přejít na hlavní menu
Cork English College

Cork English College

Cork

Rodinná škola v malebném přístavním Corku na jihu Irska, která se pyšní dlouhou historií a širokou nabídkou kurzů pro dospělé i juniory.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery kurzy pro učitele

Max. / prům. počet studentů ve škole:

320 / 190

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

12 / 8

Minimální věk:

Dospělí: 16 let

Junioři: 11-19 let

Národnostní složení studentů:

60 % Evropa (Španělsko, Francie, Itálie)
15% Jižní Amerika (Brazílie, Venezuela, Argentina)
20% Asie (Japonsko, Korea, Taiwan)
5% Ostatní (Saudská Arábie, Omán)

Zastoupení ČR:

3 %

Vybavení školy:

20 moderně vybavených učeben, knihovna, centrum pro samostudium, multimediální centrum, počítačová učebna, společenská místnost, studentské kino, přístup na Wi-Fi, možnost e-learningu

Přednosti školy:

nízký počet studentů ve třídě, individuální přístup ke každému studentovi, přátelská a rodinná atmosféra, bohatý program mimoškolních aktivit

Délka lekce:

60 minut

Úvod

Cork English College byla založena v roce 1978 a dodnes se jedná o školu rodinného typu s přátelskou atmosférou. Všichni zaměstnanci mají bohaté zkušenosti se studenty z různých zemí a různého věku. Učitelé mají univerzitní vzdělání zaměřené na výuku angličtiny. Škola je akreditována irským ministerstvem školství a je členem organizace MEI~RELSA. Od roku 2011 je CEC oficiálním testovacím centrem pro cambridgeské zkoušky, mezinárodní zkoušku TOEIC a nově také pro IELTS. Znamená to, že zkoušky lze složit přímo ve škole po absolvování příslušného kurzu.

Lokalita

Cork English College sídlí v historické budově v centru města na St. Patrick´s Bridge. Tato rozlehlá budova pochází z roku 1845 a donedávna sloužila jako banka. Studenti zde mohou nyní využívat 20 moderně zařízených učeben, multimediální centrum, počítačovou učebnu a společenskou místnost. Navíc je do budovy zřízen bezbariérový přístup. Cork je druhé největší irské město a je ideálním výchozím bodem pro poznávání celé země.  Město je obklopeno dalšími malými městečky a vesnicemi a obrovským členitým pobřežím, které je považováno za jedno z nejkrásnějších v celém Irsku.

Kurzy a ubytování

CEC nabízí kurzy General English, Intensive English, Business English, One to one a kurzy připravující ke cambridgeským zkouškám FCE, CAE a IELTS. Učitelé angličtiny si mohou vybrat z dvoutýdenních kurzů Teacher Refresher a CLIL. CEC nabízí všem studentům zdarma přístup do online systému e-Learning, který pomáhá doplnit klasickou výuku.

Pro mladší studenty je v nabídce kurz Young Adult Program do 16 do 19 a dále Junior Course Homestay pro věkovou kategorii od 11 do 17 let. V ceně je zahrnuto zápisné, ubytování v hostitelské rodině s plnou penzí, program aktivit, 1 celodenní výlet týdně a zpáteční letištní transfer z letiště v Dublinu. Tento kurz je možné zkombinovat s výukou jízdy na koni nebo s tréninkem rugby. Junioři také mohou zvolit program Junior Course Residence s ubytováním ve školní residenci. 

Ubytování je organizováno v hostitelských rodinách nebo apartmánech. 

© 1999 - 2024 STUDYLINE s.r.o.