přejít na hlavní menu
Sprachcaffe Languages Plus

Sprachcaffe Languages Plus

Barcelona, Malaga

Španělština za příznivé ceny ve dvou španělských metropolích. V nabídce najdete oblíbené a cenově dostupné letní programy pro juniory s ubytováním v hostitelských rodinách i školních rezidencích.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory

Max. / prům.  počet studentů ve škole:

Málaga: 120 / 80

Barcelona: 90 / 75

Max. / prům.  počet studentů ve třídě:

10 / 8

Minimální věk:

Dospělí: 18 let

Junioři: 14-21 let

Národnostní složení studentů:

Málaga: Evropa 74%, Amerika 13%, Asie 11%, Ostatní 2%

Barcelona: Evropa 74%, Asie 11%, Amerika 8%, Ostatní 7%

Zastoupení ČR:

1 %

Vybavení školy:

recepce, klimatizované učebny, společenská místnost, střešní terasa, prodejní automat, centrum pro samostudium, počítačová místnost, přístup na internet zdarma

Přednosti školy:

příznivá cena, umístění v centru měst, rodinná a přátelská atmosféra, profesionální lektoři, bohatá nabídka volnočasových aktivit

Délka lekce:

45 minut

Úvod

Sprachcaffe Languages Plus zajišťuje jazykové kurzy již více než 30 let.  Kromě španělštiny nabízí výuku i v dalších 7 jazycích, ve 32  jazykových školách po celém světě. Každoročně zde projde jazykovou výukou zhruba 40 000 studentů z celého světa. Škola je akreditována řadou prestižních mezinárodních institucí  jako je např. FELTOM, ALTO, WYSE a také španělským institutem Instituto Cervantes.

Lokalita

Škola Sprachcaffe v Barceloně sídlí na ulici Via Laietana asi 400 metrů od přístavu. Moderní vybavení školy je navrženo tak, aby vytvořilo uvolněnou a efektivní atmosféru k učení. V blízkém okolí  školy se nachází nespočet obchodů, butiků, spousta muzeí, barů a také podmořské akvárium nebo městská pláž. 

Pro milovníky moře a slunce je ideální destinací ke studiu město Málaga na jihu Pyrenejského poloostrova. Škola se nachází v rušné pobřežní čtvrti Pedregalejo, jen 2 km od centra Malagy a 100 metrů od pláže na pobřeží Costa del Sol. Studenti mohou využívat zdarma členství ve školním plážovém klubu La Tortuga.  

Kurzy a ubytování

Sprachcaffe poskytuje komplexní jazykové kurzy jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Dospělí studenti mohou v Malaze využít nástupní termíny po celý rok, v Barceloně je škola otevřená pouze v červenci a srpnu. V nabídce jsou kurzy obecné španělštiny ve dvou intenzitách - General Spanish (20 lekcí ú týden) nebo Intensive Spanish (30 lekcí / týden). Další z kurzů, DELE, je příprava na jazykový test pro cizince, kteří plánují studium ve Španělsku nebo vyžadují uznávanou certifikaci svých jazykových dovedností. Pro maximální zdokonalení v jazyce v co nejkratším čase doporučujeme individuální lekce One to One

Kromě kurzů pro dospělé nabízí Sprachcaffe také vyhlášené kurzy pro juniory, Junior Course Homestay a Junior Course Residence, a to v Barceloně i v Málaze. Program je určen mládeži od 14 do 21 let. V ceně je zahrnuta výuka, ubytování v hostitelské rodině nebo ve školní rezidenci s plnou penzí, aktivity, exkurze a letištní transfery v určeném čase.

Dospělým studentům škola zajišťuje ubytování v hostitelských rodinách, školních rezidencích nebo ve sdílených i soukromých apartmánech.

© 1999 - 2024 STUDYLINE s.r.o.