přejít na hlavní menu
Horizonte

Horizonte

Regensburg

Malá jazyková škola s přátelskou atmosférou. Škola i školní rezidence jsou umístěné v centru města. Výuka probíhá v malých skupinkách a po výuce je organizován bohatý program aktivit.

kurzy pro dospělé kurzy pro manažery kurzy pro učitele

Max. / prům. počet studentů ve škole:

90 / 55

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

12 / 8

Minimální věk:

17 let

Národnostní složení studentů:

77% Evropa
8% Asie
7% Severní Amerika
4% Jižní Amerika
4% Ostatní

Zastoupení ČR:

15%

Vybavení školy:

budova v historickém centru města, 9 učeben, rezidence ve stejné budově se 38pokoji, internet

Přednosti školy:

přátelská atmosféra malé školy, kvalifikovaní učitelé, umístění školy a rezidence v centru, bohatý program aktivit, výuka v malých skupinách

Délka lekce:

45 minut

Úvod

Horizonte nabízí kvalitní výuku s osobní a přátelskou atmosférou. Výuka zde probíhá v malých skupinách, což je velkou výhodou. Většina studentů přichází na základě doporučení předchozích klientů. Škola organizuje bohatý program aktivit jako např. hodiny německé historie, politiky a literatury, exkurze s průvodcem, filmové večery a kulinářské aktivity. Díky tomu si studenti nejen zlepší úroveň němčiny, ale také na vlastní kůži zažijí kulturu a životní styl Německa.

Lokalita

Regensburg s téměř 150 tisíci obyvatel je bavorské město s bohatou historií. Škola Horizonte i její rezidence je situována v centru města, které patří mezi památky UNESCO. Ve městě mohou studenti navštívit například jednu z nejnovějších knihoven v Německu, muzea, divadla, bary a restaurace.

Kurzy a ubytování

Horizonte nabízí obecnou němčinu ve dvou intenzitách - General German 20 lekcí / týden a Intensive German 20 + 10 lekcí v miniskupině / týden, dále si studenti mohou ke kurzu přidat lekce One to one, které se specializují na konkrétní požadavky např. obchodní němčinu, němčinu pro turismus a další. Z nabídky školy si vyberou i učitelé němčiny, kteří se mohou zúčastnit dvoutýdenního kurzu Teacher Refresher Course for Non Native Speakers. Kurzy jsou zaměřeny na zdokonalení německého jazyka za současného zlepšení dovednosti efektivně vyučovat tento jazyk za pomoci praktických úkolů a aktivit.  Pokud jde o ubytování, lze vybírat mezi pobytem v hostitelské rodině v jednolůžkovém pokoji se snídaní nebo s polopenzí, anebo ve školní rezidenci bez stravy. Zde je možné bydlet v jednolůžkových nebo dvoulůžkových pokojích s vlastní nebo společnou koupelnou.

© 1999 - 2020 STUDYLINE s.r.o.