přejít na hlavní menu
Sprachcaffe Languages Plus

Sprachcaffe Languages Plus

Nice

Kvalitní jazyková škola s nabídkou letních kurzů pro juniory.

kurzy pro juniory

Max. / prům. počet studentů ve škole:

70 / 50

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

15 / 10

Minimální věk:

13-21 let 

Národnostní složení studentů:

Evropa 66%

Amerika 19%

Asie 6%

Ostatní 9%

Zastoupení ČR:

 1 % 

Vybavení školy:

prostorné a moderní učebny, knihovna, studentská místnost s přístupem na internet, rekreační salonek, recepce, studentská kavárna, venkovní terasa

Přednosti školy:

výhodná cena, umístění v centru města, kvalitní výuka, přátelští a kvalifikovaní učitelé, bohatý program mimoškolních aktivit

Délka lekce:

 45 minut

Úvod

Sprachcaffe Languages Plus je nezávislá vzdělávací organizace, která poskytuje úspěšné jazykové kurzy po celém světě již více než 30 let. Všechny jazykové kurzy ve Sprachcaffe jsou navrženy tak, aby se studenti co nejvíce ponořili do kulturního prostředí země, kterou si vybrali a tím dosáhli i rychlého zlepšení svých jazykových znalostí. Škola je akreditována jak mezinárodně uznávanými agenturami, tak Pařížskou akademií a francouzským Ministerstvem práce.

Akční nabídka

Vybírejte z široké nabídky kurzů pro dospělé i juniory a do konce roku 2023 získejte slevu 40 EUR za každý objednaný týden pobytu. Ušetřit tak můžete až 400 EUR!

Lokalita

Nice je páté největší město ve Francii a elegantní pobřežní letovisko se zajímavou historií a působivou architekturou.  Škola  sídlí v krásné historické budově na okraji starého města v ulici Pierre Dévoluy. Nedaleko naleznete autobusové zastávky nebo vlakové nádraží. Studenti mohou trávit přestávky a volný čas na blízké pláži, která je vzdálena jen 10 minut chůze od školy. Za slunečného počasí se kurzy pořádají venku. Nice je ideálním výchozím bodem pro výlety do přírody nebo do okolních měst, jako jsou Monako, St. Tropez  nebo Cannes.

Kurzy a ubytování

Sprachcaffe nabízí oblíbené kurzy pro juniory ve věku od 13 do 21 let. V přijatelné ceně je již zahrnuta výuka, ubytování ve školní rezidenci s plnou penzí, aktivity, exkurze, výlety, letištní transfery a stálý dohled učitelů a supervizorů školy - tedy kompletní balíček všech služeb. 

© 1999 - 2023 STUDYLINE s.r.o.