přejít na hlavní menu
Kaplan International Languages

Kaplan International Languages

Londýn, Liverpool, Bournemouth, Cambridge, Oxford, Torquay, Edinburgh, Manchester, Bath, Brighton

Kaplan je celosvětový lídr v jazykovém vzdělávání s mnoha školami nejen v Británii, ale i v Evropě a v Severní Americe, s širokou nabídkou kurzů pro juniory, dospělé, profesionály i seniory.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery kurzy pro seniory

Max. / prům. počet studentů ve škole:

Londýn: 430 / 280

Bournemouth: 500 / 250

Cambridge: 300 / 160

Oxford: 400 / 180

Torquay: 110 / 40

Edinburgh: 450 / 100

Manchester: 150 / 100

Liverpool: 220 / 100

Bath: 130 / 85

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

15 / 11

Minimální věk:

Dospělí: 16 let

Junioři: 10-17 let

Zastoupení ČR:

2 %

Vybavení školy:

moderní učebny, interaktivní tabule, wifi, počítačové a multimediální učebny, společenská místnost, studovna, knihovna, studentská kavárna (v Cambridge, v Torquay a v Liverpoolu), studentské bistro (v Edinburghu), zahrada (v Cambridge, v Oxfordu, v Edinburghu, v Bathu a v Torquay), terasa (v Covent Garden a v Liverpoolu), patio (v Bournemouth), bazén (v Torquay)

Přednosti školy:

celosvětově uznávané školy s dlouholetými zkušenostmi, široké spektrum kurzů a programů, lokalita v centru měst, spokojení studenti, vlastní učebnice a studijní materiály

Délka lekce:

45 minut

Úvod

Kaplan International Languages je mezinárodní vzdělávací instituce s více než 80-letými zkušenostmi ve výuce jazyků. Kaplan nabízí kurzy ve více než 40 destinacích světa a je špičkou ve svém oboru. Studenti ocení především velký výběr kurzů, kvalifikované lektory a umístění škol v atraktivních lokalitách. Jde o jazykovou školu, která využívá všech moderních technologií, čímž  činí výuku zajímavou a zábavnou pro všechny studenty. Novinkou jsou jejich vlastní učebnice pro všechny úrovně angličtiny, na jejichž přípravě se podílela řada odborníků. Kaplan je  ve Spojeném království akreditován British Council a je členem organizace ENGLISH UK.

Akční nabídka

Sleva 25 % z oficiálních cen kurzů angličtiny pro dospělé při včasné objednávce do 31. května 2024!

Lokalita

Pobočka v Londýně se nachází jen 5 minut chůze od Covent Garden - jedné z nejmódnějších částí Londýna. Škola sídlí v krásné budově z 18. století. Metro a autobusy tuto část města dobře spojují se zbytkem Londýna a díky tomu si můžete celou metropoli maximálně užít.

Škola v Bournemouth nabízí příležitost naučit se angličtinu v typickém anglickém pobřežním městě. Jedná se o oblíbené letovisko a turisté sem přijíždějí po celý rok. Budova školy se nachází v bohaté rezidenční a nákupní čtvrti Westbourne.

Škola v Cambridge sídlí ve velkém přestavěném edwardiánském domě s moderní přístavbou. Nachází se na klidném rezidenčním předměstí Newnham, pouhých 10 minut jízdy autobusem od centra. Historické a současně rušné město nabízí živou uměleckou scénu, množství obchodů, hospod a restaurací.

Oxford je snad nejslavnějším univerzitním městem na světě a stále si zachovává živou studentskou komunitu. Školu najdete v moderní vilové čtvrti, jen 10 minut jízdy autobusem severně od centra Oxfordu. Studentům je k dispozici nádhernoá zahrada a dvůr, který je dokonalým místem pro letní grilování a sporty.

Torquay je známé stylovými přístavišti a jachtami, krásnými plážemi a rušnou přímořskou atmosférou. Škola se nachází jen 3 minuty chůze od centra a studentům nabízí vynikající zázemí. Najdete zde jídelnu podávající teplá jídla a k dispozici budete mít i zahradu a venkovní bazén, který vám zpříjemní pobyt v letních měsících.

Edinburgh je hlavním městem Skotska, žije zde početná mezinárodní studentská komunita a je domovem slavných památek, jako je např. Edinburský hrad. Škola sídlí v gregoriánské budově v nové části města, jen několik minut od stylových obchodů na ulici Prince Street. 

Manchester není jen město s bohatou sportovní historií a multikulturním prostředím, ale také významné centrum umění, médií a vyššího vzdělávání, což z něj dělá skvělé místo pro studium anglického jazyka a ponoření se do britské kultury. Školu najdete v moderní budově na ulici Portland Street v centru, odkud je to kousek pěšky do restaurací, barů a divadel.  

Liverpool, domov světoznámých The Beatles, je město plné kultury i historie. Škola se nachází ve skvělé lokalitě, jen 10 minut chůze od centra a s vynikajícím dopravním spojením do okolních oblastí. Liverpool má velkou studentskou populaci a vzkvétající noční život, což znamená, že po lekcích angličtiny si vždy snadno najdete další program.

Bath je dynamické město s bary a kluby, nezávislými a značkovými obchody, historickými atrakcemi a mladistvou, energickou atmosférou. Škola sídlí v srdci města a kromě pohodlných učeben a společenské místnosti budova nabízí klidnou zahradu ve dvoře. V bezprostřední blízkosti najdete obchody, kavárny a restaurace.

Kurzy a ubytování

Kaplan nabízí ve Velké Británii širokou nabídku jazykových kurzů, vhodných pro všechny věkové kategorie a jazykové úrovně. V nabídce jsou tradiční kurzy obecné angličtiny v několika variantách: General English, Semi Intensive English a Intensive English. Klasický kurz tak můžete kombinovat s volitelnými lekcemi a hlavně s unikátním interaktivním online programem K+. V rámci volitelných lekcí, tzv. Specific Skills, můžete vybírat např. z: Current Affairs, English for Business, Academic English, Writing and Vocabulary, Speaking and Pronunciation, Idioms, Local Culture, Literature, Film Studies atd. S programem  K+ máte přístup ke všem výukovým materiálům a interaktivním programům, navíc máte na výběr z různých druhů e-learningu. Pro zájemce o dlouhodobější studium jsou k dipozici kurzy Academic Semester/Year, a to i v intenzivní variantě Intensive Acadamic Semester/Year. Kaplan má v nabídce i kurzy se zaměřením na obchodní angličtinu Business English nebo Intensive Business English a kurzy připravující na mezinárodní zkoušky FCE, CAE, CPE nebo IELTS. Pro ty, kteří chtějí udělat co největší pokrok, jsou vhodné individuální lekce One to one. Studentům od 30 let je navíc k dispozici program 30+ (dostupný v Londýně a v Liverpoolu). Program je ideální pro všechny studenty, kteří se chtějí učit anglicky v profesionálním a soustředěném prostředí. Studujete s podobně smýšlejícími kolegy, ve specializovaných třídách a podle vzdělávacího programu ušitého na míru studentům s ambiciózními cíli. 

Škola také zajišťuje juniorské jazykové pobyty pro mladší studenty do 17 let - Junior Course Homestay a Junior Course Residence

Ubytování škola zajišťuje v hostitelských rodinách a školních rezidencích.

© 1999 - 2024 STUDYLINE s.r.o.