přejít na hlavní menu
Sprachcaffe Languages Plus

Sprachcaffe Languages Plus

Florencie

Kvalitní jazyková škola s širokou nabídkou kurzů za příznivé ceny v neodolatelné italské Florencii.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory

Max. / prům. počet studentů ve škole:

100 / 75

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

12 / 8

Minimální věk:

Dospělí: 18 let

Junioři: 14-21 let

Zastoupení ČR:

1,5 %

Vybavení školy:

prostorné a moderně vybavené učebny, knihovna, studentská místnost s přístupem na internet, recepce

Přednosti školy:

příznivá cena, skvělé umístění přímo v historickém centru města, přátelská atmosféra, kvalifikovaní učitelé, bohatý program mimoškolních aktivit

Délka lekce:

45 minut

Úvod

Sprachcaffe Languages Plus je nezávislá vzdělávací organizace, která poskytuje úspěšné jazykové kurzy po celém světě již více než 30 let. Škola ve Florencii byla založena v roce 1987. Všechny jazykové kurzy ve Sprachcaffe jsou navrženy tak, aby se studenti co nejvíce ponořili do kulturního prostředí země, kterou si vybrali a tím dosáhli i rychlého zlepšení svých jazykových znalostí. Italská pobočka je akreditována italským ministerstvem školství, což je záruka kvality pro všechny studenty.

Lokalita

Florencie je hlavní město Toskánska a opravdová perla italské renesance. Budova školy je umístěna v krásném paláci z 19. století v bezprostřední blízkosti náměstí Piazza Santa Croce - jen 5 minut chůze od nejznámějších památek jako je Palazzo Vecchio nebo galerie Uffizi, 10 minut chůze od Ponte Vecchio a 15 minut chůze od hlavního nádraží Firenze Santa Maria Novella. Florencie je také skvělým výchozím bodem pro další poznávání malebného Toskánska.

Kurzy a ubytování

Sprachcaffe poskytuje komplexní jazykové kurzy vysoké kvality jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. V nabídce jsou kurzy obecné italštiny ve dvou intenzitách - General Italian (20 lekcí / týden) nebo Intensive Italian (30 lekcí / týden). Pro maximální zdokonalení v jazyce v co nejkratším čase doporučujeme individuální lekce One to One

Kromě kurzů pro dospělé, nabízí Sprachcaffe také kurzy pro juniory. Ve Florencii mohou studovat děti a mládež ve věku od 14 do 21 let. V ceně je zahrnuta výuka, ubytování v hostitelské rodině nebo ve školní rezidenci s plnou penzí, aktivity, exkurze a letištní transfery v určeném čase.

Dospělým studentům škola zajišťuje ubytování v hostitelských rodinách nebo ve sdílených  i soukromých apartmánech.

© 1999 - 2021 STUDYLINE s.r.o.