přejít na hlavní menu
Horizonte Institut für Sprache, Kommunikation und Kultur

Horizonte Institut für Sprache, Kommunikation und Kultur

Regensburg

Malá jazyková škola s rodinnou a přátelskou atmosférou uprostřed jednoho z nejkrásnějších německých měst - v Regensburgu.

kurzy pro dospělé kurzy pro manažery kurzy pro učitele

Max. / prům. počet studentů ve škole:

90 / 55

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

12 / 8

Minimální věk:

17 let

Národnostní složení studentů:

77% Evropa
8% Asie
7% Severní Amerika
4% Jižní Amerika
4% Ostatní

Zastoupení ČR:

15%

Vybavení školy:

budova školy i rezidenci na jednom místě, navíc přímo v historickém centru města, 9 učeben, 38 pokojů, přístup na Wi-Fi, společenská místnost, recepce

Přednosti školy:

rodinná a přátelská atmosféra malé školy, kvalifikovaní učitelé, umístění školy a rezidence v centru, bohatý program mimoškolních aktivit, výuka probíhá v malých skupinách

Délka lekce:

45 minut

Úvod

Horizonte Institut für Sprache, Kommunikation und Kultur nabízí kvalitní výuku s osobní a přátelskou atmosférou. Lekce zde probíhá v malých skupinách a většina studentů přichází na základě doporučení předchozích klientů. Škola organizuje bohatý program aktivit jako např. hodiny německé historie, politiky a literatury, exkurze s průvodcem, filmové večery a kulinářské aktivity. Díky tomu si studenti nejen zlepší úroveň němčiny, ale také na vlastní kůži zažijí kulturu a životní styl Německa.

Lokalita

V bavorském Regensburgu (česky Řezno) žije asi 160 tis. obyvatel. Je to místo s bohatou historií a jeho historické centrum patří mezi památky UNESCO. Škola Horizonte i její vlastní rezidence je situována v centru města obklopena úzkými uličkami, malebnými náměstími a zeleným pásem parků. Během svého pobytu zde můžete objevit nespočet přátelských barů, kaváren a pivních zahrádek, muzeí, divadel, kin nebo jednu z nejnovějších knihoven v Německu - to vše v docházkové vzdálenosti od školy. 

Kurzy a ubytování

Horizonte nabízí obecnou němčinu General German v rozsahu 20 lekcí za týden. Dále je v nabídce intenzivější kurz General German + Mini Group, v rámci kterého studujete 20 lekcí ve standardní skupině + 10 lekcí v mini skupině každý týden. Základní kurz obecné němčiny ve skupině můžete také výhodně zkombinovat s individuálními lekcemi v kurzu General German + One to one. Dále je možné absolvovat přípravné kurzy na zkoušky TELC a TestDaF. Studenti si ke kurzu mohou také přidat individuální lekce One to one, které se specializují na konkrétní požadavky, např. obchodní němčinu, němčinu pro turismus, gramatiku, konverzaci a další.  Z nabídky si jistě vyberou i učitelé němčiny, kteří se mohou zúčastnit 2-týdenního kurzu Teacher Training Course. Ten je zaměřen na zdokonalení německého jazyka a současného zlepšení dovednosti efektivně vyučovat tento jazyk za pomoci praktických úkolů a aktivit.

Pokud jde o ubytování, lze vybírat mezi pobytem v hostitelské rodině v jednolůžkovém pokoji se snídaní nebo s polopenzí, anebo ve školní rezidenci bez stravy. Zde je možné bydlet v jednolůžkových nebo dvoulůžkových pokojích s vlastní nebo společnou koupelnou. Školní rezidence se nachází ve stejné budově jako samotná škola. 

© 1999 - 2024 STUDYLINE s.r.o.