přejít na hlavní menu
Cork English College

Cork English College

Cork

Rodinná škola, která se pyšní dlouhou historií a širokou nabídkou kurzů pro dospělé i juniory. Akční nabídka - 3 + 1 týden angličtiny zdarma pro kurzy do dubna 2020! Nabídka kurzů FCE a CAE, 9+1 nebo 8+1 týden kurzu zdarma, platí po celý rok!

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery kurzy pro učitele

Max. / prům. počet studentů ve škole:

320 / 190

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

10 / 8

MInimální věk:

dospělí: 17 let
junioři: 12 let

Národnostní složení studentů:

60  % Evropa (Španělsko, Francie, Itálie)
15 % Jižní Amerika (Brazílie, Venezuela, Argentina)
20 % Asie (Japonsko, Korea, Taiwan)
 5 % Ostatní (Saudská Arábie, Omán)

Zastoupení ČR:

3 %

Vybavení školy:

20 učeben, internet, knihovna, centrum pro samostudium, multimediální centrum, společenská místnost, studentské kino, wifi, e-learning, počítačová učebna

Přednosti školy:

nízký počet studentů ve třídě, osobní přístup, bohatý program aktivit

Délka lekce:

60 minut

Úvod

Cork English College (CEC) byla založena v roce 1978. Je to škola rodinného typu s přátelskou atmosférou. Všichni zaměstnanci školy mají bohaté zkušenosti se studenty z různých zemí a různého věku. Učitelé mají univerzitní vzdělání zaměřené pro výuku angličtiny. Škola je akreditovaná irským ministerstvem školství a je členem MEI~RELSA. Od roku 2011 je CEC oficiálním testovacím centrem pro cambridgeské zkoušky, mezinárodní zkoušku TOEIC a nově také pro IELTS. Znamená to, že zkoušky lze složit přímo ve škole po absolvování příslušného kurzu.

Akční nabídka

3 + 1 týden angličtiny zdarma pro kurzy do dubna 2020. Kurzy FCE a CAE - 9 + 1 nebo 8 + 1 týden kurzu zdarma.

Lokalita

Škola se nachází v krásné historické budově v centru města na St. Patrick´s Bridge. Tato 1200 metrů čtverečních velká budova pochází z roku 1845 a donedávna sloužila jako banka. Studenti mohou nyní využívat 20 moderně zařízených učeben, promítací místnost, počítačovou učebnu a společenskou místnost. Do budovy je bezbariérový přístup.

Kurzy a ubytování

CEC nabízí kurzy General English, Intensive English, Business English, One to one, IELTS a kurzy připravující ke cambridgeským zkouškám FCE a CAE. Škola je specialistou na výuku kurzů Military English (NATO STANAG 6001) a Aviation English (ICAO COURSE 291). Tyto programy se sestavují na míru a ceny jsou na vyžádání. Z nabídky školy si vyberou i učitelé, ať už se chtějí připravit na zkoušku TKT nebo jen zdokonalit svoji angličtinu za současného zlepšení dovednosti efektivně vyučovat tento jazyk za pomoci praktických úkolů a aktivit. Pro studenty, kteří chtějí výrazně zlepšit svoji obchodní angličtinu a složit mezinárodní zkoušku, je určen kurz Business plus TOEIC nebo BULATS preparation. CEC nabízí všem studentům zdarma přístup do online systému e-Learning, který pomáhá doplnit klasickou výuku.

Pro mladší studenty od 11 do 17 let škola nabízí 2,3 nebo 4 týdenní letní juniorské kurzy Junior Course Homestay. V ceně je zahrnuto zápisné, ubytování v hostitelské rodině s plnou penzí, program aktivit, 1 celodenní výlet týdně a zpáteční letištní transfer z letiště v Dublinu. Tento kurz je možné zkombinovat s výukou jízdy na koni nebo s rugby. Pro všechny studenty škola zajišťuje bohatý program výletů a aktivit.

Ubytování je organizováno v hostitelských rodinách nebo apartmánech. Po celý rok mají  dospělí studenti k ubytovaní transfer z letiště v Dublinu do Corku zdarma.

© 1999 - 2020 STUDYLINE s.r.o.