přejít na hlavní menu
ABC College of English

ABC College of English

Queenstown

Škola rodinného typu, která nabízí kromě klasických kurzů angličtiny i kurzy kombinované s lyžováním, snowboardingem či golfem. Akční nabídka 6 + 1, 12 + 2 týdny angličtiny zdarma! Platí do 31.12.2019!

kurzy pro dospělé kurzy pro manažery

Max. / prům. počet studentů ve škole:

50 / 35

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

10 / 6 GE, BE

8 / 5 FCE, IELTS

Minimální věk:

16 let

Národnostní složení studentů:

41 % Asie (Thajsko, Japonsko, Korea)
34 % Evropa (Švýcarsko, Francie, Německo)
 9 % Jižní Amerika (Brazílie, Peru, Chile)
16 % Ostatní (Saudská Arábie, Tahiti)

Zastoupení ČR:

2 %

Vybavení školy:

moderně vybavené učebny, knihovna, kuchyňka, místnost s televizí a dvd, společenská místnost s počítači, wifi, balkon a zahrada, barbeque

Přednosti školy:

malá škola s individuálním přístupem ke studentům, malý počet studentů ve třídě, cena, lokalita a krásné okolní prostředí, možnost sportovního vyžití 

Délka lekce:

60 minut

Úvod

Škola ABC College of English byla založena v roce 1994 a patří mezi kvalitní školy rodinného typu s přátelskou atmosférou. Výuka probíhá v malých skupinkách pod vedením kvalifikovaných a zkušených lektorů a každému studentovi je věnována individuální péče, díky které studenti rychle dosahují velmi dobrých výsledků a zlepšují si jazykovou úroveň. Škola ročně přivítá studenty z více než 15 zemí světa. Pro své studenty zajišťuje 24 hodinovou Help Line.

Lokalita

ABC College of English sídlí v Queenstown, největším středisku zimních sportů na Novém Zélandu. ABC College of English najdete přímo v centru města v moderní budově. V blízkosti se nachází centrální autobusová zastávka, obchody, banka, pošta a kavárny. Ze školy je krásný výhled na okolní hory a jezero Wakatipu.

Kurzy a ubytování

ABC College of English nabízí širokou škálu kurzů jako jsou General English a Business English. Business kurz je vyučován ve formě One to one. Kurzy General English lze kombinovat s různými aktivitami jako je lyžování, snowboarding, golf atd. (English + Activities, English  + Ski / Snowboard, English + Golf). Studenti se mohou také připravovat na zkoušku FCE a IELTS po dobu 10 či 12 týdnů. Zajímavou kombinaci studia a práce nabízí kurz English + Work Placement. Během tohoto kurzu studujete kurz General English po dobu minimálně 6 týdnů a máte od školy zajištěnou asistenci při hledání práce zahrnující přípravu CV, přípravy na interview a zajištění 3 interview se zaměstnavateli. Tento kurz je pouze pro studenty s minimální úrovní angličtiny intermediate a pro držitele platných Working Holiday víz. Ubytovat se studenti mohou v hostitelských rodinách nebo ve studentských apartmánech.

© 1999 - 2020 STUDYLINE s.r.o.