přejít na hlavní menu
IH Italy

IH Italy

Florencie, Milán, Řím

Jazykové školy IH nabízí zajímavý výběr kurzů italštiny, které lze spojit s vařením, módou či italskou kulturou.

kurzy pro dospělé kurzy pro manažery kurzy pro seniory

Max. / prům. počet studentů ve škole:

Florencie: 130 / 75
Milán: 100 / 90
Řím: 500 / 150

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

Florencie: 12 / 7
Milán: 10 / 7
Řím: 14 / 9

Minimální věk:

16 let

Národnostní složení studentů:

Florencie: 60% Evropa, 20% Severní Amerika, 5% Jižní Amerika, 5% Asie, 10% Ostatní
Milán: 55% Evropa, 17% Asie, 13% Severní Amerika, 12% Jižní Amerika, 3% Ostatní
Řím: 60% Evropa, 11% Asie, 9% Jižní Amerika, 5% Severní Amerika, 15% Ostatní

Zastoupení ČR:

1%

Vybavení školy:

moderně zařízené učebny, internet zdarma, studovna, knihovna, společenská místnost, multimediální učebna s počítači, terasa  a zahrada (Řím)

Přednosti školy:

umístění v atraktivních lokalitách v centrech měst, kvalifikovaní učitelé, široký a zajímavý výběr kurzů, program aktivit, přátelská atmosféra

Délka lekce:

Florencie: 50 min.
Milán: 45 min.
Řím: 45 min.

Úvod

Škola International House v Itálii poskytuje jazykové kurzy již více než 50 let. Je součástí International House World Organisation. IH patří mezi největší a nejkvalitnější jazykové školy na světě, kde každoročně studují desítky tisíc studentů. Školy v Itálii jsou ve velmi atraktivních lokalitách, kde svůj studijní pobyt můžete spojit s cestováním, návštěvou historických památek či kulturním vyžitím. Máte nejen výbornou příležitost, jak si zlepšit italštinu, ale také poznat nové přátele z různých zemí světa a kulturu této krásné země.

Lokalita

Renesanční Florencie je metropole Toskánska a patří k nejkrásnějším městům na světě. Je to město plné kultury a historie přitahující především milovníky umění. Škola se nachází v historickém centru v krásné budově ze 17. století s výhledem na řeku Arno a slavný Ponte Vecchio. Jednou z hlavních charakteristik školy je rodinná atmosféra, kterou pocítíte hned první den, kdy škola pořádá uvítací párty pro studenty i učitele. Milán je často nazýván městem módy. Najdete zde historické budovy, muzea, galerie, mnoho obchůdků, kaváren a nespočet příležitostí ke kulturnímu vyžití. Budova školy se nachází na klidném náměstí v centru města poblíž Duomo katedrály, obchodů a restaurací. Přátelští a vysoce kvalifikovaní učitelé, pořádání nejrůznějších programů a aktivit, to vše nabízí IH Milán. Řím - stovky spisovatelů, básníků a umělců oslavovaly jeho krásu, barvy, umění, historii. Řím ale není pouze městem plným monumentů, starověkých paláců a muzeí, je také moderním městem nabízející zábavu všeho druhu. Škola je situovaná v centru Říma v pětipatrové budově. Výuka probíhá v učebnách v hlavní budově a dále v dalších učebnách ve vedlejších budovách vzdálených pouze několik metrů.

Kurzy a ubytování

Školy nabízejí kurzy General Italian, Intensive Italian, kombinaci lekcí General Italian a One to one nebo pouze samostatné One to One lekce klasické či Business. Můžete studovat také dvoutýdenní kurz Business Italian. Pro starší studenty je nabízen kurz Italian for 40+ ve Florencii nebo Senior Course pro 50+ v Miláně a Římě. Zajímavé jsou také kurzy italštiny v kombinaci s aktivitami jako např. vaření, umění, historie, archeologie, móda a design. Italštinu s lekcemi vaření můžete kombinovat v Římě nebo Florencii. Ve Florencii je možné zvolit také kurz Italian + Culture, kde se dozvíte spoustu zajímavostí o italské kultuře. V Miláně je v nabídce dvou nebo čtyřtýdenní kurz Italian for Fashion and Design. 

Ubytování je zajišťováno v hostitelských rodinách se snídaní nebo polopenzí a v apartmánech bez stravy.

© 1999 - 2020 STUDYLINE s.r.o.