přejít na hlavní menu
Sprachcaffe Languages Plus

Sprachcaffe Languages Plus

St. Julian´s, St. Paul´s Bay

V komplexu školy najdete bazén, zahradu, restauraci a volejbalové hřiště, to vše jen pár minut chůze od centra letoviska St. Julians.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery kurzy pro seniory

Max. / prům. počet studentů ve škole:

Dospělí v St. Julians v letí sezóně:

600 / 500

Dospělí v St. Julians v zimné sezóně:

350 / 150

Junioři v St. Julians:

280 / 150

Junioři v St. Pauls Bay:

100 / 50

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

Dospělí: 10 / 8

Junioři: 15 / 12

Minimální věk:

Dospělí: 18 let

Junioři v St. Julians:

14-21 let

Junioři St. Pauls Bay:

12-17 let

Národnostní složení studentů:

80 % Evropa
6 % Asie
6 % Jižní Amerika
8 % Ostatní

Zastoupení ČR:

3%

Vybavení školy:

St. Julians: 

až 43 klimatizovaných  učeben, 24-hodinová recepce, centrum pro samostudium, knihovna, bistro, přístup na internet za poplatek, volejbalové hřiště, bazén

St. Pauls Bay:

9 klimatizovaných učeben,  společenská místnost, nápojový automat, knihovna, malý bazén

Přednosti školy:

kvalitní a zkušení učitelé, atraktivní lokalita škol, dostupné společenské a kulturní vyžití, bohatý mimoškolní program aktivit

Délka lekce:

45 minut

Úvod

Sprachcaffe zajišťuje jazykové kurzy již více než 30 let. Škola je akreditována British Council a je členem několika asociací, např. FELTOM, ISO, WYSE a dalších. Kromě angličtiny nabízí Sprachcaffe výuku i v dalších 7 jazycích v celkem 32  jazykových školách po celém světě. Na Maltě je angličtina oficiální úřední jazyk. Spojení výuky angličtiny a středomořského klimatu vám tak zaručuje strávit jazykový pobyt i formou zábavy.

Akční nabídka

Vybírejte z široké nabídky kurzů pro dospělé i juniory a do konce roku 2023 získejte slevu 40 EUR za každý objednaný týden pobytu. Ušetřit tak můžete až 400 EUR!

Lokalita

V St. Julians se škola nachází na klidném předměstí, v bývalém britském vojenském komplexu - jedná se o vlastní rozlehlý kampus, kde najdete vše na jednom místě. V areálu se nacházejí nejen učebny, ale také rezidence, restaurace, volejbalové hřiště a velký plavecký bazén, který je možné využívat ve volném čase. Jen pár minut od školy najdete dvě autobusové zastávky. Sliema, nákupní centrum, je vzdálena jen 15 minut jízdy autobusem. Paceville, centrum nočního života, je vzdálený pouhých 5 minut chůze. Městská oblázková pláž se nachází asi 10 minut od školy a písečné pláže asi 40 minut autobusem. Hlavní město Valletta je také pohodlně dosažitelné autobusem (cca 30 minut jízdy).

St. Pauls Bay je klidné a přitom moderní přímořské město plné obchodů, kaváren a restaurací. Škola se nachází 15 minut chůze od moře v klidné vilové čtvrti. V okolí je spousta kamenitých pláží a písečné pláže jsou vzdáleny asi 15 minut jízdy autobusem.

Kurzy a ubytování

Sprachcaffe poskytuje komplexní jazykové kurzy vysoké kvality jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. V nabídce školy jsou kurzy obecné angličtiny General English nebo Intensive English s rozdílnou intenzitou výuky. Pro výrazné zlepšení angličtiny v krátkém čase je možné kombinovat  zvolený kurz s individuálními lekcemi One to One. Pro manažery je vhodný kurz Business English, pro pokročilé pak kurzy zakončené cambridgeskými zkouškami FCE, CAE nebo kurz IELTS.

Kromě kurzů pro dospělé nabízí Sprachcaffe také programy pro juniory. V rámci dvoutýdenního pobytu mají junioři v ceně ubytování, stravu, zpáteční letištní transfer, zápisné, učebnice, aktivity, nepřetržitý dohled nad studenty a 1 celodenní a 2 odpolední výlety. U třítýdenního programu jsou to 2 celodenní a 3 odpolední výlety. Lze však vyjet i na delší dobu, juniorské kurzy na Maltě probíhají již od druhé poloviny května až do začátku září. Vybírat můžete z ubytování v hostitelské rodině nebo ve školní rezidenci, což v případě St. Julians znamená, že student je pak ubytován přímo v campusu školy a má tak vše dostupné na jednom místě. V každém případě jsou ve školní rezidenci ubytováni i vedoucí a mají tak trvalý dohled nad mladými studenty. 

Ubytování studentů, kteří se účastní kurzů pro dospělé, je zajišťeno v hostitelských rodinách nebo nebo apartmánech, které se opět nacházejí přímo v campusu školy v St. Julians.

© 1999 - 2023 STUDYLINE s.r.o.