přejít na hlavní menu
France Langue

France Langue

Paříž, Nice, Biarritz, Bordeaux, Martinique

Jazykové školy s dlouholetou tradicí, v atraktivních lokalitách a s širokou nabídkou kurzů. Spojte studium se sportem, módou, poznáváním francouzské kuchyně nebo ochutnáváním vína.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery kurzy pro učitele

Max. / prům. počet studentů ve škole:

Paříž: 400 / 220

Nice: 180 / 90

Biarritz: 150 / 90

Bordeaux: 100 / 60

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

12 / 10

Minimální věk:

 dospělí: 17 let
junioři: 14 - 17 let

Národnostní složení studentů:

Paříž: 36% Evropa, 28% Jižní Amerika, 18% Asie,  3% Severní Amerika, 15% Ostatní 
Nice: 53% Evropa, 14% Jižní Amerika, 5% Severní Amerika, 4% Asie, 24% Ostatní
Biarritz: 80% Evropa, 5% Severní Amerika, 4% Jižní Amerika, 1% Asie, 10% Ostatní
Bordeaux: 74% Evropa, 3% Severní Amerika, 2% Jižní Amerika, 1% Asie, 20% Ostatní

Zastoupení ČR:

2%

Vybavení školy:

prostorné a klimatizované učebny, kavárna, společenská místnost, multimediální centrum s počítači, internet zdarma, venkovní terasa (Bordeaux)

Přednosti školy:

tradice, kvalita, atraktivní lokality, široká nabídka kurzů, bohatý mimoškolní program, možnost spojení studia s dalšími aktivitami, autentické výukové materiály (noviny, časopisy, videa)

Délka lekce:

45 minut

Úvod

France Langue patří mezi školy s dlouhou tradicí. V Paříží byla škola založena v roce 1976 a o 18 let později v roce 1994 otevřelo France Langue školu také v Nice. Další centra se nachází v Biarritz a Bordeaux. Nově má škola svoji pobočku také na ostrově Martinique uprostřed Karibiku. Během svého působení přivítala France Langue tisíce studentů z více než 100 zemí světa. Hodiny vedou kvalifikovaní lektoři, kteří mají s výukou francouzštiny pro cizince bohaté zkušenosti.

Lokalita

Paříž - škola sídlí poblíž Champs Elyseés na náměstí Victora Huga, jen kousek od Eifellovy věže. Nice - škola sídlí v krásné budevě pouhých 20 minut od známé promenády Promenade de Anglais. Biarritz leží na pobřeží Atlantského oceánu nedaleko španělských hranic. Je vyhlášenou evropskou surfařskou destinací. Škola, která je otevřená od května do září, se nachází v rezidenční čtvrti asi 20 minut od centra města a od pláže. Kromě kurzů pro dospělé zde probíhají i letní juniorské kurzy. Bordeax je městem vína, kultury a unikátní architektury, což přispělo k jeho zapsání do seznamu UNESCO. Školu najdete přímo v centru v blízkosti obchůdků, kaváren, restaurací a také tramvajových a autobusových zastávek. Martinique - je ostrov náležící Francii v oblasti Karibiku, proslulý svými plážemi, tyrkysovým mořem a celoročně příjemnými teplotami. Na ostrově si můžete vychutnat francouzskou i karibskou kulturu a je také ideálním místem pro potápění nebo třeba k procházkám po krásné ostrovní přírodě. Škola se nachází v centru hlavního města Fort de France v blízkosti přístavu a tedy i moře.

Kurzy a ubytování

France Langue nabízí kurzy obecné francouzštiny ve třech intenzitách, a to General French (20 lekcí / týden), Intensive French (26 lekcí / týden) a Super Intensive French (30 lekcí / týden). V Paříži a Nice kurzy probíhají v ranních (út - pá) nebo odpoledních (po - pá) hodinách a studenti se dozví až na místě, která varianta se jich bude týkat. Rozřazování studentů do skupin probíhá na základě výsledků vstupního testu. Pro dlouhodobější pobyty je určen kurz Academic semester v délce 12 nebo 24 týdnů. Pro zájemce o studium na univerzitě je vhodný kurz French for Academic Purposes. Dále se zde můžete připravovat na zkoušky DELF a DALF nebo navštěvovat kurz Business French. Kurzy francouzštiny je možné kombinovat se Specialised lessons, které se zaměřují na studenty vybranou problematiku (konverzace, psaní, poslech, gramatika). Pro zájemce o individuální výuku jsou určeny kurzy One to one. Učitelé mají možnost absolvovat kurz Teacher Training, který trvá 2 týdny. Škola nabízí řadu kurzů, kde můžete spojit studium se zábavou. V Paříži, městě módy, jde o dvoutýdenní kurz French + Fashion, díky kterému získáte přehled o nejnovějších trendech a zároveň si sami řadu věcí vyzkoušíte. Dále zde můžete navštěvovat kurz French + Perfume, kde se dozvíte vše o parfémech, jejich výrobě a zkusíte si i nějaký vyrobit. Pro milovníky vína je určen týdenní kurz French + Wine v Bordeaux. Zájemci o francouzskou kuchyni a vaření mohou zvolit kurz French + Cooking v Paříži, Nice nebo Biarritz. Pro sportovní nadšence je určen kurz French + Tennis a French + Fitness v Nice, French + Golf nebo Surfing v Biarritz a také French + Kitesurfing nebo Diving na ostrově Martinique. Pokud chcete poznat Francouzskou riviéru v Nice, Bordeaux a okolí nebo Basque region a město Biarritz, tak zvolte kurz French + Discovery of the Region. Ve městě Biarritz a Nice probíhají juniorské kurzy Junior Course Homestay nebo Residence, které taktéž nabízí bohaté sportovní vyžití. V ceně je vždy výuka, ubytování v hostitelské rodině nebo residenci s plnou penzí, sportovní aktivity, večerní aktivity a zpáteční transfer z místního letiště. Pokud jde o sportovní aktivity, mohou junioři vybírat ze dvou variant v obou městech. V Biarritz Surfing (4 lekce týdně s instruktorem) nebo Multi-actvities (4 lekce týdně, každý den jiný sport pod dohledem instruktora - rafting, golf, jízda na koni, horolezectví, atd.) a v Nice Tennis (5 lekcí týdně) nebo také Multi-activities. Ubytování pro dospělé zajišťuje škola v hostitelských rodinách či rezidencích. V Biarritz a Bordeaux mají studenti k ubytovaní v hostitelských rodinách transfer zdarma.

© 1999 - 2020 STUDYLINE s.r.o.