přejít na hlavní menu

Milner School of English

Londýn

Škola rodinného typu s přátelskou atmosférou v tenisem proslavené čtvrti, Wimbledonu. 2 + 1 týden angličtiny zdarma, vstup do bazénu, fitness centra a lekce výslovnosti zdarma.

kurzy pro dospělé kurzy pro manažery

Max. / prům. počet studentů ve škole:

150/ 70

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

12 / 8

Minimální věk:

16 let

Národnostní složení studentů:

42% Evropa
30% Asie
2% Jižní Amerika
20% Ostatní
 

Zastoupení ČR:

5 %

Vybavení školy:

knihovna, studovna, počítačová učebna, studentská kavárna, wifi

Přednosti školy:

umístění v centru Wimbledonu, menší škola s přátelskou atmosférou a menším počtem studentů ve třídách, bohatý program pro volný čas, kvalitní kurzy, kvalifikovaní učitelé, homestay v blízkosti školy, vstup zdarma do Wimbledon Leisure Centre a Wimbledon Public Library

Délka lekce:

60 minut

Úvod

Vlastníkem školy je Milnerova rodina, jejíž zkušenosti s jazykovou výukou přesahují 35 let. Je akreditována British Council a členem asociace English UK. Škola patří mezi úspěšné školy v přípravě na Cambridgeské zkoušky. Kurzy probíhají v přátelské atmosféře a s individuálním přístupem ke studentům. Pondělní večery pořádá škola uvítací večírek pro nové studenty. Nabízí bohatý kulturní program (divadlo, bowling, tenis, bruslení a další) a víkendové výlety. Další výhodou školy je vstup do sportovního areálu Wimbledon Leisure Centre a také do knihovny Wimbledon Public Library pro studenty Milnera zdarma! V areálu se nachází moderně vybavená posilovna a plavecký bazén.

Akční nabídka

Studuj         ---->   získej zdarma

2 - 5 týdnů  ---- >  1 týden kurzu zdarma,

6+ týdnů     ----->  2 týdny kurzu zdarma.

Platí při objednání pobytu do 30.6 2016
(nástup ke studiu je možný po celý rok 2016).

Vstup do bazénu, fitness centra a lekce výslovnosti zdarma.

Lokalita

Škola se nachází v atraktivní části Londýna - Wimbledonu známém jako centrum světového tenisu. Součástí je vesnická zástavba, živé městské centrum a park. Wimbledon je bezpečná čtvrť se spoustou zeleně. Budova stojí v klidné vedlejší ulici 600 metrů od stanice Wimbledon. Cesta do centra Londýna vzdáleného 10 kilometrů trvá 17 minut. Na opačnou stranu jezdí vlaky v krátkých intervalech do proslulých míst v Jižní Anglii. Například cesta do Brightonu nebo Canterbury trvá jednu hodinu. Škola má 17 moderně vybavených učeben, knihovnu s výukovými materiály a kavárnu.

Kurzy a ubytování

Kurzy na škole Milner jsou vyučovány v malých skupinkách s maximálním počtem 12 studentů. Na rozdíl od jiných škol lekce trvá 60 minut. Milner School of English se specializuje na kurzy pro dospělé General English a na kurzy zakončené cambridgeskými zkouškami FCE, CAE a IELTSZajímavý je kurz angličtiny spojený s odpolední výukou tenisu ve Wimbledonském tenisovém klubu. Ubytování nabízí škola v pečlivě vybíraných hostitelských rodinách. Většina rodin je přímo ve Wimbledonu a ubytování je tedy od školy snadno dosažitelné pěšky. K dispozici je také ubytování v rezidencích v jedno nebo dvoulůžkových pokojích.

Milner School of English

Vyberte si jazykový kurz

© 1999 - 2016 STUDYLINE s.r.o. - studium v zahraničí, Uhelný trh 9, 110 00 Praha 1, tel.: 224 233 428, e-mail: info@studyline.cz