty je možné v hostitelských rodinách s polopenzí, v apartmánech a v rezidencích bez stravy.

© 1999 - 2019 STUDYLINE s.r.o.