přejít na hlavní menu
Kaplan International English

Kaplan International English

Londýn, Bournemouth, Cambridge, Oxford, Torquay, Edinburgh, Manchester, Bath, Liverpool

Studujte na mezinárodní vzdělávací instituci s více než 70 letými zkušenostmi.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery kurzy pro seniory kurzy pro učitele

Max. / prům. počet studentů ve škole:

Londýn Covent Garden: 430 / 280
Londýn Leicester Square: 350 / 250
Bournemouth: 500 / 330
Cambridge: 300 / 160
Oxford: 400 / 180
Torquay: 110 / 40
Edinburgh: 450 / 100
Manchester: 150 / 100
Liverpool: 220 / 100
Bath: 130 / 85

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

15 / 13

Minimální věk:

16 let

25 let v London Leicester Square

Národnostní složení studentů:

Londýn: 40 % Evropa, 20% Jižní Amerika, 15% Asie, 5% Afrika, 20% Ostatní

Bournemouth: 25% Evropa, 20% Asie, 20% Jižní Amerika, 20% Afrika, 15% Ostatní

Cambridge: 30% Evropa, 25% Jižní Amerika, 20% Asie, 10% Afrika, 15% Ostatní

Oxford: 25% Evropa, 20% Jižní Amerika, 20% Asie, 15% Afrika, 20% Ostatní

Edinburgh: 45% Evropa, 15% Afrika, 10% Asie, 10% Jižní Amerika, 20% Ostatní

Manchester: 30% Afrika, 20% Jižní Amerika, 15% Evropa, 15% Asie, 20% Ostatní

Bath: 35% Afrika, 30% Evropa, 15% Asie, 10% Jižní Amerika, 20% Ostatní

Liverpool: 40% Asie, 20% Evropa, 15% Jižní Amerika, 10% Afrika, 15% Ostatní

Torquay: 35% Evropa, 30% Afrika, 10% Asie, 10% Jižní Amerika, 15% Ostatní

Zastoupení ČR:

2 %

Vybavení školy:

moderní učebny, interaktivní tabule, wifi, počítačové a multimediální učebny, společenská místnost, studovna, knihovna, kavárna (Cambridge, Torquay, Liverpool), bistro (Edinburgh), zahrada (Cambridge, Oxford, Edinburgh, Bath, Torquay), terasa (Lon. Covent Garden, Liverpool), patio (Bournemouth), bazén (Torquay)

Přednosti školy:

celosvětově uznávané školy s dlouholetými zkušenostmi, široké spektrum kurzů a programů, lokalita, výborná kvalita, spokojení studenti, vlastní učebnice

Délka lekce:

45 minut

Úvod

Kaplan International English je mezinárodní vzdělávací instituce s více než 70 letými zkušenostmi ve výuce jazyků. Kaplan nabízí kurzy ve více než 40 destinacích světa a je špičkou ve svém oboru. Studenti ocení především velký výběr kurzů, kvalifikované lektory a umístění škol v atraktivních lokalitách. Jde o jazykovou školu, která využívá všech moderních technologií, a tak  činí výuku zajímavou a zábavnou pro všechny studenty. Novinkou jsou jejich vlastní učebnice pro všechny úrovně angličtiny, na jejichž přípravě se podílela řada odborníků. Kaplan je akreditován British Council a je členem organizace ENGLISH UK.

Lokalita

V Londýně jsou dvě centra – první se nachází 5 min. chůze od Covent Garden a obchodů na Oxford Street, druhé je v srdci města na Leicester Square. Škola na Leicester Square je určena pro studenty ve věku 25+ a přizpůsobuje vzdělávání i volnočasové aktivity věku studentů.  Škola v Bournemouth je ve Westbourne, 10 minut od centra i pláže. V Cambridge je škola v klidné rezidenční čtvrti, 20 minut chůze od centra, v Oxfordu v moderní vilové čtvrti, 10 minut z centra. V Torquay je škola pouhé 3 minuty chůze od centra města. V Edinburghu sídlí škola v gregoriánské budově v nové části města. V Manchesteru škola sídlí v centru města na Oxford Street. V Liverpoolu je škola vzdálená pár kroků od  centra města. V Bath je škola v atraktivní historické budově přímo v centru města. Škola v Liverpoolu je umístěna 10 minut chůze od centra města v blízkosti dopravních spojů.

Kurzy a ubytování

Kaplan International English nabízí ve Velké Británii širokou nabídku jazykových kurzů, vhodných pro všechny věkové kategorie a jazykové úrovně. V nabídce jsou tradiční kurzy obecné angličtiny v několika intenzitách: General English (20 lekcí / týden) - perfektní způsob jak zkombinovat studium angličtiny s dovolenou, General English (20 lekcí / týden + 7 lekcí strukturovaného samostudia) a Intensive English (20 lekcí / týden + 8 volitelných lekcí + 7 lekcí strukturovaného samostudia). U volitelných lekcí tzv. Specific Skills můžete vybírat z: „Current Affairs, English for Business, Academic English, TOEFL / IELTS Exam Preparation, Writing and Vocabulary, Speaking and Pronunciation, Idioms, Local Culture, Literature, Film Studies, English for Academic Pathways atd.“. Při strukturovaném studiu máte přístup ke všem výukovým materiálům a interaktivním programům. Máte na výběr z různých druhů e-learningu.  U intenzivních kuzů delších než 10 týdnů škola nabízí garanci jazykového progresu! Kaplan má v nabídce i kurzy se zaměřením na obchodní angličtinu Business English nebo Intensive Business English a kurzy připravující na mezinárodní zkoušky FCE, CAE, CPE nebo IELTS a kurz pro učitele CELTA. Cambridgské kurzy FCE a CAE  jsou ve dvou variantách - Paper Based, u kterého je závěrečná zkouška písemná a Computer Based (pouze v Londýně), u kterého je závěrečná zkouška dělaná online na počítači. Pro studenty ve věkové kategorii 40+ škola nabízí kurzy English for 40+ v Bathu, Liverpoolu a Torquay. Pro ty, kteří chtějí udělat co největší pokrok jsou vhodné kurzy One to one, u kterých probíhá výuka jen mezi studentem a lektorem.  Mezi dlouhodobé kurzy patří Academic Semester a Intensive Academic Semester, které nabízí možnost dlouhodobého studia na 20 nebo 24 týdnů. Mladším studentům ve věku 12-17 let je určen Junior Course Homestay, který probíhá v létě v Bath a Torquay. V ceně je zahrnutao zápisné, výuka angličtiny, speciální učebnice K + teens, ubytování v hostitelské rodině s plnou penzí, aktivity a exkurze, studentský deník, ID karta nebo náramek a certifikát o účasti. V ceně je také nonstop Help linka. V ceně není zahrnut letištní transfer a jízdenky místní hromadné dopravy.
Ubytování zajišťuje škola v hostitelských rodinách, které jsou v Londýně rozdělené dle zón. V nabídce jsou také školní rezidence a apartmány.

© 1999 - 2020 STUDYLINE s.r.o.