přejít na hlavní menu
Sprachcaffe Languages Plus

Sprachcaffe Languages Plus

Paříž, Nice

Kvalitní jazyková škola s širokou nabídkou kurzů za příznivé ceny ve dvou francouzských metropolích.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery

 Max. počet studentů ve škole:

Paříž: 90 
Nice: 70

Max.  počet studentů ve třídě:

Paříž: 12
Nice: 12

Minimální věk:

Dospělí: 18 let
Junioři Nice: 13 - 21 let 
Junioři Paříž: 15 - 21 let

Národnostní složení studentů:

Nice: Evropa 66%, Amerika 19%, Asie 6%, Ostatní:9%
Paříž: Evropa 56%, Amerika 23%, Asie 15%, Ostatní 6%

Zastoupení ČR:

 1 % 

Vybavení školy:

Nice: prostorné učebny, knihovna, studentská místnost s přístupem na internet, rekreační salonek

Paříž:  recepce, prostorné a moderní učebny, studentská místnost s přístupem na internet, rekreační salon, studentská kavárna, venkovní terasa

Přednosti školy:

 výhodná cena, výborný národnostní mix, umístění v centru měst, kvalitní výuka, přátelští a kvalifikovaní učitelé, bohatý program mimoškolních aktivit

Délka lekce:

 45 minut

Úvod

Sprachcaffe Languages Plus je nezávislá vzdělávací organizace, která poskytuje úspěšné jazykové kurzy po celém světě již více než 30 let. Škola v Paříži byla založena v roce 1986, v Nice 1998. Všechny jazykové kurzy ve Sprachcaffe jsou navrženy tak, aby se studenti co nejvíce ponořili do kulturního prostředí země, kterou si vybrali a tím dosáhli i rychlého zlepšení svých jazykových znalostí. Škola je akreditována jak mezinárodně uznávanými agenturami, tak Pařížskou akademií a francouzským Ministerstvem práce.

Akční nabídka

EARLY BIRD sleva EUR 25 / týden při objednání pobytu do 31. 3. 2020.

Lokalita

Škola v Paříži se nachází v klidné ulici v jihovýchodní části Paříže v ulici Rue Rougemont.  V těsné blízkosti se nachází Boulevard Hausmann  s mnoha restauracemi, kavárnami, obchody a butiky. Nedaleko je také pařížská opera, burza a mnoho dalších kulturně, historicky a architektonicky zajímavých budov. Nejbližší stanice metra je Grands Boulevards. K dalším zajímavostem, jako je Louvre, Vítězný oblouk a Notre Dame, se rychle dostanete veřejnou dopravou.
Nice je páté největší město ve Francii a elegantní pobřežní letovisko se zajímavou historií a působivou architekturou.  Škola  sídlí na okraji starého města na ulici Pierre Dévoluy v krásné historické budově. Nedaleko jsou autobusové zastávky nebo vlakové nádraží. Studenti mohou trávit přestávky a volný čas na nedaleké pláži, která je jen 10 minut chůze od školy. Za slunečného počasí se kurzy pořádají venku. Nice je ideálním výchozím bodem pro výlety do přírody nebo do okolních měst, jako jsou Monako, St. Tropez  nebo Cannes.

Kurzy a ubytování

 Sprachcaffe poskytuje komplexní jazykové kurzy vysoké kvality, jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. V nabídce jsou kurzy obecné francouzštiny ve dvou intenzitách General French 20 nebo 30 lekcí / týden. Pro pokročilejší studenty, kteří se chtějí zdokonalit v obchodní francouzštině je v Paříži v nabídce rozšířený  kurz General French o 10 lekcí / týden Business French. Další z kurzů - DELF, je příprava na jazykový test pro cizince, kteří plánují studium ve Francii,  nebo kteří vyžadují uznávanou certifikaci svých jazykových dovedností.  Tento kurz se vyučuje v intenzitě 20 lekcí / týden a trvá 8 týdnů. Tento kurz má 5 nástupních termínů v roce a neprobíhá v červenci. Pro maximální zdokonalení v jazyce v co nejkratším čase, doporučujeme kurzy One to One. 
Kromě kurzů pro dospělé, nabízí Sprachcaffe také kurzy pro juniory. V Paříži mohou studovat děti ve věku od 15 do 21 let, v Nice ve věku od 13 do 21 let. V ceně je zahrnuta výuka, ubytování v hostitelské rodině nebo ve školní rezidenci s plnou penzí, aktivity, exkurze a letištní transfery v určeném čase.  Dospělým studentům škola zajišťuje ubytování v hostitelských rodinách nebo rezidencích.

© 1999 - 2020 STUDYLINE s.r.o.