přejít na hlavní menu
Language Studies International

Language Studies International

Paříž

Jazyková škola v centru Paříže s širokou nabídkou kurzů za výhodné ceny a pro náročné studenty.

kurzy pro dospělé

Max. / prům. počet studentů ve škole:

112 / 85

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

16 / 12

Minimální věk:

16 let

Národnostní složení studentů:

35% Evropa (Německo, Itálie, Švédsko, Turecko, Rusko)
13% Asie (Japonsko,Taiwan)
22% Jižní Amerika (Brazílie, Kolumbie, Venezuela)
9% Severní Amerika (USA, Mexiko)

Zastoupení ČR:

4%

Vybavení školy:

moderně vybavené učebny, studovna, kuchyňka s jídelnou, počítačová místnost, přístup na Wi-Fi, kávovar, prostor pro samostudium

Přednosti školy:

lokalita v centru města, moderní vybavení, přátelské prostředí, osobní přístup, kvalifikovaní a zkušení lektoři

Délka lekce:

50 minut

Úvod

Jazyková škola Language Studies International v Paříži je jednou z 15 jazykových škol v 8 zemích světa, které jsou sdruženy pod tuto mezinárodní značku. Ta vznikla už v roce 1965 a v současné době se může pochlubit nejen velmi silným know-how ve výuce jazyků, ale i zkušenými a profesionálními lektory, kteří ve výuce aktivně využívají nejmodernější technologie. A díky tomu je výuka pro studenty nejen zajímavá, ale především přínosná.

Lokalita

Jazyková škola LSI v Paříži leží přímo v historickém centru města – u futuristického Centre Pompidou, a tedy v docházkové vzdálenosti k chrámu Notre-Dame nebo k oblasti, kterou Émile Zola ve svých románech označoval za „Břicho Paříže“, čtvrti Les Halles. Škola má perfektní dopravní dostupnost, v blízkosti se nachází několik linek metra. Sídlí v historické budově z 18. století, nicméně najdete v ní to nejmodernější zázemí pro výuku jazyků. Sedm velkých učeben doplňují dvě malé učebny pro One to One kurzy a studentská místnost. 

Kurzy a ubytování

Pařížská jazyková škola LSI se zaměřuje na výuku francouzštiny a nabízí hned několik typů kurzů. Zvolit můžete kurz obecné francouzštiny General French v intenzitě 20 lekcí týdně nebo kurz Intensive French v intenzitě 30 lekcí týdně. Škola nabízí i individuální One to One lekce. Studenti se na škole také připravují na mezinárodní jazykové zkoušky TEF, DELF a CCIP. Zajímavou alternativou je jazykový kurz propojený s kulinářstvím French + Cooking. V nabídce je také kurz francouzštiny kombinovaný s historií umění French + History of Art.

Škola zajišťuje ubytování v hostitelských rodinách – se snídaní, polopenzí nebo plnou penzí.

© 1999 - 2021 STUDYLINE s.r.o.