přejít na hlavní menu

European Centre

Londýn, Cambridge, Brighton, Bristol, Oxford, Manchester

Školy EC nabízí široký výběr kvalitních kurzů pro dospělé, manažery, juniory či seniory.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery

 

Max. / prům. počet studentů ve škole:

Londýn: 300 / 250
Cambridge: 200 / 150
Brighton: 380 / 300
Bristol: 270 / 200
Oxford: 200/ 150
Manchester: 135 / 100 

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

14 / 11

Minimální věk:

dospělí: 16 let
junioři: 13 -17 let

Národnostní složení studentů:

Londýn: 30% Asie, 20% Evropa, 15% Jižní Amerika, 5% Afrika, 30% Ostatní

Cambridge: 30% Asie, 25% Evropa, 10% Jižní Amerika, 5% Afrika, 30% Ostatní

Brighton: 40% Evropa, 30% Asie, 10% Jižní Amerika, 10% Afrika, 10% Ostatní

Bristol: 40% Evropa, 20% Asie, 10% Jižní Amerika, 10% Afrika, 20% Ostatní

Oxford: 30% Evropa, 20% Asie, 20% Jižní Amerika,5% Afrika, 25% Ostatní

Zastoupení ČR:

1%

Vybavení školy:

moderně vybavené učebny, počítačové centrum, wifi, knihovna, kavárna (jen Londýn a Brighton)

Přednosti školy:

lokality, kvalita, příjemná a přátelská atmosféra, osobní přístup, flexibilita, široká nabídka kurzů a ubytování

Délka lekce:

45 minut

 

Úvod

European Centre (EC) je jedna z nejuznávanějších jazykových škol ve Velké Británii. Malý počet studentů ve skupinách zajišťuje individuální přístup a rychlé zlepšení úrovně angličtiny. Každá škola EC má 24-hodinovou Help Line. Za kvalitu EC mluví firemní klienti jako jsou: AEG, Credit Suisse, Nokia, Vodafone, Daimler Chrysler, Pirelli a mnoho dalších společností neméně zvučných jmen. Školy EC jsou akreditovány British Council a členy English UK.

Akční nabídka

Využijte jedinečnou akční nabídku - slevu 20% z oficiálních cen kurzů této špičkové školy. Platí do 31.3.2017

Lokalita

Londýn -  moderní budova školy EC v Londýně se nachází v centru, v blízkosti stanic metra King´s Cross a Euston. V okolí je mnoho turistických atrakcí, muzeí, divadel a obchodů. Škola má svoje centrum i v Euston House. To je určeno k výuce studentů starších 30 let. Cambridge - škola se nachází v nové, moderní a dobře vybavené budově umístěné v centru města. Studenti tak mají k dispozici větší a komfortnější učebny. V okolí se nachází spousta obchodů, restaurací a kaváren. Brighton - škola se nachází ve třech georgiánských budovách nedaleko oblázkové pláže, kde většina studentů tráví přestávky. K Royal Pavilion a Brighton Pier dojdete za 10 minut.  V Bristolu se nachází škola v atraktivní lokalitě v centru města. Nově EC najdete i v centru univerzitního města Oxford. Škola se nachází v těsné blízkosti budov slavné univerzity a můžete zde počítat s nejmodernějším vybavením. Manchester - moderní budova se nachází v centru města nedaleko vlakového a autobusového nádraží a sportovní fanoušci zde mohou mít mimo jazykových lekcí i lekce fotbalu.

Kurzy a ubytování

Škola nabízí širokou škálu kurzů a ubytování. Studovat zde můžete: General English, Intensive English, přípravné kurzy na cambridgeské zkoušky FCE, CAE, CPE, IELTS a TOEFL. Pro studenty, kteří plánují kariéru v mezinárodní firmě je ideálním kurzem Business English. Jedná se o kombinaci obecné a obchodní angličtiny. Dále je možné brát lekce One to one, které intenzivně rozvíjí úroveň angličtiny. Studenti v EC v Londýně, kteří by si rádi našli práci, mohou využít také kompletní poradenské služby školy v tzv. Job ClubEC vychází vsříc i mladým studentům pořádáním letních juniorksých kurzů (Junior Course). Tyto kurzy jsou pro mládež od 13 do 17 let a nabízí perfektní příležitost, jak zkombinovat studium jazyka s bohatým doprovodným programem. Ať už jde o plavbu na loďce po řece v Cambridge, nákupy či exkurze do Londýna. Všechny doprovodné aktivity jsou pořádány pod dohledem učitelů. Ubytování je v ceně junior kurzu a je buď v homestay nebo v rezidenci. Dospělým studentům škola zajišťuje ubytování taktéž v hostitelských rodinách nebo v rezidencích většinou i s vlastní koupelnou.

European Centre
© 1999 - 2017 STUDYLINE s.r.o. - studium v zahraničí, Uhelný trh 9, 110 00 Praha 1, tel.: 224 233 428, e-mail: info@studyline.cz