přejít na hlavní menu
Language Studies International

Language Studies International

Zurich

Jazykové školy s dlouholetou tradicí, v atraktivní švýcarské destinaci a s širokou nabídkou kurzů pro výuku německého jazyka.

kurzy pro dospělé kurzy pro seniory

Max. / prům. počet studentů ve škole:

80 / 45

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

12 / 8

Minimální věk:

dospělí: 16 let

Národnostní složení studentů:

68% Evropa (Německo, Španělsko, Itálie, Rusko)
5% Asie
7% Jižní Amerika
4% Severní Amerika
16% Ostatní

Zastoupení ČR:

10%

Vybavení školy:

Internetová kavárna, společenská místnost, Wi-Fi

Přednosti školy:

jediná jazyková škola vyučující německý jazyk, kvalitní lektoři

Délka lekce:

45 minut

Úvod

Jazyková škola Language Studies International je mezinárodní vzdělávací institucí, která sídlí v těch nejatraktivnějších světových lokalitách – včetně švýcarského Curychu. Patnáctka škol v osmi zemích světa využívá k výuce nejmodernější technologie, ale může se spolehnout i na služby zkušených a kvalifikovaných lektorů. Výuka je díky tomu nejen zajímavá, ale i opravdu přínosná.

Lokalita

Jazyková škola LSI v Curychu leží ve čtvrti Seefeld, jen pár minut chůze od břehů Curyšského jezera a do centra města. Curych ležící na řece Limmat je nejen městem plným galerií a muzeí, ale i městem s více než pětistovkou příjemných barů a velkými možnostmi pro sportování.

Jazyková škola je umístěná do třech pater historické budovy, která byla před nedávnem renovována. Kromě devíti tříd je studentům k dispozici i studentská místnost a také menší Internet café. Škola také poskytuje přístup na WI-FI a příjemné prostory pro samostudium.

 

Kurzy a ubytování

Na jazykové škole LSI v Curychu vyučují německý jazyk. Zvolit si můžete z obecných kurzů General German v intenzitě 20 lekcí týdně, Intensive German v intenzitě 30 lekcí týdně. V nabídce školy jsou i individuální One to One kurzy nebo kurzy přípravné, díky kterým se studenti připraví na mezinárodní zkoušky Goethe – Zertifikat B1 a Goethe – Zertifikat B2.

Ubytování škola zajišťuje v hostitelských rodinách – v nabídce je ubytování se snídaní, s polopenzí nebo plnou penzí.

© 1999 - 2020 STUDYLINE s.r.o.