přejít na hlavní menu
ILSC Language Schools

ILSC Language Schools

Chicago, Cincinnati, Cleveland, Houston, Los Angeles, Melbourne, Nashville, New York, Philadelphia, San Francisco, St. Paul, St. Petersburg, Tampa

Jazyková centra umístěná v kampusech vysokých škol a univerzit po celých Spojených státech. Studujte angličtinu a užijte si jedinečný zážitek z amerického univerzitního života.

kurzy pro dospělé

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

20 / 15

Minimální věk:

16 let

Národnostní složení studentů:

39% Jižní Amerika (Brazílie, Argentina, Chille, Kolumbie)
25% Asie (Čína, Jižní Korea, Taiwan, Indonésie, Japonsko)
19% Evropa (Německo, Francie, Itálie, Polsko, Maďarsko)
17% Ostatní 

Zastoupení ČR:

1%

Vybavení školy:

moderní učebny a vybavení, knihovna, centrum pro samostudium, počítačová učebna, přístup na wi-fi, společenská místnost, fitness, jídelna

Přednosti školy:

zázemí univerzitního kampusu, nízká cena, kvalitní kurzy s možností získání certifikátu, který akceptuje více než 600 vysokých škol a univerzit, možnost ubytování v hostiteslkých rodinách i ve školních rezidencích

Délka lekce:

50 minut

Úvod

ILSC Education Group nabízí kurzy angličtiny v USA pod hlavičkou ELS - English Language Schools. Pokud se rozhodnete studovat na ELS USA můžete si vybírat z opravdu široké nabídky lokalit po celých Spojených státech. Jazyková cetra totiž působí přímo na kampusech amerických vysokých škol a univerzit. Studium angličtiny v tomto moderním zázemí tak pro vás může být startem na anglicky mluvící univerzitě, nebo nezapomenutelným zážitkem na celý život, i pokud v dalším studiu pokračovat nechcete. 

Lokalita

Místem konání kurzů angličtiny v Chicagu je  kampus Dominican University. Studenti zde zažijí jak rychlý životní styl největší metropole amerického středozápadu, tak poklidný život na předměstí River Forest, kde univerzita sídlí. 

University of Cincinnati je domovem další pobočky ELS. Kampus se nachází jen pět minut jízdy autobusem od centra města. Studujte angličtinu v Ohiu a využijte možnost zúčastnit se sportovních akcí, navštěvovat muzea nebo podnikat příjemné procházky po místních parcích.

Další  jazykové centrum v Clevelandu najdete v kampusu prestižní univerzity Case Western Reserve University. Zažijte americkou kulturu a poznejte přátelské lidi ze severozápadního Ohia a volný čas prožijte na pláži u jezera Erie, které se nachází v blízkosti kampusu.

Čtvrté největší město Ameriky, Houston, je známé svou kulturní rozmanitostí. Školu najdete v blízkosti krásného kampusu University of St. Thomas. Sousedí s muzejní čtvrtí a studenti si mohou užít víkendové návštěvy vesmírného střediska NASA nebo sluncem zalité pláže Mexického zálivu.

University of La Verne poskytuje příjemné prostředí pro všechny studenty, kteří se rozhodnou studovat angličtinu v Los Angeles. Kampus najdete v bezpečném a malém městě východně od tohoto velkoměsta. La Verne je přátelská rezidenční komunita plná obchodů a restaurací, navíc dobře pokrytá veřejnou dopravou. 

Centrum pro výuku angličtiny v Melbourne sídlí v kampusu Florida Institute of Technology. Dynamická univerzita a výzkumný ústav se nachází na pobřeží střední Floridy, jen pár minut od pláží s bílým pískem a asi hodinu jízdy od slavných atrakcí, jako je Walt Disney World, Universal Studios a SeaWorld.

Studenti se mohou ponořit do živé hudby, koncertů a kulturních akcí během studia angličtiny v Nashvillu, hlavního města country hudby! Školu najdete v kampusu Middle Tennessee State University v Murfreesboro. Malebné městečko se nachází pouhých 30 minut od Nashvillu, 4 hodiny od Atlanty a 3 hodiny do Memphisu, takže je odtud snadné vidět a poznat další významná místa v USA.

ELS v New Yorku sídlí na Upper West Side v kampusu New York Institute of Technology. Čtvrť v okolí Lincoln Square nabízí krásné a bezpečné prostředí pro studium a rekreaci jen pár kroků od slavného Central Parku.

Jazykové centrum ve Philadelphii se nachází přímo v centru města v úžasném kampusu Saint Joseph’s University. Město je oblíbené pro své historické památky a ročně přiláká téměř 40 milionů návštěvníků. Přidejte se k nim!

Další pobočka školy sídlí v kampusu Dominican University of California v malebném městečku San Rafael v severní Kalifornii. Je to odtud snadno dostupné do San Francisca autobusem a trajektem, a navíc toto bezpečné a krásné místo nabízí mnoho příležitostí zažít americkou kulturu a prozkoumat okolní přírodu.

Pokud nechcete zažít jen jedno město, ale rovnou "Twin Cities", jazykové centrum na University of St. Thomas je tím pravým cílem pro vás! Souměstí Minneapolis a St. Paul spojuje kyvadlová doprava, takže přesun mezi oběma městy je velmi snadný. Poznejte místní přívětivé obyvatele a užijte si mnoho outdoorových aktivit ve státě Minnesota.

Kampus Eckerd College v St. Petersburgu leží na tropickém západním pobřeží Floridy. Studenti si zde užívají mírné klima po celý rok, pláže s bílým pískem a velkolepé západy slunce. Město je také domovem nočního života a vodních sportů a je snadno dostupné z hlavních floridských zábavních parků.

University of Tampa je domovem zatím poslední školy, která studentům nabízí výuku angličtiny. Oblíbený Riverwalk, obnovené nábřeží v centru města, se odtud nachází v docházkové vzdálenosti. Tampa se těší teplému a krásnému počasí po celý rok, které si můžete užít na plážích pláže na pobřeží Mexického zálivu, stejně tak jako místní obchody, restaurace, noční život a zábavní parky na dosah. 

Kurzy a ubytování

Jayzyková centra ELS v USA nabízí studium obecné angličtiny ve třech variantách. Kurz General English (15 lekcí týdně), který je možné studovat max. 12 týdnů a je vhodný pro ty studenty, kteří nechtějí vyřizovat studentské vízum. Zájemci o intenzivnější variantu výuky budou muset požádat o studentské vízum F1 a vybírat mohou z kurzů Semi Intensive English (20 lekcí týdně) a Intensive English (30 lekcí týdně).

Ve všech lokalitách je možné využít ubytování v hostitelských rodinách se stravováním. Většina lokalit pak také nabízí možnost ubytování ve školních rezidencích, a to buď přímo v kampusu, nebo mimo kampus. 

© 1999 - 2024 STUDYLINE s.r.o.