přejít na hlavní menu
Sprachcaffe Languages Plus

Sprachcaffe Languages Plus

Peking

Kurzy čínštiny přímo v centru Pekingu a nabídka lekcí malování nebo Tai Chi ve volném čase.

kurzy pro dospělé kurzy pro manažery

Max. / prům. počet studentů ve škole:

70 / 50

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

10 / 6

Minimální věk:

18 let

Národnostní složení studentů:

25% Evropa (Německo)
25% Asie (Japonsko, Thajsko, Korea)
20% Jižní Amerika (Brazílie)
30% Ostatní

Zastoupení ČR:

0,1%

Vybavení školy:

12 učeben, centrum pro samostudium, knihovna, školní restaurace, čaj a káva zdarma

Přednosti školy:

příznivá cena, umístění v centru města, kvalifikovaní  a zkušení lektoři

Délka lekce:

45 minut

Úvod

Sprachcaffe v Pekingu bylo založeno v roce 2005. Manažer školy je bývalý novinář a politik Etienne Wang, který žil dlouhá léta v Německu a spolupracoval s čínským ministerstvem školství. Všichni učitelé na škole  v Pekingu mají dlouholetou pedagogickou praxi a vysokoškolské vzdělání. Škola Sprachcaffe v Číně je další z celkových 32 poboček po celém světě a je akreditována Business and Commerce Bureau of China, ALTO a WYSE.

Lokalita

Budova školy se nachází v Pekingu na ulici Wen Hua Gong a je součástí Zakázaného města a císařských zahrad. Budovu zdobí čínsko-evropské motivy. Jen kousek od školy se nachází slavná nákupní ulice Wangfujing. Velmi blízko jsou také tenisové kurty, kde studenti mohou trávit volný čas. Peking je hlavním městem Číny a město je oblíbené hlavně pro kontrast moderního a historického vzhledu. Místní měnou je čínský jüan.

Kurzy a ubytování

Kurzy čínštiny jsou určené jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Zaměstnanci školy hovoří také anglicky nebo německy. Pro ty, kdo chtějí zároveň s kurzem poznat město a užít si pobyt spíše prázdninově, je určen především kurz General Chinese Mini Group za kterým lze vycestovat s obyčejným turistickým vízem. Pro náročnější, jejichž cílem je zdokonalit se v čínštině co nejvíce, je určen kurz Academic Term na 12 týdnů. Nejrychlejší a nejintenzivnější způsob, jak se naučit jazyk, je individuální výuka One to One založená na potřebách a zájmech studenta. Obsah výuky je dohodnut mezi studentem a učitelem a  sjednává se individuálně.

Ubytování škola poskytuje ve školní rezidenci, která je vzdálena cca 40 minut chůze.

© 1999 - 2024 STUDYLINE s.r.o.