přejít na hlavní menu
ABC College of English

ABC College of English

Queenstown

Zkombinujte učení anglického jazyka s dobrodružnými zážitky! V Queenstown máte příležitost vyzkoušet si mnoho outdoorových aktivit a zároveň se zdokonalit v angličtině.

kurzy pro dospělé kurzy pro manažery

Max. / prům. počet studentů ve škole:

50 / 35

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

10 / 6

Minimální věk:

16 let

Národnostní složení studentů:

41 % Asie (Thajsko, Japonsko, Korea)
34 % Evropa (Švýcarsko, Francie, Německo)
 9 % Jižní Amerika (Brazílie, Peru, Chile)
16 % Ostatní (Saudská Arábie, Tahiti)

Zastoupení ČR:

2 %

Vybavení školy:

moderně vybavené učebny, knihovna, kuchyňka, místnost s televizí a dvd, společenská místnost s počítači, wifi, balkon a zahrada s možností grilování, 24-hodinová Help Line

Přednosti školy:

malá škola s individuálním přístupem ke všem studentům, nízký počet studentů ve třídě, nízká cena, oblíbená lokalita a krásné okolní prostředí, různé možnosti sportovního vyžití 

Délka lekce:

60 minut

Úvod

Škola ABC College of English byla založena v roce 1994 a patří mezi kvalitní školy rodinného typu s přátelskou atmosférou. Výuka probíhá v malých skupinkách pod vedením kvalifikovaných a zkušených lektorů. Každému klientovi je zde věnována individuální péče, díky které studenti rychle dosahují velmi dobrých výsledků a zlepšují si jazykovou úroveň. Škola ročně přivítá studenty z více než 15 zemí světa.

Lokalita

ABC College of English sídlí v Queenstown, největším středisku zimních sportů na Novém Zélandu. Školu najdete přímo v centru města v moderní budově. V blízkosti se nachází centrální autobusová zastávka, obchody, banka, pošta, kavárny a restaurace. Přímo z oken školy je navíc krásný výhled na okolní hory a jezero Wakatipu.

Kurzy a ubytování

ABC College of English nabízí širokou škálu kurzů jako jsou General English a Intensive English. Kurz obchodní angličtiny Business English je vyučován ve formě individuálních lekcí, ve kterých je tak možné zaměřit se na konkrétní potřeby studenta. Kurzy General English lze kombinovat s různými aktivitami jako je lyžování, snowboarding nebo golf - English + Activities, English  + Ski / Snowboard, English + Golf. Studenti se mohou také připravovat na zkoušku FCE a IELTS po dobu 10 či 12 týdnů. Zajímavou kombinaci studia a práce nabízí kurz English + Work Placement. Během tohoto kurzu studujete kurz General English po dobu minimálně 6 týdnů a máte od školy zajištěnou asistenci při hledání práce zahrnující přípravu na pracovní pohovor a zajištění 3 interview se zaměstnavateli. Tento kurz je pouze pro studenty s minimální úrovní angličtiny intermediate a pro držitele platných Working Holiday víz.

Ubytovat se studenti mohou v hostitelských rodinách nebo ve studentských apartmánech.

© 1999 - 2021 STUDYLINE s.r.o.