přejít na hlavní menu
Sprachcaffe Languages Plus

Sprachcaffe Languages Plus

St. Julian´s, St. Paul´s Bay

V komplexu školy najdete bazén, zahradu, restauraci a volejbalové hřiště, to vše jen pár minut chůze od centra St. Julians.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery

 Max. / prům. počet studentů ve škole:

dospělí St.Julians léto: 600 / 500
dospělí St.Julians zima: 350 / 150
junioři St.Julians: 280 / 150
junioři St.Paul´s Bay: 100 / 50

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

dospělí St.Julians 10 / 8
junioři 15 / 12

Minimální věk:

dospělí: 18 let
junioři St.Julians: 14 - 21 let
junioři
St.Paul´s Bay: 13 - 17 let

Národnostní složení studentů:

80 % Evropa
6 % Asie
6 % Jižní Amerika
 8 % Ostatní

Zastoupení ČR:

3%

Vybavení školy:

St. Julians: 23 až 43 klimatizovaných  učeben, 24 hodinová recepce, centrum pro samostudium, knihovna, bistro, přístup na internet za poplatek, volejbalové hřiště, bazén

St.Paul´s Bay: 9 klimatizovaných učeben,  společenská místnost, nápojový automat, knihovna, malý bazén

Přednosti školy:

kvalitní a zkušení učitelé, atraktivní lokalita škol, dostupné společenské a kulturní vyžití, bohatý mimoškolní program aktivit

Délka lekce:

45 minut

Úvod

Sprachcaffe zajišťuje jazykové kurzy více než 30 let. Škola je akreditována British Council a je členem několika asociací, např. FELTOM, ISO, WYSE a dalších. Kromě angličtiny nabízí Sprachcaffe výuku i v dalších 7 jazycích, ve 32  jazykových školách po celém světě. Na Maltě je angličtina oficiální úřední jazyk. Spojení výuky angličtiny a středomořského klimatu vám tak zaručuje strávit jazykový pobyt i formou zábavy.

Lokalita

V St. Julians se škola nachází na klidném předměstí, v bývalém britském vojenském komplexu. V areálu školy se nacházejí nejen učebny, ale také rezidence, restaurace, volejbalové hřiště a velký plavecký bazén, který je možné využívat ve volném čase. Jen pár minut od školy jsou dvě autobusové zastávky. Sliema, nákupní centrum, je vzdálena jen 15 minut jízdy autobusem. Paceville, centrum nočního života, je vzdálený pouhých 5 minut chůze. Městská oblázková pláž je asi 10 minut od školy a písečné pláže asi 40 minut autobusem.

St. Paul´s Bay je moderní přímořská vesnice plná obchodů, kaváren a restaurací. Škola se nachází 15 minut chůze od moře, v klidné vilové čtvrti. V okolí je spousta kamenitých pláží a písečné pláže jsou vzdáleny asi 15 minut cesty autobusem.

Kurzy a ubytování

Sprachcaffe poskytuje komplexní jazykové kurzy vysoké kvality, jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. V nabídce školy jsou kurzy General English nebo Intensive English. Pro výrazné zlepšení angličtiny v krátkém čase je možné kombinovat  zvolený kurz s kurzem One to One. Pro manažery je vhodný kurz Business English, pro pokročilé pak kurzy zakončené cambridgeskými zkouškami FCE, CAE nebo kurz IELTS. Kromě kurzů pro dospělé, nabízí Sprachcaffe také kurzy pro juniory. V rámci dvoutýdenního pobytu mají junioři v ceně ubytování, stravu, zpáteční letištní transfer, zápisné, učebnice, aktivity, nepřetržitý dohled nad studenty  a 1 celodenní a 2 odpolední výlety. U třítýdenního kurzu jsou to 2 celodenní a 3 odpolední výlety. Ubytování je zajišťeno v hostitelských rodinách, vzdálených cca 15 min. od školy nebo přímo ve školní rezidenci, kde jsou ubytováni i vedoucí a mají tak trvalý dohled nad juniory. Dospělí mají možnost ubytování v rodinách nebo apartmánech.

© 1999 - 2020 STUDYLINE s.r.o.