přejít na hlavní menu
DILIT IH Rome

DILIT IH Rome

Řím

Jazyková škola v Římě pod hlavičkou mezinárodní organizace nabízí zajímavý výběr kurzů italštiny, které lze spojit s vařením, módou či italskou kulturou.

kurzy pro dospělé kurzy pro manažery kurzy pro seniory

Max. / prům. počet studentů ve škole:

280 / 150

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

14 / 9

Minimální věk:

16 let

Národnostní složení studentů:

60% Evropa, 11% Asie, 9% Jižní Amerika, 5% Severní Amerika, 15% Ostatní

Zastoupení ČR:

1%

Vybavení školy:

moderně zařízené učebny, internet k dispozici v celé budově zdarma, studovna, knihovna, společenská místnost, multimediální učebna s počítači, terasa  a zahrada

Přednosti školy:

umístění v atraktivní lokalitě v historickém centru města, kvalifikovaní učitelé, široký a zajímavý výběr kurzů, bohatý program aktivit, přátelská atmosféra

Délka lekce:

45 min.

Úvod

Škola DILIT v Římě byla založena roku 1974 a poskytuje tedy jazykové kurzy již více než 50 let. Dnes je navíc součástí International House World Organisation. IH sdružuje nejkvalitnější jazykové školy po celém světě, kde každoročně studují desítky tisíc studentů. Italská pobočka v Římě nabízí možost spojení studijního pobytu s cestováním, návštěvou historických památek či kulturním vyžitím. Máte nejen výbornou příležitost, jak si zlepšit italštinu, ale také poznat nové přátele z různých koutů světa a kulturu této krásné země.

Lokalita

Krásu, umění a historii Říma již v minulosti obdivovaly stovky spisovatelů, básníků a a dalších umělců. Řím ale není pouze městem plným monumentů, starověkých paláců a muzeí. Je to také moderní metropole nabízející zábavu všeho druhu - umění, kulturu, hudbu, design, dobré jídlo, dobré víno, slunce, módu, architekturu a mnoho dalšího. Škola je situována v pětipatrové budově v blízkosti hlavního nádraží, odkud se pomocí městské hromadné dopravy pohodlně dostanete po celém městě.

Kurzy a ubytování

Škola nabízí klasické kurzy italštiny General Italian, Semi Intensive Italian a Intensive Italian. K dispozici jsou samozřejmě také individuální lekce One to One. Dále zde můžete studovat zajímavé 2-týdenní kurzy se zaměřením na různé obory: Business Italian, Italian for Law, Italian Architecture, Italian Photography, Italian Cooking, Italian + Fashion, Italian + Wine, Italian + Cinema a Italian + Opera. Pro starší studenty od 50 let je v nabídce kurz Italian + Rome for 50+. Škola Vám také pomůže připravit se na jazykovou zkoušku CILS.

Ubytování je zajišťováno v hostitelských rodinách se snídaní nebo polopenzí a ve sdílených studentských apartmánech s vlastním stravováním.

© 1999 - 2022 STUDYLINE s.r.o.