přejít na hlavní menu
European Centre

European Centre

St. Julian´s

Škola s širokou nabídkou kvalitních jazykových kurzů pro dospělé i juniory. Sleva 20 % z oficiálních cen kurzů angličtiny pro dospělé.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery kurzy pro seniory

Max. / prům. počet studentů ve škole:

900 / 700

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

12 / 10 GE
6 / 6 Mini Group

MInimální věk:

dospělí 16 let (18 let v letní sezóně)

junioři od 7 let

Národnostní složení studentů:

38% Evropa (Německo, Švýcarsko, Španělsko, Francie) 17% Asie (Korea, Japonsko)
26% Jižní Amerika (Brazíle, Kolumbie) 

19% Ostatní

Zastoupení ČR:

 1%

Vybavení školy:

70 světlých klimatizovaných učeben, wifi, počítače, společenská místnost s TV a playstationem, knihovna, 2 střešní terasy, internetová kavárna, členství v plážovém klubu a zvýhodněné vstupné do posilovny

Přednosti školy:

národnostní složení studentů, malé třídy, vybavení, aktivity, výborná kvalita výuky, spokojení studenti, zdarma uvítací večeře, členství v plážovém klubu (pouze v létě, kromě neděl a státních svátků), přístup do EC online studentského systému

Délka lekce:

45 minut

Úvod

Škola EC na Maltě byla založena v roce 1991 a má renomé kvalitní vzdělávací instituce. Mezi přednosti školy patří malé skupinky, profesionalita, moderní zázemí, kvalita učitelů a výuky. EC používá moderní výukové technologie a metody včetně vlastních učebnic a interaktivních tabulí ve všech učebnách. Nabízí širokou škálu jazykových kurzů a garantuje zlepšení jazykové úrovně svých studentů.  Výbornou kvalitu výuky potvrzuje vynikající hodnocení ze strany studentů - celých 97 % by doporučilo studium na této škole svému kamarádovi. Každá škola EC má také 24 hodinovou Help Line.

Akční nabídka

Sleva 20 % z oficiálních cen kurzů angličtiny pro dospělé (kromě One to one, Mini Group a Business Mini Group). Ušetříte až 1700 Kč / týden pobytu.

Lokalita

EC na Maltě je situována v St. Julian’s, sídlí ve dvou moderních budovách. V okolí je spousta kaváren, pohodlně dosažitelná je i zastávka autobusu. EC má k dispozici 63 nově zařízených učeben a 7 speciálních učeben pro kurzy Business English.

Kurzy a ubytování

EC je největší škola na Maltě, která nabízí nejkomplexnější spektrum kurzů a programů od kurzů pro mládež, dospělé, manažery až po kurzy pro seniory. Kromě kurzů General English a Intensive English, kurzů připravujících ke zkouškám FCE, CAE, CPE, TOEFL a IELTS, nabízí EC také specializované kurzy Minigroup, Business English, One to one a Senior Course. V ceně všech kurzů jsou zahrnuté učebnice, aktivity a workshopy v angličtině, uvítací večeře, přístup k internetu a členství v plážovém klubu školy (pouze červen - září). Na Maltě můžete spojit studium se zábavou - jakýkoli kurz angličtiny je možné kombinovat s lekcemi potápění pro začátečníky i pokročilé (Diving Course). Tak můžete objevovat krásy podmořského života v destinaci, která je pro potápění třetí nejlepší lokalitou na světě. Pro děti a mládež EC nabízí Junior Course ve dvou variantách - s ubytováním v homestay či s ubytováním v rezidenci. V ceně je kurz angličtiny (20 lekcí / týden), ubytování s plnou penzí, program aktivit a transfery.  Kurzy jsou pro studenty ve věku od 13 do 17 let s 24 hodinovým dohledem. Pro ty nejmladší od 8 do 13  let je v nabídce letní kurz Summer Camp s 24 hodinovým dohledem nad studenty. Ubytování je pro ně zajištěno v rezidenci, asi 20 min. vzdálené od školy a  studenti jsou do ní dopravováni  školním autobusem. EC zajišťuje ubytování v hostitelských rodinách, apartmánech, rezidencích a dvou až pěti hvězdičkových hotelech ve vzdálenosti 5 až 10 minut od školy.

© 1999 - 2020 STUDYLINE s.r.o.