přejít na hlavní menu
Oxford House

Oxford House

Boston, Miami, New York

Studujte na škole v Bostonu, New Yorku nebo Miami a vybírejte z široké nabídky kurzů za bezkonkurenční ceny.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory

Max. / prům. počet studentů ve škole:

Boston: 75 / 30

New York: 100 / 75

Miami: 75 / 50

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

16 / 10

Minimální věk:

16 let

Národnostní složení studentů:

40% Jižní Amerika (Brazílie, Argentina, Chille, Kolumbie)
30% Evropa (Německo, Itálie, Španělsko, Polsko, Maďarsko, Rakousko)
27% Asie (Čína, Jižní Korea, Taiwan)
3% Ostatní

Zastoupení ČR:

1%

Vybavení školy:

příjemné učebny, moderní vybavení, počítačová učebna, volný přístup na wi-fi, knihovna, centrum pro samostudium, společenská místnost s kuchyňkou, terasa (v Miami)

Přednosti školy:

kvalitní kurzy za nízkou cenu, umístění v centru velkých měst, bohatá nabídka volnočasových aktivit

Délka lekce:

50 minut

Úvod

OHC English Centers jsou jednou z nejrozsáhlejších akreditovaných organizací zabývající se výukou anglického jazyka na světě. V Severní Americe se snaží být předním poskytovatelem jazykových kurzů pro cizince. Oxford House tak nabízí programy a služby nejvyšší kvality poskytované kvalifikovaným a profesionálním týmem, který trvale překračuje očekávání svých zákazníků.

Akční nabídka

Sleva 25 % z oficiálních cen kurzů angličtiny pro dospělé při včasné objednávce do 30. června 2024!

Lokalita

Škola v Bostonu se nachází v Back Bay vedle Newbury Street, což je jedna z nejoblíbenějších turistických destinací ve městě! Centrální umístění umožňuje zažít pulzující atmosféru se směsí proslulého šarmu Nové Anglie. Studenti zde využívají osm moderních učeben, pohodlnou společenskou místnost, počítačovou učebnu a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je také kuchyňský kout, stoly a židle, což lze využít k příjemnému posezení u oběda se spolužáky. 

Plně vybavené jazykové centrum v New Yorku najdete v historické čtvrti Chelsea na Midtown Manhattanu, jen kousek od slavné High Line, Flatiron Building, Madison Square Garden a Empire State Building. Studium angličtiny na OHC v New Yorku je nezapomenutelný zážitek, který nabízí možnost naučit se dobře jazyk a zároveň zažít skutečný New York.

Studujte a učte se anglicky v uvolněném životním stylu na Floridě! Oxford House v Miami sídlí v srdci South Beach na Lincoln Road, která je místními velmi dobře známá díky skvělým restauracím, obchodům a barům. Na pláž se odtud dostanete krátkou procházkou. Škola tak nabízí jedinečnou příležitost naučit se angličtinu a zároveň si užít zábavu a slunce na světoznámých plážích.

Kurzy a ubytování

Na všech školách OHC v USA můžete studovat kurz obecné angličtiny General English a zvolit si základní (19 nebo 20 lekcí týdně) nebo intenzivnější (20 nebo 22 lekcí týdně) variantu. V rámci základního kurzu budete moci do USA vycestovat pouze s oprávněním ESTA (max. 12 týdnů), v případě volby intenzivnějšího kurzu pak budete muset vyřídit studenstké vízum F1. V Bostonu a v New Yorku výka probíhá od pondělí do pátku, v Miami pak pouze od pondělí od čtvrtka, čemuž je adekvátně přizpůsoben počet lekcí. Kurz obecné angličtiny lze také kombinovat s Business English nebo přípravou ke zkoušce TOEFL. V Miami také probíhá speciální 10-týdenní kurz přípravy ke cambridgeským zkouškám FCE nebo CAE

V New Yorku lze také využít juniorský program Junior Course Residence pro studenty od 13 do 17 let. Kurz probíhá v letních měsících a zahrnuje výuku, ubytování v rezidenci, plnou penzi i program volnočasových aktivit.

Ubytování škola zajišťuje v hostitelských rodinách se snídaní nebo s polopenzí. 

 

© 1999 - 2024 STUDYLINE s.r.o.