přejít na hlavní menu
Malaca Instituto

Malaca Instituto

Malaga

Jazyková škola s vlastním campusem v atraktivní lokalitě na jihu Španělska.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery kurzy pro seniory kurzy pro učitele

Max. / prům. počet studentů ve škole:

300 / 175

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

10 / 8

Minimální věk:

16 let

Národnostní složení studentů:

51% Evropa (Německo, Švýcarsko, Rusko)
12% Asie (Čína)
5% Severní Amerika
32% Ostatní

Zastoupení ČR:

2%

Vybavení školy:

25 učeben, studovna, multimediální centrum s počítači, přístup na Wi-Fi, společenská místnost, bar, restaurace, taneční studio, kino, kuchyňka pro studenty, posilovna, venkovní terasy, zahrada, bazén

Přednosti školy:

vysoce kvalifikovaní učitelé, široký výběr kurzů a ubytování, vyhledávaná lokalita, přátelská a rodinná atmosféra, možnost rezidenčního ubytování přímo v campusu školy

Délka lekce:

50 minut

Úvod

Malaca Instituto působí na trhu vzdělávání již od roku 1971, a patří tak mezi uznávané školy s dlouholetou tradicí. V campusu se nachází nejen samotná škola, ale i studentská rezidence Club Hispánico (celkem 95 pokojů), restaurace či taneční studio. Škola má akreditaci od Instituto Cervantes a je členem organizací  EAQUALS, IALC a Español en Andalucía.

Lokalita

Škola sídlí v andaluské Malaze, na samém jihu Španelska, které umí nabídnout něco pro každého - nejkrásnější pláže, vášnivé flamenco, staré umění i nejmodernější architekturu,  lahodné gurmánské delikatesy či vytříbené víno, a mnoho dalších atrakcí. Školu najdete ve východní části města, 10 minut chůze od pláže a 15 minut autobusem do centra města. 

Kurzy a ubytování

Škola nabízí velký výběr kurzů. Kromě základních a intenzivních kurzů španělštiny, General Spanish, Semi Intensive Spanish a Intensive Spanish, zde můžete studovat také Spanish for Business a Spanish for International Trade and Commerce. V nabídce jsou také přípravné kurzy ke zkoušce DELE. V Malaze je možné spojit studium se zábavou díky kurzům Spanish + Dance a Spanish + Cookery. Studenti, kteří mají zájem o individuální lekce španělštiny, mohou využít kurz One to one. Z nabídky si vyberou i učitelé španělštiny, protože ve škole probíhá kurz Spanish for Teachers.

Ubytování je zajišťováno v hostitelských rodinách, v jedno nebo dvoulůžkových pokojích, a dále ve školní rezidenci, která se nachází přímo v areálu školy. V rezidenci si můžete připlatit tzv. Meal plan a stravovat se ve školní restauraci. Škola nabízí také ubytování ve studentských sdílených apartmánech. Maximální vzdálenost tohoto ubytování od školy je 30 minut jízdy veřejnou dopravou.

© 1999 - 2024 STUDYLINE s.r.o.