přejít na hlavní menu
Sprachcaffe Languages Plus

Sprachcaffe Languages Plus

Londýn, Brighton

Školy v atraktivních lokalitách, které nabízí oblíbené a cenově dostupné letní programy pro juniory s ubytováním v hostitelských rodinách i školních rezidencích.

kurzy pro juniory

Max. / prům. počet studentů ve škole:

Junioři v Londýně:

50 / 30

Junioři v Brightonu:

250 / 180

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

15 / 12 

Minimální věk:

Junioři: 12-17 let

Národnostní složení studentů:

Londýn: 70% Evropa, 20% Asie, 5% Jižní Amerika, 5% Ostatní
Brighton: 60% Evropa, 30% Jižní Amerika, 5% Asie, 5% Ostatní

Zastoupení ČR:

2%

Vybavení školy:

recepce, společenská místnost s kuchyňkou, knihovna, centrum pro samostudium, přístup na internet zdarma

Přednosti školy:

rodinná a přátelská atmosféra, osvědčený juniorský program, výhodné ceny

Délka lekce:

45 minut

Úvod

Sprachcaffe zajišťuje jazykové kurzy již více než 30 let. Škola je akreditována British Council a je členem několika asociací, např. FELTOM, ISO, WYSE a další. Kromě angličtiny nabízí Sprachcaffe výuku i v dalších 7 jazycích, ve 32  jazykových školách po celém světě.

Lokalita

Pobočka v Londýně se nachází v poklidné rezidenční čtvrti Ealing, cca 25 minut od centra britské metropole. Bezprosřední okolí školy nabízí všestrané vyžití - nákupní centrum, místní knihovna, sportovní areál, kino, divadlo, restaurace, kavárny, bary a typické anglické hospody.

V Brightonu, který leží na pobřeží jihovýchodní Anglie, se škola nachází v rezidenční čtvrti kousek od pláže. Studenti mohou trávit volný čas na pláži nebo zajít do některé z mnoha kaváren a restaurací, případně nakoupit v obchodním centru Churchill Square.

Kurzy a ubytování

Juniorské kurzy nabízejí perfektní příležitost jak zkombinovat studium jazyka s bohatým doprovodným programem aktivit a poznáním mnoha nových přátel z nejrůznějších částí světa. Zájemci mohou tyto kurzy absolvovat v Londýně nebo v Brightonu. V ceně juniorských kurzů je již zahrnuto ubytování, strava, letištní transfery, zápisné, učebnice, aktivity, dohled nad studenty  a 1 celodenní a 2 odpolední výlety u pobytu na 2 týdny. U třítýdenního kurzu jsou to 2 celodenní a 3 odpolední výlety atd. Ubytování škola zajišťuje v hostitelských rodinách i školních rezidencích.

© 1999 - 2024 STUDYLINE s.r.o.