přejít na hlavní menu
European Centre

European Centre

Boston, New York SoHo, Washington, San Francisco, San Diego, Los Angeles, Miami

Jazyková škola s širokou nabídkou kvalitních kurzů pro juniory i dospělé. Sleva 20 % z oficiálních cen školného.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery

 

Max. / prům. počet studentů ve škole:

New York: 224 / 192
Boston: 350 / 312
San Diego: 300 / 276
San Francisco: 210 / 165
Los Angeles: 336 / 150
Miami: 196 / 150
Washington: 165 / 120 

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

15 / 12

Minimální věk:

dospělí: 16 let (výjimka 17 let Fredonia, 18 let Washington)
junioři LA: 10 - 17 let

Národnostní složení studentů:

New York: 35% Asie, 25% Evropa, 10% Jižní Amerika, 5% Afrika, 25% Ostatní
Boston: 30% Asie, 20% Jižní Amerika, 20% Afrika, 15% Evropa, 15% Ostatní
San Diego: 40% Evropa, 25% Asie, 20% Afrika, 10% Jižní Amerika, 5% Ostatní
San Francisco: 35% Asie, 25% Evropa, 15% Afrika, 10% Jižní Amerika, 15% Ostatní
Los Angeles: 30% Evropa, 25% Asie, 15% Jižní Amerika, 15% Afrika, 15% Ostatní
Miami: 65% Evropa, 15% Jižní Amerika, 5% Asie, 15% Ostatní
 

Zastoupení ČR:

1%

Vybavení školy:

počítačové učebny s wifi, knihovna, studovna, společenská místnost , TV, kavárna (San Francisco), terasa s výhledem na oceán (San Diego), bistro (NY)

Přednosti školy:

kvalita kurzů, široká nabídka kurzů a aktivit, atraktivní poloha všech škol EC

Délka lekce:

45 minut

Úvod

European Centre je jedna z nejuznávanějších jazykových škol v USA. Je zde akreditována ACCET a je členem AAIEP. EC používá moderní výukové technologie a metody včetně vlastních učebnic. Nabízí širokou škálu jazykových kurzů a garantuje zlepšení jazykové úrovně svých studentů.  Výbornou kvalitu výuky potvrzuje vynikající hodnocení ze strany studentů - celých 97 % by doporučilo studium na této škole svému kamarádovi. 

Akční nabídka

Sleva 20 % z oficiálních cen kurzů angličtiny pro dospělé (kromě One to one). Ušetříte až 2700 Kč / týden pobytu.

Lokalita

V New Yorku se EC nachází na Times Square, jen pár minut od Broadwaye či Empire State Building. Boston - moderně vybavená budova školy sídlí v atraktivní části Bostonu v blízkosti Faneuil Hall, která sehrála důležitou úlohu v americké historii. Washingon - budova se nachází v centru města v docházkové vzdálenosti k Bílému domu. San Diego - škola, z jejichž učeben můžete pozorovat oceán, sídlí v moderní čtvrti La Jolla, jen pár minut od pláže. Z ní můžete pozorovat nejen surfaře, ale také tuleně. San Francisco - školu najdete v jedné z nejvýznamnějších sanfranciských budov v centru finanční čtvrti, v blízkosti Union Square s množstvím obchodů, restaurací a kaváren. V Los Angeles je budova školy situovaná jen 5 minut chůze od pláže Santa Monica.  Miami - škola EC je na známé ulici Lincoln Road, blízko pláže South Beach s bílým pískem.

Kurzy

EC nabízí kurzy obecné angličtiny General English a Intensive English, cambridgeské kurzy FCE, CAE a CPE. Pokud máte zájem o získání jiných mezinárodně uznávaných zkoušek, škola vás připraví ke složení IELTS a TOEFL. V kurzu Business English se prolínají lekce obecné a obchodní angličtiny. Stejně jako v Londýně, je i v New Yorku možné navštěvovat jazykové kurzy pro studenty starší 30 let. Pro studenty, kteří vyžadují studium šité na míru, EC nabízí individuální výuku v kurzech One to one.  V některých lokalitách můžete spojit kurzy angličtiny se zábavou. V Los Angeles, domově Hollywoodu, škola nabízí Acting Course - po dopoledním studiu následují lekce herectví. Proniknout do tajů surfování za pomoci profesionálního instruktora můžete v San Diegu díky kurzu Surfing Course. Pro mladší zájemce je určen Junior Course Residence. Cena zahrnuje výuku angličtiny, učebnice, ubytování s plnou penzí, bohatý program aktivit a exkurzí, dohled nad studenty, místní dopravu a zpáteční letištní transfer. Ubytování zajišťuje škola EC v hostitelských rodinách, rezidencích a apartmánech. Ve městě Fredonia je ubytování přímo v kampusu univerzity, kde se nachází i třídy EC.

© 1999 - 2020 STUDYLINE s.r.o.