přejít na hlavní menu
St Giles International

St Giles International

Londýn, Cambridge, Brighton, Eastbourne

Mezinárodně uznávaná škola s dlouholetou tradicí. Vyberte si kvalitní kurz angličtiny pro manažery, profesionály a učitele. Juniorské programy probíhají po celý rok a v nabídce najdete i Family Package pro rodiče s dětmi.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery kurzy pro učitele

Max. / prům. počet studentů ve škole:

Londýn: 520 / 400

Brighton: 425 / 300

Cambridge: 92 / 80

Eastbourne: 300 / 200

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

12 / 10

Minimální věk:

Dospělí: 16 let

Junioři: 8-17 let

Národnostní složení studentů:

Londýn: 32% Evropa, 33% Asie, 15% Jižní Amerika, 20% Ostatní
Brighton: 45% Evropa, 36% Asie, 3% Jižní Amerika, 16% Ostatní
Cambridge: 38% Evropa, 22% Jižní Amerika, 21% Asie, 19% Ostatní
Eastbourne: 62% Evropa, 22% Asie, 5% Jižní Amerika, 11% Ostatní

Zastoupení ČR:

1%

Vybavení školy:

světlé a prostorné učebny, interaktivní tabule, studovna, free wi-fi, společenská místnost s kuchyňkou, kavárna, bookshop, terasa a zahrada (v Cambridge a v Eastbourne), střešní terasa (v Londýně), knihovna (v Londýně a v Eastbourne)

Přednosti školy:

přátelský a individuální přístup, umístění v centru města, kvalifikovaní a zkušení lektoři, moderní vybavení, bohatý program mimoškolních aktivit, možnost ubytování v blízkých rezidencích (docházková vzdálenost do školy, v Londýně přímo v budově školy) 

Délka lekce:

50 minut

Úvod

St Giles College byla založena již v roce 1955 v Londýně. Od té doby se škola rozrostla v mezinárodní organizaci 6 výukovými centry ve Velké Británii a v Kanadě a zařadila se mezi špičkové poskytovatele jazykového vzdělávání. Každý rok si přes 10 000 studentů z více než 100 různých zemí vybere St Giles pro své jazykové a studijní potřeby. Jedná se o rodinný podnik s dlouholetou tradicí, který nabízí flexibilní programy pro různé věkové kategorie, schopnosti i cíle všech studentů. Všechny pobočky školy disponují moderním vybavením a příjemným prostředím, které navozuje ideální atmosféru ke studiu.

Akční nabídka

Sleva 25 % z oficiálních cen kurzů angličtiny pro dospělé při včasné objednávce do 31. května 2024!

 

Spring Offer

1 týden kurzovného zdarma při objednávce pobytu na 4 týdny a více. Platí pouze pro kurzy obecné angličtiny General English a Intensive English v Cambridge a v Eastbourne při objednávce od 1. 3. do 31. 5. 2024.

Lokalita

Centrální pobočka školy v Londýně sídlí v nádherné 100 let staré budově v srdci módního Bloomsbury. Nachází se naproti náměstí Russell Square a jen 5 minut chůze od British Museum. Studentům je zde k dispozici střešní terasa nebo velká kavárna. Na St Giles London Central najdete studenty různých věkových kategorií i národností ve škole se tak vytváří živá mezinárodní atmosféra. 

Škola v Brightonu se může pochlubit fantastickou polohou přímo v centru města naproti Royal Pavilion, jen pár minut od pláže a centrálních nákupních oblastí. Pulzující přímořské letovisko s 250 000 obyvateli, je vzdáleno jen hodinu jízdy od Londýna. Zažijte místní vzrušující a přátelskou atmosféru!

V Cambridge můžete studovat v prostorách nově zrekonstruované budovy v blízkosti vlakového nádraží a v pěší vzdálenosti do centra města. Škola kombinuje moderní a tradiční prvky a zachovává historické kouzlo. Díky vynikající dopravnímu spojení může být tato lokalita ideální základnou pro objevování Spojeného království, protože do Londýna je to jen hodinu vlakem.

St Giles v Eastbourne je menší anglická škola v krásné budově se zahradami, pouhých 5-10 minut od centra města a blízko pláže. Město na jižním pobřeží Anglie je přátelské a bezpečné, známé jako nejslunnější místo Británie.

Kurzy a ubytování

Na všech anglických školách St Giles můžete studovat základní kurz General English v intenzitě 20 lekcí týdně, a to buď v dopoledních nebo odpoledních hodinách. V nabídce je také intenzivnější varianta Intensive English, která zahrnuje celkem 28 lekcí týdně. Škola nabízí také přípravné kurzy k jazykovým zkouškám IELTS, FCE, CAE a CPE. Studenti, kteří anglický jazyk ovládají na úrovni B1 a vyšší mohou zvolit kurz Business English - jde o kombinaci obecné a obchodní angličtiny v intenzitě 20+8 lekcí / týden. Další kombinované kurzy jsou English + Leadership, English for University Studies, English + Art & Design. Škola nezapomíná ani na učitele angličtiny, kterým nabízí Teacher Training nebo kurz, který vás připraví ke zkoušce a získání certifikátu CELTA. V neposlední řadě zde také můžete absolvovat lekce One to one, v rámci kterých se lektor přizpůsobí individuálním potřebám studenta. Angličtinu můžete také studovat v tzv. Mini Group, což je skupina max. 5 studentů. Tento kurz je dostupný pouze v Londýně a to buď v základní (20 lekcí týdně) nebo intenzivní variantě (30 lekcí týdně). V neposlední řadě škola nabízí soukromé lekce One to one, v rámci kterých se lektor dokáže stoprocentně přizpůsobit vašim potřebám. 

Mladší studenti od 14 do 15 let mohou celoročně využít nabídku programů s ubytováním v hostitelské rodině a s plnou penzí Junior Course Homestay. Škola organizuje i pobyty pro rodiče s dětmi (od 5 do 15 let) v rámci tzv. Family Package, který je možné absolvovat v Londýně, Brightonu a Cambridge během letních měsíců.

Ubytování lze zajistit v hostitelských rodinách vč. stravování. Pro ty, kteří vyžadují více soukromí, jsou k dispozici školní rezidence. 

© 1999 - 2024 STUDYLINE s.r.o.