přejít na hlavní menu
Sprachcaffe Languages Plus

Sprachcaffe Languages Plus

Londýn, Brighton, Eastbourne, Bournemouth

Školy v atraktivních lokalitách s širokou nabídkou kurzů pro dospělé i juniory.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory

Max. / prům. počet studentů ve škole:

Dospělí v Londýně:

250 / 200

Junioři v Londýně:

50 / 30

Junioři v Brightonu:

250 / 180

Junioři v Eastbourne:

70 / 30

Junioři v Bournemouth:

100 / 50

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

Dospělí: 12 / 10

Junioři: 15 / 12 

Minimální věk:

Dospělí: 16 let

Junioři: 12-17 let

Národnostní složení studentů:

Londýn: 70% Evropa, 20% Asie, 5% Jižní Amerika, 5% Ostatní
Brighton: 60% Evropa, 30% Jižní Amerika, 5% Asie, 5% Ostatní
Eastbourne: 40% Evropa, 30% Asie, 10% Jižní Amerika, 20% Ostatní

Zastoupení ČR:

2%

Vybavení školy:

recepce, společenská místnost s kuchyňkou, knihovna, centrum pro samostudium, přístup na internet zdarma

Přednosti školy:

rodinná a přátelská atmosféra, osvědčený juniorský program, výhodné ceny

Délka lekce:

45 minut

Úvod

Sprachcaffe zajišťuje jazykové kurzy již více než 30 let. Škola je akreditována British Council a je členem několika asociací, např. FELTOM, ISO, WYSE a další. Kromě angličtiny nabízí Sprachcaffe výuku i v dalších 7 jazycích, ve 32  jazykových školách po celém světě.

Akční nabídka

Vybírejte z široké nabídky kurzů pro dospělé i juniory a do konce roku získejte slevu 40 EUR za každý objednaný týden pobytu. Ušetřit tak můžete až 400 EUR!

Lokalita

Pobočka v Londýně se nachází v poklidné rezidenční čtvrti Ealing, cca 25 minut od centra britské metropole. Bezprosřední okolí školy nabízí všestrané vyžití - nákupní centrum, místní knihovna, sportovní areál, kino, divadlo, restaurace, kavárny, bary a typické anglické hospody.

V Brightonu, který leží na pobřeží jihovýchodní Anglie, se škola nachází v rezidenční čtvrti kousek od pláže. Studenti mohou trávit volný čas na pláži nebo zajít do některé z mnoha kaváren a restaurací, případně nakoupit v obchodním centru Churchill Square.

Eastbourne také najdete na jihovýchodním pobřeží Anglie. Toto menší město je proslulé jako jedno z nejslunnějších míst v Anglii a nabízí tak ideální prostředí k výuce angličtiny a poznání anglické mentality a kultury.

Bournemouth je dalším oblíbeným prázdninovým cílem na pobřeží jihovýchodní Anglie. Budovu školy naleznete v těsné blízkosti centra města a zároveň v docházkové vzdálenosti k pláži a slavnému molu.

Kurzy a ubytování

Výuka kurzů pro dospělé, General English, Intensive English a One to One, probíhá v Londýně. V londýnské pobočce je pak také možné studovat přípravné kurzy na cambridgeské zkoušky FCE a CAE a přípravný kurz na mezinárodní zkoušku IELTS.

Juniorské kurzy nabízejí perfektní příležitost jak zkombinovat studium jazyka s bohatým doprovodným programem aktivit a poznáním mnoha nových přátel z nejrůznějších částí světa. Zájemci mohou tyto kurzy absolvovat v Londýně, Brightonu, Bournemouth a Eastbourne. V ceně juniorských kurzů je již zahrnuto ubytování, strava, letištní transfery, zápisné, učebnice, aktivity, dohled nad studenty  a 1 celodenní a 2 odpolední výlety u pobytu na 2 týdny. U třítýdenního kurzu jsou to 2 celodenní a 3 odpolední výlety.

Ubytování škola zajišťuje v hostitelských rodinách, školních rezidencích i sdílených apartmánech.

© 1999 - 2023 STUDYLINE s.r.o.