přejít na hlavní menu
Sprachcaffe Languages Plus

Sprachcaffe Languages Plus

Frankfurt, Mnichov

Němčina za příznivé ceny v moderním prostředí dvou německých metropolí.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery

Max. / prům. počet studentů ve škole:

Frankfurt: 180 / 100

Mnichov: 80 / 50

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

12 / 10

Minimální věk:

Dospělí: 18 let

Junioři ve Frankfurtu:

12-21 let

Junioři v Mnichově:

16-21 let

Národnostní složení studentů:

Frankfurt: Evropa 58%, Asie 21%, Amerika 12%, Ostatní 9%
Mnichov: Evropa 49%, Asie 29%, Amerika 14%, Ostatní 18%

Zastoupení ČR:

 1%

Vybavení školy:

recepce, prosvětlené učebny, knihovna, počítačová učebna, přístup na internet zdarma, centrum pro samostudium

Přednosti školy:

výhodná cena, umístění v centru měst, kvalitní výuka, přátelská a rodinná atmosféra, zkušení lektoři, bohatý program mimoškolních aktivit

Délka lekce:

45 minut

Úvod

Sprachcaffe Languages Plus zajišťuje jazykové kurzy ve více než 30 zemích světa. Jak už název napovídá, cílem školy je setkávat se v podobné atmosféře jako v kavárně a diskutovat na různá témata.  Učitelé tak ve svých hodinách navozují pozitivní a kreativní atmosféru a studenti se často zlepšují mílovými kroky. Škola je akreditována řadou prestižních institucí. V Německu se jedná o organizaci FDSV, která dohlíží na úroveň škol specializovaných na mezinárodní výuku. 

Akční nabídka

Sleva 25 € / týden na jazykové kurzy při objednání do 30.4.2023

Lokalita

Frankfurt nad Mohanem je páté největší město Německa. Je to moderní pulzující velkoměsto, kde se na každém kroku potkáte s prvky německé historie v kombinaci s moderní kulturou. Budova školy se nachází v blízkosti centra města v krásné čtvrti Sachsenhausen. V blízkém okolí najdete mnoho restaurací, kaváren a obchodů. Nejbližší stanice metra je vzdálená 2 minuty chůze od školy. 

Mnichov patří k nejbohatším a nejrychleji se rozvíjejícím městům v Německu. Malebné hlavní město Bavorska, je nepochybně příkladem německé kultury a tradic. Navíc se jedná o skvěle dostupnou lokalitu - z ČR jste v Mnichově za pár hodin jízdy. Škola sídlí ve zrekonstruované čtyřpatrové budově na Franz Joseph Strasse. Celkem má škola k dispozici 7 učeben, z toho 4 se nachází na Bauerstrasse v blízkosti hlavní budovy. Jen 15 minut pěšky od školy se nachází jeden z největších městských parků na světě - Englischer Garten.

Kurzy a ubytování

Sprachcaffe poskytuje komplexní jazykové kurzy vysoké kvality jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. V nabídce jsou kurzy obecné němčiny ve dvou intenzitách - General German (20 lekcí / týden) nebo Intensive German (30 lekcí / týden). Pro pokročilejší studenty, kteří se chtějí zdokonalit v obchodní němčině, je k dispozici rozšířený  kurz General German o 10 lekcí týdně Business German. Další z kurzů, TestDAF, je příprava na jazykový test pro cizince, kteří plánují studium v Německu,  nebo kteří vyžadují uznávanou certifikaci svých jazykových dovedností.  Tento kurz se vyučuje v intenzitě 20 lekcí týdně po dobu 8 týdnů. Pro maximální zdokonalení v jazyce v co nejkratším čase doporučujeme individuální lekce One to One.

Kromě kurzů pro dospělé nabízí Sprachcaffe také kurzy pro juniory. Ve Frankfurtu mohou studovat děti a mládež ve věku od 12 do 21 let, v Mnichově ve věku od 16 do 21 let. V ceně je zahrnuta výuka, ubytování v hostitelské rodině nebo ve školní rezidenci s plnou penzí, aktivity, exkurze a letištní transfery v určeném čase.

Dospělým studentům škola zajišťuje ubytování v hostitelských rodinách, případně ve sdílených apartmánech s ostatními studenty (tato možnost je dostupná pouze ve Frankfurtu).

© 1999 - 2023 STUDYLINE s.r.o.