přejít na hlavní menu
Proyecto Español

Proyecto Español

Alicante, Granada, Barcelona, Madrid

Jazyková škola s dlouholetou tradicí a širokou nabídkou kurzů za rozumnou cenu. Vybírat můžete ze 4 oblíbených španělských destinací - Alicante, Granada, Barcelona a Madrid.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery kurzy pro učitele

Max. / prům. počet studentů ve škole:

Alicante: 190 / 70

Granada: 100 / 35

Barcelona: 120 / 60

Madrid: 100 / 40

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

10 / 5

Minimální věk:

Dospělí:

18 let v Alicante a v Granadě

17 let v Barceloně a v Madridu

Junioři v Alicante:

12-17 let

Národnostní složení studentů:

Alicante: 85% Evropa , 8% Asie, 6% Severní Amerika, 1% Jižní Amerika
Granada: 85% Evropa, 8% Asie, 6% Severní Amerika, 1% Jižní Amerika
Barcelona: 71% Evropa , 12% Asie, 9% Severní Amerika, 8% Jižní Amerika
Madrid: 89% Evropa , 8% Severní Amerika, 2% Asie, 1% Jižní Amerika

Zastoupení ČR:

15%

Vybavení školy:

všechna centra jsou vybavena prostornými a prosvětlenými učebnami, klimatizace, knihovna s počítači a přístupem na internet, kavárna (v Alicante), kávovar (v Barceloně a v Madridu), venkovní terasa (v Barceloně)

Přednosti školy:

velmi přijatelná cena, vysoký standard služeb, velká flexibilita, spokojení studenti, umístění v centru měst

Délka lekce:

Alicante a Granada:

50 min.

Madrid a Barcelona:

55 min.

Úvod

Proyecto Español organizuje výuku španělštiny již od roku 1998. Od té doby se počet studentů každoročně zvyšuje, a to hlavně díky doporučení od předchozích klientů. Profesionální lektoři mají univerzitní vzdělání a předchozí bohaté zkušenosti s výukou jazyků. Škola navíc láká na zajímavou nabídku volnočasových aktivit, takže studenti dostávají možnost zúčastnit se po výuce mnoha výletů, exkurzí, společenských akcí atd.

Lokalita

Alicante se nachází na jihovýchodě Pyrenejského poloostrova, přímo na pobřeží Costa Blanca. Je to oblíbená turistická destinace, ale i univerzitní město. Najdete zde moderní přístav, starou čtvrť, obchodní zóny a městskou pláž. Městskou hromadnou dopravou se navíc rychle dostanete k nejkrásnějším plážím této části Španělska. Škola sídlí v klidné ulici hned za centrálním tržištěm. 

Granada, která se nachází na jihu Španělska v Andalusii, je jedním z nejkrásnějších měst a plná zajímavých památek, včetně nejnavštěvovanější španělské atrakce Paláce Alhambra. Je to však také univerzitní město s příjemným nočním životem, který si můžete užít v mnoha restauracích a barech ve starém městě. Školu najdete v klidné ulici přímo  v centru, 3 bloky od katedrály a historické části města.

Barcelona je jedním z nejkrásnějších a nejmódnějších měst na světě. Obdivovat zde můžete gotickou a středověkou architekturu, ale i modernistické budovy. Užijete si slunečné a mírné počasí, díky čemuž je Barcelona ideálním místem pro studium španělštiny v jakémkoli období. Školu najdete v centru města, jen 20 minut od pláže. Budova byla již v minulosti zrekonstruována a nabízí moderní a atraktivní design.

Hlavní město Španělska, Madrid, je světově proslulý svými starými kavárnami, útulnými tapas bary a restauracemi překypujícími spokojenými zákazníky dnem i nocí. Návštěva Madridu je nutností pro každého cestovatele, který si přeje setkat se s autentickou španělskou kulturou a prožít chuť života Španělů. Škola sídlí v historické budově ve čtvrti Chamberí, která je srdcem města. V bezprostředním dosahu najdete několik zajímavých míst jako např. Sorrola Museum nebo Polytechnická univerzita.

Kurzy a ubytování

Studenty, kteří mají zájem především o rozmluvení se a poznání španělské kultury a mentality, jistě zaujme konverzační kurz Conversation Spanish, který lze absolvovat v Alicante a v Granadě. Kurz kombinuje nácvik dovedností v komunikativních situacích spolu se sociokulturními příklady ze španělsky mluvícího světa, podporuje ústní interakci ve třídě i mimo ni. Dále jsou k dispozici kurzy General Spanish, Semi Intensive Spanish a Intensive Spanish. Na škole se můžete připravit i na zkoušku DELE, či zúčastnit se kurzu pro učitele španělštiny Teacher Training. Také lze studovat specializované kurzy Spanish for Business nebo Spanish for Tourism. Pro zájemce o individuální lekce je vhodný kurz One to one. Pro mladé studenty ve věku od 12 do 17 let pobočka v Alicante nabízí v létě program Summer Camp. Cena kurzu zahrnuje výuku španělštiny, ubytování v hostitelské rodině, ve dvoulůžkovém pokoji s plnou penzí, aktivity a exkurze, zpáteční letištní transfer z letiště Alicante.

Ubytování pro dospělé studenty je zajišťováno ve sdílených apartmánech nebo v hostitelských rodinách. Ubytování bývá v pěší vzdálenosti od školy.

© 1999 - 2023 STUDYLINE s.r.o.