přejít na hlavní menu
DID Deutsch Institute

DID Deutsch Institute

Augsburg, Berlín, Frankfurt, Hamburg, Höchst, Mnichov, Kolín nad Rýnem, Norimberk

Kvalitní jazyková škola s dlouholetou tradicí v několika destinacích po celém Německu. V široké nabídce najdete i přípravné kurzy na uznávanou zkoušku TestDaF nebo juniorské programy.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery kurzy pro učitele

Max. / prům. počet studentů ve škole:

Berlín: 300 / 150
Frankfurt: 150 / 75
Hamburg: 200 / 75
Mnichov: 150 / 75

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

15 / 11

Minimální věk:

Dospělí: 17 let
Junioři:

14-17 let (Augsburg, Berlín, Norimberk, Kolín nad Rýnem)

8-14 let (Höchst)

Zastoupení ČR:

2%

Vybavení školy:

světlé učebny, knihovna, centrum pro samostudium, multimediální učebna, internetová kavárna, společenská místnost s občerstvením, kancelář pro studenty (studentské karty, mapy, cest. průvodce, atd.), wifi

Přednosti školy:

tradice, kvalita, atraktivní lokality, široká nabídka kurzů, aktivit a ubytování

Délka lekce:

45 minut

Úvod

DID Deutsch Institut se zabývá výukou němčiny v Německu již téměř 40 let. Škola si vypracovala výbornou pověst, je jednou z nejlepších jazykových škol s výukou němčiny. DID je členem několika organizací sdružujících kvalitní jazykové školy z celého světa, jsou to: EAQUALS, FaDaF, FIYTO a ALTO, je centrem pro pořádání zkoušek TestDaF.

Lokalita

Škola v Berlíně je umístěna v historickém centru města jen 15 minut chůze od Brandenburské brány, v moderní budově s velkou střešní terasou. Probíhají zde jak kurzy pro dospělé, tak pro juniory.

Ve Frankfurtu budete studovat ve snadno dostupné čtvrti v blízkosti hlavního nádraží, v módní oblasti poblíž řeky Mohan se spoustou malých obchodů, restaurací, kaváren a barů.

Hamburská pobočka školy sídlí v tzv. Esplanadebau, historické budově ve stylu Art Deco přímo v centru města. V blízkosti se  nachází oblíbená Jungfernstieg promenáda s mnoha bary, restauracemi a kavárnami.

Bavorská metropole Mnichov je z ČR snadno dostupná a návštěvníkům nabízí množství kulturních památek. Škola se nachází v centru města v blízkosti hlavního nádraží. Všechna muzea, Olympijský park a anglická zahrada jsou snadno dostupné. 

Kurzy a ubytování

Škola nabízí kurzy General German nebo Intensive German ve třech intenzitách, které lze kombinovat s kurzem One to one. Dále také nabízí Business GermanTeacher Training. Přípravné kurzy na  jazykovou zkoušku TestDaF (Test Deutsch als Fremdsprache) nabízí škola několikrát do roka. 

Kurzy pro juniory jsou určeny mládeži od 8 do 17 let a probíhají v různých městech. Zahrnují výuku (20 lekcí / týden), ubytování s plnou penzí a aktivity včetně místních poplatků za jízdné. Juniorský kurz pro děti již od 8 let s ubytováním v rezidenci je v nabídce v Höchstu poblíž Frankfurtu. Škola využívá systém kampusu, tedy vše na jednom místě - ubytování, výuka, stravování i volnočasový program. Ubytování v hostitelských rodinách je pak dostupné studentům od 14 let v Augsburgu, Kolíně nad Rýnem, Berlíně a v Norimberku.

Ubytování pro dospělé studenty nabízí škola celoročně v hostitelských rodinách, sdílených apartmánech nebo ve školních rezidencích. 

© 1999 - 2023 STUDYLINE s.r.o.