přejít na hlavní menu
Sprachcaffe Languages Plus

Sprachcaffe Languages Plus

Frankfurt, Mnichov, Heidelberg

Němčina za příznivé ceny v moderním prostředí. General German od EUR 130 / týden.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery

 Max. počet studentů ve škole:

Frankfurt: 180
Mnichov: 80

Max. počet studentů ve třídě:

12

Minimální věk:

dospělí: 18 let
junioři Frankfurt: 12 - 21 let
junioři Mnichov: 16 - 21 let

Národnostní složení studentů:

Frankfurt: Evropa 58%, Asie 21%, Amerika 12%, Ostatní 9%
Mnichov: Evropa 49%, Asie 29%, Amerika 14%, Ostatní 18%

Zastoupení ČR:

 1%

Vybavení školy:

recepce, prosvětlené učebny, knihovna, počítačová učebna, přístup na internet zdarma, centrum pro samostudium, wifi zdarma

Přednosti školy:

výhodná cena, výborný národnostní mix, umístění v centru měst, kvalitní výuka, přátelští a kvalifikovaní učitelé, bohatý program mimoškolních aktivit

Délka lekce:

45 minut

 

Úvod

Sprachcaffe Languages Plus zajišťuje jazykové kurzy ve více než 30 zemích světa. Jak už název školy napovídá, cílem školy je setkávat se ve škole v podobné atmosféře jako v kavárně a diskutovat na různá témata.  Učitelé tak ve svých hodinách navozují pozitivní a kreativní atmosféru a studenti se často zlepšují mílovými kroky. Škola je akreditována řadou prestižních institucí. V Německu se jedná o organizaci FDSV, která dohlíží na úroveň škol specializovaných na mezinárodní výuku. 

Akční nabídka

EARLY BIRD sleva EUR 25 / týden při objednání pobytu do 31. 3. 2020.

Lokalita

Frankfurt  nad Mohanem  je páté největší město Německa. Je to moderní, pulzující velkoměsto, kde se na každém kroku potkáte s prvky německé historie v kombinaci s moderní kulturou. Budova školy se nachází v blízkosti centra města v krásné čtvrti Sachsenhausen. V blízkém okolí se nachází mnoho restaurací, kaváren a obchodů. Nejbližší stanice metra je vzdálená 2 minuty chůze od školy. Mnichov patří k nejbohatším a nejrychleji se rozvíjejícím městům v Německu. Zároveň je také přezdíván jako "vesnice s milionem obyvatel". Škola sídlí ve zrekonstruované čtyřpatrové budově na Franz Joseph Strasse. Celkem má škola k dispozici 7 učeben, z toho 4 se nachází na Bauerstrasse v blízkosti hlavní budovy. Jen 15 minut pěšky od školy se nachází jeden z největších městských parků na světě Englischer Garten.

Kurzy a ubytování

Sprachcaffe poskytuje komplexní jazykové kurzy vysoké kvality, jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. V nabídce jsou kurzy obecné němčiny ve dvou intenzitách General German 20 nebo 30 lekcí / týden. Pro pokročilejší studenty, kteří se chtějí zdokonalit v obchodní němčině je v nabídce rozšířený  kurz General German o 10 lekcí / týden Business German. Další z kurzů - TestDAF, je příprava na jazykový test pro cizince, kteří plánují studium v Německu,  nebo kteří vyžadují uznávanou certifikaci svých jazykových dovedností.  Tento kurz se vyučuje v intenzitě 20 lekcí / týden a trvá 8 týdnů. Tento kurz má 5 nástupních termínů v roce a neprobíhá v červenci. Pro maximální zdokonalení v jazyce v co nejkratším čase, doporučujeme kurzy One to One.
Kromě kurzů pro dospělé, nabízí Sprachcaffe také kurzy pro juniory. Ve Frankfurtu mohou studovat děti ve věku od 12 do 21 let, v Mnichově ve věku od 16 do 21 let. V ceně je zahrnuta výuka, ubytování v hostitelské rodině nebo ve školní rezidenci s plnou penzí, aktivity, exkurze a letištní transfery v určeném čase.  Dospělým studentům škola zajišťuje ubytování v hostitelských rodinách nebo rezidencích.

© 1999 - 2020 STUDYLINE s.r.o.