přejít na hlavní menu
Sprachcaffe Languages Plus

Sprachcaffe Languages Plus

Florencie

Kurzy italštiny pro dospělé v toskánské Florencii.

kurzy pro dospělé kurzy pro seniory

Max. / prům. počet studentů ve škole:

100 / 75

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

12 / 8

Minimální věk:

18 let

Zastoupení ČR:

1,5 %

Vybavení školy:

prostorné a moderně vybavené učebny, knihovna, studentská místnost s přístupem na internet, recepce

Přednosti školy:

příznivá cena, skvělé umístění přímo v historickém centru města, přátelská atmosféra, kvalifikovaní učitelé, bohatý program mimoškolních aktivit

Délka lekce:

45 minut

Úvod

Sprachcaffe Languages Plus je nezávislá vzdělávací organizace, která poskytuje úspěšné jazykové kurzy po celém světě již více než 30 let. Škola ve Florencii byla založena v roce 1987. Všechny jazykové kurzy ve Sprachcaffe jsou navrženy tak, aby se studenti co nejvíce ponořili do kulturního prostředí země, kterou si vybrali a tím dosáhli i rychlého zlepšení svých jazykových znalostí. Italská pobočka je akreditována italským ministerstvem školství, což je záruka kvality pro všechny studenty.

Lokalita

Florencie je hlavní město Toskánska a opravdová perla italské renesance. Budova školy je umístěna v krásném paláci z 19. století v bezprostřední blízkosti náměstí Piazza Santa Croce - jen 5 minut chůze od nejznámějších památek jako je Palazzo Vecchio nebo galerie Uffizi, 10 minut chůze od Ponte Vecchio a 15 minut chůze od hlavního nádraží Firenze Santa Maria Novella. Florencie je také skvělým výchozím bodem pro další poznávání malebného Toskánska.

Kurzy a ubytování

Sprachcaffe poskytuje komplexní jazykové kurzy vysoké kvality jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. V nabídce jsou kurzy obecné italštiny ve dvou intenzitách - General Italian (20 lekcí / týden) nebo Intensive Italian (30 lekcí / týden). Pro maximální zdokonalení v jazyce v co nejkratším čase doporučujeme individuální lekce One to One. Studentům od 50 let pak můžeme doporučit kurz Italian for 50+, který kombinuje lekce italštiny s kulturním programem.

Škola zajišťuje ubytování ve sdílených studentských apartmánech.

© 1999 - 2024 STUDYLINE s.r.o.