přejít na hlavní menu
Kaplan International Languages

Kaplan International Languages

Londýn, Liverpool, Bournemouth, Cambridge, Oxford, Torquay, Edinburgh, Manchester, Bath, Brighton

Studujte na mezinárodní vzdělávací instituci, která se pyšní dlouholetými zkušenostmi - Kaplan je skupina špičkových jazykových škol. V Londýně a v Liverpoolu navíc s nabídkou programu 30+.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery kurzy pro seniory

Max. / prům. počet studentů ve škole:

Londýn: 430 / 280

Bournemouth: 500 / 250

Cambridge: 300 / 160

Oxford: 400 / 180

Torquay: 110 / 40

Edinburgh: 450 / 100

Manchester: 150 / 100

Liverpool: 220 / 100

Bath: 130 / 85

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

15 / 11

Minimální věk:

16 let

Zastoupení ČR:

2 %

Vybavení školy:

moderní učebny, interaktivní tabule, wifi, počítačové a multimediální učebny, společenská místnost, studovna, knihovna, studentská kavárna (v Cambridge, v Torquay a v Liverpoolu), studentské bistro (v Edinburghu), zahrada (v Cambridge, v Oxfordu, v Edinburghu, v Bathu a v Torquay), terasa (v Covent Garden a v Liverpoolu), patio (v Bournemouth), bazén (v Torquay)

Přednosti školy:

celosvětově uznávané školy s dlouholetými zkušenostmi, široké spektrum kurzů a programů, lokalita v centru měst, spokojení studenti, vlastní učebnice a studijní materiály

Délka lekce:

45 minut

Úvod

Kaplan International Languages je mezinárodní vzdělávací instituce s více než 70-letými zkušenostmi ve výuce jazyků. Kaplan nabízí kurzy ve více než 40 destinacích světa a je špičkou ve svém oboru. Studenti ocení především velký výběr kurzů, kvalifikované lektory a umístění škol v atraktivních lokalitách. Jde o jazykovou školu, která využívá všech moderních technologií, čímž  činí výuku zajímavou a zábavnou pro všechny studenty. Novinkou jsou jejich vlastní učebnice pro všechny úrovně angličtiny, na jejichž přípravě se podílela řada odborníků. Kaplan je  ve Spojeném království akreditován British Council a je členem organizace ENGLISH UK.

Akční nabídka

Sleva 25 % z oficiálních cen kurzů angličtiny pro dospělé při včasné objednávce do 22. 12. 2023!

Lokalita

Pobočka v Londýně se nachází jen 5 minut chůze od Covent Garden - jedné z nejmódnějších částí Londýna. Škola sídlí v krásné budově z 18. století. Metro a autobusy tuto část města dobře spojují se zbytkem Londýna a díky tomu si můžete celou metropoli maximálně užít.

Škola v Bournemouth nabízí příležitost naučit se angličtinu v typickém anglickém pobřežním městě. Jedná se o oblíbené letovisko a turisté sem přijíždějí po celý rok. Budova školy se nachází v bohaté rezidenční a nákupní čtvrti Westbourne.

Škola v Cambridge sídlí ve velkém přestavěném edwardiánském domě s moderní přístavbou. Nachází se na klidném rezidenčním předměstí Newnham, pouhých 10 minut jízdy autobusem od centra. Historické a současně rušné město nabízí živou uměleckou scénu, množství obchodů, hospod a restaurací.

Oxford je snad nejslavnějším univerzitním městem na světě a stále si zachovává živou studentskou komunitu. Školu najdete v moderní vilové čtvrti, jen 10 minut jízdy autobusem severně od centra Oxfordu. Studentům je k dispozici nádhernoá zahrada a dvůr, který je dokonalým místem pro letní grilování a sporty.

Torquay je známé stylovými přístavišti a jachtami, krásnými plážemi a rušnou přímořskou atmosférou. Škola se nachází jen 3 minuty chůze od centra a studentům nabízí vynikající zázemí. Najdete zde jídelnu podávající teplá jídla a k dispozici budete mít i zahradu a venkovní bazén, který vám zpříjemní pobyt v letních měsících.

Edinburgh je hlavním městem Skotska, žije zde početná mezinárodní studentská komunita a je domovem slavných památek, jako je např. Edinburský hrad. Škola sídlí v gregoriánské budově v nové části města, jen několik minut od stylových obchodů na ulici Prince Street. 

Manchester není jen město s bohatou sportovní historií a multikulturním prostředím, ale také významné centrum umění, médií a vyššího vzdělávání, což z něj dělá skvělé místo pro studium anglického jazyka a ponoření se do britské kultury. Školu najdete v moderní budově na ulici Portland Street v centru, odkud je to kousek pěšky do restaurací, barů a divadel.  

Liverpool, domov světoznámých The Beatles, je město plné kultury i historie. Škola se nachází ve skvělé lokalitě, jen 10 minut chůze od centra a s vynikajícím dopravním spojením do okolních oblastí. Liverpool má velkou studentskou populaci a vzkvétající noční život, což znamená, že po lekcích angličtiny si vždy snadno najdete další program.

Bath je dynamické město s bary a kluby, nezávislými a značkovými obchody, historickými atrakcemi a mladistvou, energickou atmosférou. Škola sídlí v srdci města a kromě pohodlných učeben a společenské místnosti budova nabízí klidnou zahradu ve dvoře. V bezprostřední blízkosti najdete obchody, kavárny a restaurace.

Kurzy a ubytování

Kaplan nabízí ve Velké Británii širokou nabídku jazykových kurzů, vhodných pro všechny věkové kategorie a jazykové úrovně. V nabídce jsou tradiční kurzy obecné angličtiny v několika variantách: General English, Semi Intensive English a Intensive English. Klasický kurz tak můžete kombinovat s volitelnými lekcemi a hlavně s unikátním interaktivním online programem K+. V rámci volitelných lekcí, tzv. Specific Skills, můžete vybírat např. z: Current Affairs, English for Business, Academic English, Writing and Vocabulary, Speaking and Pronunciation, Idioms, Local Culture, Literature, Film Studies atd. S programem  K+ máte přístup ke všem výukovým materiálům a interaktivním programům, navíc máte na výběr z různých druhů e-learningu. Kaplan má v nabídce i kurzy se zaměřením na obchodní angličtinu Business English nebo Intensive Business English a kurzy připravující na mezinárodní zkoušky FCE, CAE, CPE nebo IELTS a kurz pro učitele CELTA. Pro ty, kteří chtějí udělat co největší pokrok, jsou vhodné individuální lekce One to one. Studentům od 30 let je navíc k dispozici program 30+ (dostupný v Londýně a v Liverpoolu). Program je ideální pro všechny studenty, kteří se chtějí učit anglicky v profesionálním a soustředěném prostředí. Studujete s podobně smýšlejícími kolegy, ve specializovaných třídách a podle vzdělávacího programu ušitého na míru studentům s ambiciózními cíli. 

Ubytování škola zajišťuje v hostitelských rodinách a školních rezidencích.

© 1999 - 2023 STUDYLINE s.r.o.