přejít na hlavní menu
Sprachcaffe Languages Plus

Sprachcaffe Languages Plus

Paříž, Nice

Kvalitní jazyková škola s širokou nabídkou kurzů za příznivé ceny ve dvou francouzských metropolích.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory

Max. / prům. počet studentů ve škole:

Paříž: 90 / 80

Nice: 70 / 50

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

Paříž: 12 / 10

Nice: 12 / 8

Minimální věk:

Dospělí: 18 let

Junioři v Nice: 13-21 let 

Junioři v Paříži: 15-21 let

Národnostní složení studentů:

Nice: Evropa 66%, Amerika 19%, Asie 6%, Ostatní 9%
Paříž: Evropa 56%, Amerika 23%, Asie 15%, Ostatní 6%

Zastoupení ČR:

 1 % 

Vybavení školy:

prostorné a moderní učebny, knihovna, studentská místnost s přístupem na internet, rekreační salonek, recepce, studentská kavárna, venkovní terasa

Přednosti školy:

výhodná cena, umístění v centru měst, kvalitní výuka, přátelští a kvalifikovaní učitelé, bohatý program mimoškolních aktivit

Délka lekce:

 45 minut

Úvod

Sprachcaffe Languages Plus je nezávislá vzdělávací organizace, která poskytuje úspěšné jazykové kurzy po celém světě již více než 30 let. Škola v Paříži byla založena v roce 1986, v Nice 1998. Všechny jazykové kurzy ve Sprachcaffe jsou navrženy tak, aby se studenti co nejvíce ponořili do kulturního prostředí země, kterou si vybrali a tím dosáhli i rychlého zlepšení svých jazykových znalostí. Škola je akreditována jak mezinárodně uznávanými agenturami, tak Pařížskou akademií a francouzským Ministerstvem práce.

Akční nabídka

Pobyty pro dospělé i juniory na příští sezónu můžete až do konce listopadu objednávat za letošní ceny!

Lokalita

Škola v Paříži se nachází v klidné ulici v jihovýchodní části Paříže v ulici Rue Rougemont.  V těsné blízkosti najdete Boulevard Hausmann  s mnoha restauracemi, kavárnami, obchody a butiky. Nedaleko je také pařížská opera, burza a mnoho dalších kulturně, historicky a architektonicky zajímavých budov. Nejbližší stanice metra je Grands Boulevards. K dalším zajímavostem, jako je Louvre, Vítězný oblouk nebo Notre Dame, se rychle dostanete veřejnou dopravou.

Nice je páté největší město ve Francii a elegantní pobřežní letovisko se zajímavou historií a působivou architekturou.  Škola  sídlí v krásné historické budově na okraji starého města v ulici Pierre Dévoluy. Nedaleko naleznete autobusové zastávky nebo vlakové nádraží. Studenti mohou trávit přestávky a volný čas na blízké pláži, která je vzdálena jen 10 minut chůze od školy. Za slunečného počasí se kurzy pořádají venku. Nice je ideálním výchozím bodem pro výlety do přírody nebo do okolních měst, jako jsou Monako, St. Tropez  nebo Cannes.

Kurzy a ubytování

Sprachcaffe poskytuje komplexní jazykové kurzy vysoké kvality jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. V nabídce jsou kurzy obecné francouzštiny ve dvou intenzitách - General French (20 lekcí / týden) nebo Intensive French (30 lekcí / týden). Pro maximální zdokonalení v jazyce v co nejkratším čase doporučujeme individuální lekce One to One

Kromě kurzů pro dospělé, nabízí Sprachcaffe také kurzy pro juniory. V Paříži mohou studovat děti a mládež ve věku od 15 do 21 let, v Nice ve věku od 13 do 21 let. V ceně je zahrnuta výuka, ubytování v hostitelské rodině nebo ve školní rezidenci s plnou penzí, aktivity, exkurze a letištní transfery v určeném čase.

Dospělým studentům škola zajišťuje ubytování v hostitelských rodinách nebo ve sdílených apartmánech s ostatními studenty.

© 1999 - 2022 STUDYLINE s.r.o.