přejít na hlavní menu
ILSC Language Schools

ILSC Language Schools

Vancouver, Toronto, Montréal

Škola nabízí kurzy angličtiny i francouzštiny pro dospělé i juniory. Zároveň zde můžete studovat odborné kurzy v oborech business, technologie, digitální marketing nebo pohostinství.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery kurzy pro učitele odborné kurzy

Max. / prům. počet studentů ve škole:

Toronto: 1300 / 830

Montréal: 600 / 380

Vancouver: 900 / 650

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

14 / 10

Minimální věk:

Dospělí: 16 let

Junioři: 13-17 let

Národnostní složení studentů:

40% Asie (Korea, Japonsko, Taiwan)
30% Jižní Amerika (Brazílie, Mexiko, Kolumbie)
20% Evropa (Německo, Itálie, Švýcarsko, Španělsko, Turecko a východní Evropa)
10% Ostatní

Zastoupení ČR:

1%

Vybavení školy:

moderní učebny a vybavení, knihovna, centrum pro samostudium, počítačová učebna, přístup na wi-fi, společenská místnost, fitness, jídelna

Přednosti školy:

nízká cena, velká flexibilita studia, možnost spojení studia angličtiny se studiem odborných kurzů, možnost studia angličtiny i francouzštiny

Délka lekce:

50 minut

Úvod

Školy ILSC v Kanadě jsou součástí ILSC Education Group, která nabízí širokou škálu jazykových kurzů, a to nejen v Severní Americe. Pokud se rozhodnete studovat na ILSC Canada, můžete očekávat nejen kvalitní výuku angličtiny, ale také bohatý kulturní zážitek v jedné z nejvíce multikulturní a kosmopolitní oblasti světa. Studovat zde můžete také odborné kurzy, a to na Greystone College Canada - renomované instituci poskytující kvalitní vzdělání v oblasti obchodu, turismu nebo hotelnictví. 

Akční nabídka

Sleva 30 % z oficiálních cen kurzů angličtiny pro dospělé při včasné objednávce do 31. března 2024!

Lokalita

Pobočky škola najdete v několika destinacích - ve Vancouveru, v Torontu a v Montréalu. Každá z těchto lokalit nabízí jedinečné prostředí a možnosti pro studenty, kteří chtějí studovat angličtinu a zároveň objevovat krásy a zajímavosti Kanady.

ILSC Toronto je umístěna přímo v srdci města, což poskytuje studentům ideální základnu pro studium angličtiny a prozkoumání tohoto živého velkoměsta. S moderními učebnami a širokou nabídkou kurzů uspokojí potřeby studentů různých úrovní. Škola také umožňuje studentům snadný přístup k místním atrakcím a kulturním akcím, což přispívá k obohacení jejich zážitku z pobytu v Kanadě.

ILSC Vancouver disponuje moderními a dobře vybavenými učebnami, které vytvářejí příjemné a inspirativní prostředí pro studium. Díky své centrální poloze v centru města mají studenti snadný přístup k mnoha atrakcím, obchodům, restauracím a kulturním akcím. Vancouver je známý svou bohatou nabídkou outdoorových aktivit a krásnou přírodou, která je doslova za rohem od školy. Studenti tak mohou zažít nejen intenzivní studijní prostředí, ale také nezapomenutelné dobrodružství v přírodě.

Škola v Montréalu se nachází v centru tohoto krásného a kulturně bohatého města, což poskytuje studentům ideální prostředí pro studium angličtiny a francouzštiny.  Studenti zde mají také přístup k bohatému programu mimoškolních aktivit, které zahrnují kulturní exkurze, sportovní aktivity, společenské události a další. To umožňuje studentům nejen zdokonalit své jazykové dovednosti, ale také prozkoumat krásy a kulturu Montréalu a navázat nová přátelství s lidmi z celého světa.

Kurzy a ubytování

Obecnou angličtinu můžete studovat na všech třech pobočkách školy, a to v těchto intezitách: General English (17 lekcí týdně), Semi Intensive English (24 lekcí týdně) a Intensive English (30 lekcí týdně). V Montréalu můžete studovat také obecnou francouzštinu a intezitu výuky si i v tomto případě volíte: General French (17 lekcí týdně), Semi Intensive French (24 lekcí týdně) a Intensive French (30 lekcí týdně).

Mladší studenti od 13 do 17 mohou absolvovat letní juniorské pobyty Junior Course Homestay a Junior Course Residence. Kromě výuky angličtiny nebo francouzštiny je žákům zajištěno ubytování a stravování po celou dobu pobytu, volnočasový program a letištní transfery při příjezdu a odjezdu.

Pro učitele angličtiny je připraven 4-týdenní kurz CELTA, který je možné absolvovat buď v Montréalu nebo v Torontu. Součástí kurzu je nejen teorie, ale také praxe ve skutečném prostředí výuky, na kterou obdržíte zpětnou vazbu od svého instruktora hned následující den. Kurz Medical English je určen lékařům, kteří si chtějí zdokonalit odbornou angličtinu v tomto oboru. Kompletní program se skládá ze tří modulů. Každý modul trvá čtyři týdny a zaměřuje se na různá témata. Moduly jsou prováděny postupně a všechny tři moduly lze dokončit za 12 týdnů. Za každou dokončenou relaci obdržíte certifikát o dokončení. Samozřejmostí jsou individuální lekce One to one, v rámci kterých se lektor přizpůsobí na míru vašim potřebám. 

V Torontu a ve Vancouveru mohou studenti absolvovat dlouhodobé studium odborných kurzů. Ty zajišťuje Greystone College Canada a studentům nabízí k výběru několik zajímavých a perspektivních oborů: Diploma in Business Communication, Diploma in Customer Service, Diploma in Digital Marketing, Diploma in Data Analytics. Tyto kurzy obsahují nejdříve určitý počet týdnů odborných lekcí, které probíhají od pondělí do pátku v odpoledních hodinách. Poté následuje určitý počet týdnů práce dle zvoleného programu. Studenti mohou v průběhu studia odborných lekcí pracovat 20 hodin týdně. Poté mohou v rámci pracovního programu pracovat až 40 hodin týdně po dobu týdnů stanovených v programu.

Jako ubytování lze využít pokoj v hostitelské rodině, a to bud´ bez stravování, nebo s polopenzí, případně s plnou penzí. Homestay je také vhodný pro studenty do 18 let, kteří musí zvolit variantu s polopenzí nebo s plnou penzí. Studenti od 18 let mohou také vybírat z několika školních rezidencí, které škola nabízí. Rezidenční ubytování je vždy bez stravovávání. 

© 1999 - 2024 STUDYLINE s.r.o.