přejít na hlavní menu
Kaplan International Languages

Kaplan International Languages

Boston, Chicago, Los Angeles, New York, Santa Barbara, San Francisco, Seattle

Kaplan je celosvětový lídr v jazykovém vzdělávání s mnoha školami nejen v Severní Americe, ale i v Evropě, s širokou nabídkou kurzů pro dospělé, profesionály i seniory.

kurzy pro dospělé kurzy pro manažery

Max. / prům. počet studentů ve škole:

New York: 257 / 200
Santa Barbara: 280 / 220
Los Angeles:  450 / 400
San Francisco: 360 / 300
Chicago: 270 / 250
Boston: 400 / 275
Seattle: 230 / 180

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

15 / 12

Minimální věk:

16 let

Národnostní složení studentů:

New York: 18% Evropa, 46% Asie, 1% Severní Amerika, 27% Jižní Amerika, 9% ostatní

Santa Barbara: 45% Asie, 15% Evropa, 10% Jižní Amerika, 30% ostatní

Los Angeles: 55% Asie, 19% Evropa, 6% Jižní Amerika, 20% ostatní

San Francisco: 25% Evropa, 35% Asie, 5% Severní Amerika, 30% Jižní Amerika, 5% ostatní

Chicago: 30% Evropa, 25% Asie, 1% Severní Amerika, 20% Jižní Amerika, 24% ostatní

Boston: 11% Evropa, 24% Asie, 41% Jižní Amerika, 23% ostatní

Seattle: 25% Evropa, 26% Asie, 1% Severní Amerika, 21% Jižní Amerika, 27% ostatní

Zastoupení ČR:

1%

Vybavení školy:

moderně vybavené učebny, multimediální centrum, interaktivní tabule, knihovna, společenská místnost, studovna, přístup na wifi, tělocvična (v Santa Barbaře a v San Franciscu), modlitebna (v Chicagu)

Přednosti školy:

celosvětově uznávaná mezinárodní instituce s dlouholetými zkušenostmi - vhodné pro náročné klienty, široké spektrum kurzů a programů, široká nabídka destinací, lokalita v centru měst, spokojení studenti, vlastní učebnice a studijní materiály

Délka lekce:

45 minut

Úvod

Kaplan International Languages je mezinárodní vzdělávací instituce, která nabízí přes 80 let zkušeností. Pobočky školy najdete po celém světě. Pokud si ke studiu cizího jazyka vyberete Kaplana, připojíte se k tisícům spokojených studentů. Kvalifikovaní lektoři motivují studenty k efektivnímu studiu, které vede k jejich rychlému zlepšování jazykových schopností. Jde o jazykovou školu, která využívá všech moderních technologií, a tím činí výuku zajímavou a zábavnou pro všechny studenty. Novinkou jsou jejich vlastní učebnice pro všechny úrovně angličtiny. Každý student obdrží po ukončení studia certifikát, který dokumentuje dosažený pokrok a úroveň angličtiny. Kaplan International Languages je v USA akreditován ACCET a je členem organizací AAIEP, TESOL a NAFSA.

Akční nabídka

Sleva 25 % z oficiálních cen kurzů angličtiny pro dospělé při včasné objednávce do 30. června 2024!

Lokalita

Od roku 2019 škola v New Yorku sídlí v nových prostorách kousek od Central Parku - ve známé historické budově 5 Columbus Circle. K dispozici je 12 prostorných učeben vybavených špičkovou technologií, navíc s výhledem do parku a na město. Užijte si městské dobrodružství v srdci New Yorku a ponořte se do americké kultury.

Pokud se rozhodnete studovat ve městě Santa Barbara, poznáte uvolněný kalifornský životní styl. Jedná se o slunné a teplé místo, které se pyšní jedněmi z nejlepších pláží v zemi. Školu najdete v centru města, jen několik kroků od známé State Street. Tato lokalita poskytuje snadný přístup ke všem místním atrakcím, stylovým restauracím, kavárnám a obchodům. 

Pobočku v Los Angeles naleznete v oblasti Westwood, která sousedí s Beverly Hills a nabízí klidnou základnu přizpůsobenou studentům. Nejslavnější pláže a atrakce západního pobřeží zde budete mít na dosah ruky a nedaleko se nachází také kampus Kalifornské univerzity v Los Angeles - UCLA. 

Nedávno renovovaná škola v Berkeley se nachází v centru města, jen 20 minut od San Francisca. Jde o živé univerzitní město, které nabízí prostředí plné odlišných kultur. Nasajete zde tradiční akademickou atmosféru a poznáte jak vypadá americká studentská komunita.

Škola v Chicagu nabízí prostředí dechberoucí architektury Windy City. Tato nová lokalita je plná moderních technologií vybízejících k učení a studiu. Škola sídlí na slavném chicagském nákupním bulváru Magnificent Mile - přímo naproti velkolepému novogotickému mrakodrapu z 20. let, Tribune Tower. Jen kousek pěšky odtud dojdete k nádhernému písečnému pobřeží Michiganského jezera.

Škola v Bostonu sídlí na Harvard Square, v centru intelektuálně laděného města Cambridge, kde má své sídlo jak Harvardská univerzita, tak slavný Massachusetts Institute of Technology (MIT). Boston je jedno z nejstarších amerických měst, a tak zde můžete navštívit řadu historických památek, a díky jeho poloze se velmi rychle dostanete také do Washingtonu nebo New Yorku.

Domov grungeové muziky, kostkovaných košil, Microsoftu a Starbucks... to je Seattle. Školu najdete kousek od Pike Place Market, na nábřeží v blízkosti univerzity, kde se nachází spousta stylových kaváren, barů a obchodů. Samozřejmě si zde užijete bohatý noční život, ale vydat se můžete i do divočiny, zalyžovat si nebo kempovat. 

Kurzy a ubytování

Kaplan nabízí ve Spojených státech širokou nabídku jazykových kurzů, vhodných pro všechny věkové kategorie a jazykové úrovně. V nabídce jsou tradiční kurzy obecné angličtiny v několika variantách: General English, Semi Intensive English a Intensive English. Klasický kurz tak můžete kombinovat s volitelnými lekcemi a hlavně s unikátním interaktivním online programem K+. V rámci volitelných lekcí, tzv. Specific Skills, můžete vybírat např. z: Current Affairs, English for Business, Academic English, Writing and Vocabulary, Speaking and Pronunciation, Idioms, Local Culture, Literature, Film Studies atd. S programem  K+ máte přístup ke všem výukovým materiálům a interaktivním programům, navíc máte na výběr z různých druhů e-learningu. Kaplan má v nabídce také kurz, který studenty  připraví k úspěšnému složení mezinárodní zkoušky TOEFL. Pro zájemce o dlouhodobější studium jsou k dipozici kurzy Academic Semester/Year, a to i v intenzivní variantě Intensive Acadamic Semester/Year. Dále zde můžete studovat kurzy se zaměřením na obchodní angličtinu Business English nebo Intensive Business English. Pro ty, kteří chtějí udělat co největší pokrok, jsou vhodné individuální lekce One to one. Studentům od 30 let je navíc k dispozici program 30+ (dostupný v New Yorku). Program je ideální pro všechny studenty, kteří se chtějí učit anglicky v profesionálním a soustředěném prostředí. Studujete s podobně smýšlejícími kolegy, ve specializovaných třídách a podle vzdělávacího programu ušitého na míru studentům s ambiciózními cíli.

Ubytování je možné v hostitelských rodinách s polopenzí, nebo v apartmánech a v rezidencích bez stravy.

© 1999 - 2024 STUDYLINE s.r.o.