přejít na hlavní menu
Open Hearts Language Academy

Open Hearts Language Academy

Miami, Orlando, Boca Raton

Moderní americká škola na Floridě nabízí široké spektrum jazykových kurzů. Vybrat si navíc můžete mezi třemi atraktivními destinacemi - Miami, Orlando nebo Boca Raton.

kurzy pro dospělé

Max. / prům. počet studentů ve škole:

315 / 180

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

15 / 12

Minimální věk:

18 let

Národnostní složení studentů:

40 % Evropa (Francie, Španělsko, Německo)
25 % Afrika (Maroko, Libye, Saudská Arábie)
25 % Jižní Amerika (Brazílie, Venezuela, Kolumbie)
10 % Asie (Japonsko, Korea, Čína)

Zastoupení ČR:

4 %

Vybavení školy:

recepce, multimediální učebny, počítačové učebny s vysokorychlostním internetem, společenské místnosti, kavárna, Wi-Fi

Přednosti školy:

kvalitní výuka, kvalifikovaní učitelé, populární lokalita, pestrý výběr ubytování, komfortní vybavení školy, možnost navštěvovat konverzační klub, možnost využívat posilovnu, bazén a jacuzzi (v Miami)

Délka lekce:

50 minut

Úvod

Škola Open Hearts Language Academy funguje již více než 20 let a je akreditována národní agenturou CEA (Commission of English Language Program Accreditation) pro jazykové programy a instituce, která je uznána americkým ministerstvem vzdělávání. Škola svým studentům poskytuje skvělé zázemí a vybavení, přátelskou atmosféru a individuální přístup. Nabízí pestrý program volnočasových aktivit - možnost, jak zkombinovat učení se sportem, odpočinkem a cestováním.

Lokalita

Miami leží na jihovýchodním pobřeží Floridy. Má přibližně 433 000 obyvatel a jedná se o velice oblíbenou lokalitu, vyhledávanou hlavně kvůli příjemnému podnebí. Škola se nachází na jihu města ve finanční čtvrti Brickell. Sídlí v moderním komplexu Four Ambassadors, v 18. poschodí jedné ze čtyř výškových budov. Téměř všechny učebny mají výhled na záliv Karibského moře. Studenti mohou využít vstup zdarma do plaveckého bazénu, jacuzzi a posilovny.

Orlando je šesté největší město na Floridě a najdete ho v centrální části poloostrova.  Město je známé především díky mnoha turistickým atrakcím jako Walt Disney World Resort, SeaWorld, Universal Orlando Resort a Island of Adventure (s Jurským parkem). Do oblasti přijede až 52 milionů turistů ročně. Školu najdete v oblasti Metro West, jihozápadně od centra města, která je právem označována za nejkrásnější část Orlanda.

Poklidné město Boca Raton na jihu Floridy je známé svými luxusními hotely, obchody a restauracemi. Vily a rezidence těch nejbohatších lemují celé pobřeží a jsou architektonickým pokladem této oblasti. Najdete zde ale také nádherné písčité pláže, kde můžete strávit příjemné odpoledne. Škola  sídlí v centru dění, v oblasti Coconut Creek, na dosah nejkrásnějších pláží, restaurací, muzeí, nákupních center a  parků. 

Kurzy a ubytování

OHLA vyučuje angličtinu přirozeným stylem, tzn. simulací každodenních životních situací. Kurzy jsou rozděleny do 6 jazykových úrovní a vstupní jazykový test rozhoduje o zařazení do odpovídající úrovně. Pro začátečníky je nejvhodnější kurz General English, pro který stačí vyřídit registraci ESTA, nebo Semi Intensive a Intensive English, s potřebnými studentskými vízy F1. Škola nabízí také přípravu ke zkouškám TOEFL a IELTS. V nabídce jsou také individuální lekce One to One vhodné pro náročnější studenty, kteří touží po rychlejším pokroku. Studenti mohou zdarma využít Conversation Club, který probíhá 3x týdně, a v rámci kterého mohou komunikovat s rodilým mluvčím a seznamovat se s ostatními studenty.

Ubytování je zajištěno v rezidencích nebo v hostitelských rodinách. 

© 1999 - 2024 STUDYLINE s.r.o.