přejít na hlavní menu
Españolé IH Valencia

Españolé IH Valencia

Valencia

Jazyková škola ve Valencii pod hlavičkou mezinárodní organizace okouzlí především svým sídlem v moderně zrenovovaném historickém paláci.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery

Max. / prům. počet studentů ve škole:

280 / 170

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

10 / 6

Minimální věk:

Dospělí: 16 let

Junioři: 13-19 let

Národnostní složení studentů:

73% Evropa

17% Asie

3% Severní Amerika

7% ostatní

Zastoupení ČR:

2%

Vybavení školy:

moderní klimatizované učebny vybavené interaktivními tabulemi a iPady, přístup k Wi-Fi, knihovna, vekovní terasa s možností grilování, velký studentský salonek, zahrada, čítárna, kavárna, recepce

Přednosti školy:

atraktivní lokalita, umístění v historické zrekonstruované budově v centru města, příjemné prostředí ke studiu, široká nabídka kurzů, kvalifikovaní lektoři

Délka lekce:

50 minut

Úvod

Studovat na International House znamená studovat na jedné z největších a nejkvalitnějších sítí jazykových škol. Garancí kvality je již 50 let zkušeností a statisíce spokojených studentů po celém světě. Škola Españolé ve Valencii vyučuje pod hlavičkou IH již několik let. Je nezávislá, ale má stejná pravidla a předpisy, které se přísně dodržují, a díky tomu se udržuje vysoká úroveň kvality. Studenti se zde nejen zdokonalí v jazyce, ale také poznají kulturu Španělska a najdou si nové přátele z celého světa. Españolé IH Valencia je akreditována organizacemi IALC a Instituto Cervantes.

Lokalita

Españolé IH Valencia se nachází v historickém paláci v srdci valencijského starého města uprostřed čtvrti El Carmen. Budova prošla opatrnou renovací a dnes je z ní moderní jazyková škola 21. století. Během přestávek si mohou studenti užít odpočinek na jedné ze dvou veknovních teras, nebo na střešní zahradě, případně ve studentské kavárně. Škola je obklopena historií a kulturou a nemusíte chodit daleko, abyste objevili světově proslulé památky, jako je Plaza de la Virgen, kde sídlí jedna z nejznámějších budov Valencie - La Catedral de Santa Maria. Jistě vás zde okouzlí i množství skvělých restaurací a obchodů, oslnivé pouliční umění nebo vynikající muzea galerie.

Kurzy a ubytování

Ve Valencii můžete studovat klasický kurz General Spanish, který lze rozšířit dalšími speciálně zaměřenými lekcemi, jako např. Spanish for Business nebo Spanish life and culture. Také je možné připlatit si lekce vaření Spanish cooking, kde se naučíte připravovat tradiční španělské pokrmy. Dále je zde zájemcům k dispozici přípravný kurz na mezinárodní zkoušku DELE. Vzdělávat se mohou i učitelé španelštiny v rámci kurzu Teacher Training. Další možností jsou soukromé lekce One to one

Programy Junior Course Homestay a Junior Course Residence jsou určeny mládeži od 13 do 19 let. Probíhají v létě a cena zahrnuje vždy výuku španělštiny, ubytování v hostitelské rodině nebo ve školní rezidenci s plnou penzí, zpáteční letištní transfer, aktivity a dohled nad studenty.

Ubytování pro dospělé studenty škola nabízí v hostitelských rodinách, studentských rezidencích nebo sdílených apartmánech.

© 1999 - 2024 STUDYLINE s.r.o.