přejít na hlavní menu
Proyecto Espaňol

Proyecto Espaňol

Alicante, Granada, Barcelona, Madrid

Jazyková škola s dlouholetou tradicí a s širokou nabídkou kurzů za rozumnou cenu. Studenti mohou volit mezi třemi intenzitami kurzů.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery kurzy pro učitele

Max. / prům. počet studentů ve škole:

Alicante    190 / 70
Granada   100 / 35
Barcelona 120 / 60
Madrid      100 / 40

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

General Spanish 10 / 5

DELE 5 / 2 Alicante, Granada

DELE 10 / 3 Madrid, Barcelona

Minimální věk:

dospělí: 17 let
junioři: 13 - 17 let

Národnostní složení studentů:

Alicante: 85% Evropa , 8% Asie, 6% Severní Amerika, 1% Jižní Amerika
Granada: 85% Evropa, 8% Asie, 6% Severní Amerika, 1% Jižní Amerika
Barcelona: 71% Evropa , 12% Asie, 9% Severní Amerika, 8% Jižní Amerika
Madrid: 89% Evropa , 8% Severní Amerika, 2% Asie, 1% Jižní Amerika

Zastoupení ČR:

15%

Vybavení školy:

všechna centra jsou vybavena prostornými učebnami, knihovnou s počítači a přístupem na internet

Přednosti školy:

cena, vysoký standard, velká flexibilita, spokojení studenti, umístění v centrech měst

Délka lekce:

Madrid, Barcelona: 55 min.
Alicante, Granada: 50 min.

Úvod

Proyecto Espańol organizuje výuku španělštiny od roku 1998. Od té doby se počet studentů každoročně zvyšuje hlavně díky doporučení od předchozích klientů. Učitelé mají univerzitní vzdělání a zkušenosti s výukou jazyků. Studenti mají možnost zúčastnit se po výuce mnoha výletů a aktivit.

Lokalita

Alicante – škola je v klidné ulici hned za centrálním tržištěm. Je 50 m vzdálená od nákupní zóny a cca 10 min. pěšky od pláží turistického resortu Costa Blanca. Granada – škola se opět nachází v klidné ulici centra města, 3 bloky od katedrály a historické části města. Barcelona – škola je v centru města, 20 minut od pláže. Škola byla zrekonstruována a nabízí moderní a atraktivní design. Madrid – i tato škola je v historické budově v centru města se snadnou dostupností zajímavých míst jako Sorrola muzeum nebo polytechnická univerzita.

Kurzy a ubytování

Kurzy General Spanish v Barceloně, Alicante a Granadě probíhají v intenzitě 15 lekcí / týden. V Madridu je intenzita General Spanish 20 lekcí  / týden a tato možnost je také v Barceloně. Intensive Spanish má 25 lekcí / týden. Na Proyecto Espańol se můžete připravit i na zkoušku DELE, či zúčastnit se kurzu pro učitele španělštiny Teacher Training v Alicante a Granadě. V těchto dvou městech můžete studovat také Business Spanish nebo Spanish for Tourism. Pro zájemce o individuální lekce je vhodný kurz One to one. Zajímavý je také Converstaion Course, který se zaměřuje na konverzaci a probíhá v Alicante a Granadě.  Pro mladé studenty ve věku od 13 do 17 let nabízí škola v Alicante v létě program Summer Camp. Cena kurzu zahrnuje výuku, ubytování v hostitelské rodině, ve dvoulůžkovém pokoji s plnou penzí, aktivity a exkurze, zpáteční letištní transfer z letiště Alicante.


Ubytování pro dospělé je zajišťováno ve sdílených apartmánech v jedno či dvoulůžkových pokojích nebo v hostitelských rodinách v jedno či dvoulůžkových pokojích s polopenzí. Ubytování bývá v pěší vzdálenosti od školy.

© 1999 - 2020 STUDYLINE s.r.o.