přejít na hlavní menu
Sprachcaffe Languages Plus

Sprachcaffe Languages Plus

Rabat

Rabat je ideálním místem pro učení arabštiny a poznávání arabských zvyklostí. Studovat zde ale můžete také francouzštinu.

kurzy pro dospělé

Max. / prům. počet studentů ve škole:

70 / 40

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

12 / 6

Minimální věk:

18 let

Národnostní složení studentů:

70% Evropa (Itálie, Německo, Rusko)
10% Asie
10% Amerika
10% Ostatní

Zastoupení ČR:

0,1%

Vybavení školy:

klimatizované učebny, knihovna, centrum pro samostudium, společenská místnost s kuchyňkou, kavárna, zahrada

Přednosti školy:

příznivá cena, umístění v nejkrásnější části města, nízký počet studentů ve třídě, přátelská atmosféra

Délka lekce:

45 minut

Úvod

Oficiální název školy Sprachcaffe Languages Plus v Maroku je Qalam wa Lawh. Zaměstnanci školy ovládají několik světových jazyků a všichni učitelé mají zkušenost s výukou  na amerických univerzitách. Někteří z nich vyučovali arabštinu také na předních marockých univerzitách.

Lokalita

Rabat je hlavním městem Marockého království, žije zde asi 1,7 milionu obyvatel a je situováno na severozápadě Afriky na pobřeží Atlantského oceánu. Rabat je historické a kulturní město. Škola se nachází  v lokalitě Souissi, asi 10 minut od centra  Rabatu a pláže, na ulici Avenue Ahmed Balafrej. Prostorná, tradičně zdobená vila, ve které škola sídlí, je moderně vybavená, má vlastní klidnou zahradu, která nabízí studentům dostatek prostoru pro samostudium nebo relaxaci daleko od každodenního městského shonu. Ve městě je nově vybudovaná tramvajová přeprava.  Měnou Maroka jsou dirhamy.

Kurzy a ubytování

Základní kurz General Arabic (20 lekcí / týden)  je zaměřený na moderní arabštinu. Intensive Arabic (30 lekcí / týden)  je ideální pro studenty, kteří se chtějí více soustředit na různé aspekty a souvislosti jazyka. Intenzivní výuka končí vždy až v odpoledních hodinách. Pro ty, kdo chtějí z jazykového kurzu vytěžit maximum, jsou určeny lekce One to One. Tato individuální výuka se zaměřuje mimo jiné na dialekt marocké a alžírské arabštiny.

V Rabatu se však můžete věnovat také studiu francouzštiny. Škola nabízí základní kurzy General French nebo intenzivnější variantu Intensive French. Individuální lekce francouzštiny One to one lze také objednat. Náročnější studenti pak mohou oba jazyky kombinovat.

Ubytování škola zajišťuje v hostitelských rodinách nebo v místním penzionu, tzv. Guesthouse.

© 1999 - 2024 STUDYLINE s.r.o.