přejít na hlavní menu
Sprachcaffe Languages Plus

Sprachcaffe Languages Plus

Frankfurt, Mnichov

Němčina za příznivé ceny v moderním prostředí dvou německých metropolí. V nabídce najdete oblíbené a cenově dostupné letní programy pro juniory s ubytováním v hostitelských rodinách i školních rezidencích.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery kurzy pro seniory

Max. / prům. počet studentů ve škole:

Frankfurt: 180 / 100

Mnichov: 80 / 50

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

12 / 10

Minimální věk:

Dospělí: 18 let

Junioři ve Frankfurtu:

12-21 let

Junioři v Mnichově:

16-21 let

Národnostní složení studentů:

Frankfurt: Evropa 58%, Asie 21%, Amerika 12%, Ostatní 9%
Mnichov: Evropa 49%, Asie 29%, Amerika 14%, Ostatní 18%

Zastoupení ČR:

 1%

Vybavení školy:

recepce, prosvětlené učebny, knihovna, počítačová učebna, přístup na internet zdarma, centrum pro samostudium

Přednosti školy:

výhodná cena, umístění v centru měst, kvalitní výuka, přátelská a rodinná atmosféra, zkušení lektoři, bohatý program mimoškolních aktivit

Délka lekce:

45 minut

Úvod

Sprachcaffe Languages Plus zajišťuje jazykové kurzy ve více než 30 zemích světa. Jak už název napovídá, cílem školy je setkávat se v podobné atmosféře jako v kavárně a diskutovat na různá témata.  Učitelé tak ve svých hodinách navozují pozitivní a kreativní atmosféru a studenti se často zlepšují mílovými kroky. Škola je akreditována řadou prestižních institucí. V Německu se jedná o organizaci FDSV, která dohlíží na úroveň škol specializovaných na mezinárodní výuku. 

Lokalita

Frankfurt nad Mohanem je páté největší město Německa. Je to moderní pulzující velkoměsto, kde se na každém kroku potkáte s prvky německé historie v kombinaci s moderní kulturou. Budova školy se nachází v blízkosti centra města v krásné čtvrti Sachsenhausen. V blízkém okolí najdete mnoho restaurací, kaváren a obchodů. Nejbližší stanice metra je vzdálená 2 minuty chůze od školy. 

Mnichov patří k nejbohatším a nejrychleji se rozvíjejícím městům v Německu. Malebné hlavní město Bavorska, je nepochybně příkladem německé kultury a tradic. Navíc se jedná o skvěle dostupnou lokalitu - z ČR jste v Mnichově za pár hodin jízdy. Škola sídlí ve zrekonstruované čtyřpatrové budově na Franz Joseph Strasse. Celkem má škola k dispozici 7 učeben, z toho 4 se nachází na Bauerstrasse v blízkosti hlavní budovy. Jen 15 minut pěšky od školy se nachází jeden z největších městských parků na světě - Englischer Garten.

Kurzy a ubytování

Sprachcaffe poskytuje komplexní jazykové kurzy jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. V nabídce jsou kurzy obecné němčiny ve dvou intenzitách - General German (20 lekcí / týden) nebo Intensive German (30 lekcí / týden). Pro pokročilejší studenty, kteří se chtějí zdokonalit v obchodní němčině, je k dispozici rozšířený kurz General German o 10 lekcí týdně Business German. Další z kurzů, TestDAF a TELC, je příprava na jazykový test pro cizince, kteří plánují studium v Německu,  nebo kteří vyžadují uznávanou certifikaci svých jazykových dovedností.  Pro maximální zdokonalení v jazyce v co nejkratším čase doporučujeme individuální lekce One to One.

Kromě kurzů pro dospělé nabízí Sprachcaffe také kurzy pro juniory. Ve Frankfurtu mohou studovat děti a mládež ve věku od 12 do 21 let, v Mnichově ve věku od 16 do 21 let. V ceně je zahrnuta výuka, ubytování v hostitelské rodině nebo ve školní rezidenci s plnou penzí, aktivity, exkurze a letištní transfery v určeném čase.

Dospělým studentům škola zajišťuje ubytování v hostitelských rodinách, případně ve sdílených apartmánech s ostatními studenty (tato možnost je dostupná pouze ve Frankfurtu).

© 1999 - 2024 STUDYLINE s.r.o.