přejít na hlavní menu
Atlantic Language School

Atlantic Language School

Galway, Dublin

Kvalitní škola s individuálním přístupem ke studentům v centru Galway a Dublinu. Akční nabídka pro zimní a jarní pobyty - 3 + 1, 6 + 2, 9 + 3 týdny angličtiny zdarma při zápisu do konce listopadu 2019 a uskutečnění kurzu do konce února 2020!

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery kurzy pro učitele

Max. / prům. počet studentů ve škole:

350 / 200

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

14 / 10

Minimální věk:

18 let

Národnostní složení studentů:

70 % Evropa (Španělsko, Švýcarsko, Itálie)
11 % Jižní Amerika (Brazílie)
 6 % Asie (Korea)
13 % Ostatní (Saudská Arábie)

Zastoupení ČR:

0,3 %

Vybavení školy:

učebny s interaktivními tabulemi, wifi, počítačová učebna, centrum pro samostudium, kavárna, střešní terasa, knihovna, knihkupectví, bezbariérový přístup

Přednosti školy:

kvalifikovaní učitelé, kvalita výuky, moderní škola, přátelská atmosféra, lokalita, široká nabídka programů pro volný čas

Délka lekce:

45 minut

Úvod

Atlantic Language Galway byla založena v roce 1993. Je to středně velká škola s velmi přátelskou atmosférou. Respekt si získala zejména pro vysoký standard, profesionalitu a individuální přístup ke studentům. V roce 2009 získala cenu pro nejlepší školu s výukou anglického jazyka v Evropě. Maximální počet studentů ve třídě je 14. Všichni učitelé mají univerzitní vzdělání a většina z nich i dlouholetou praxi s výukou angličtiny. Škola je členem MEI~RELSA.

Akční nabídka

15% sleva ze školného a ubytování v rezidenci při objednání pobytu do 17. 3. 2020. Akce platí pro pobyty realizované  do 13. 6. 2020.

Lokalita

V Galway se budova školy nachází přímo v centru města, v těsné blízkosti hlavní ulice a pouhou minutu od Eyre Square. ALG sídlí v posledním patře moderní budovy. Je to dobře vybavená škola se světlými učebnami, prostornou halou, kavárnou a počítačovou učebnou s knihovnou. Během přestávek mají studenti možnost využít terasy s výhledem na oceán. V Dublinu najdete školu v moderní budově s výhledem na město nacházející se v samotném centru hned vedle známé Trinity College a v blízkosti zastávek místní dopravy. I zde výuka probíhá v prosvětlených  učebnách za použití moderních, interaktivních metod.

Kurzy a ubytování

Na ALG můžete v obou městech studovat kurzy obecné angličtiny General English, Intensive English, dále pak kurz Business English, kurzy připravující k mezinárodním zkouškám FCE, CAE, IELTS. V létě mohou studenti navštěvovat kurz General nebo Intensive English pro věkovou kategorii 30+. Pro učitele angličtiny na základních a středních školách i pro jazykové vzdělávání dospělých jsou určeny týdenní a dvoutýdenní kurzy pro učitele. Je možnost si vybrat ze 4 různých kurzů. V nabídce je zaměření na invotivní metody, metodologii, základy učení nebo angličtina pro první stupeň. Jako jedna z mála škol v Evropě nabízí ALG kurzy pro rodiče a děti, tzv. Family Packages. Tyto programy jsou určeny rodičům a dětem od 5 do 11 let a probíhají v období letních prázdnin. Je možné vybírat ze dvou variant, první je studium spojené s aktivitami a exkurzemi, druhou  možností je samotné studium angličtiny o intenzitě 20 lekcí týdně. Pro mládež od 12 do 17 let je v nabídce Junior Course Homestay.

Ubytování škola zajišťuje v hostitelských rodinách nebo apartmánech v centru měst. Škola pořádá bohatý program aktivit jako například jednodenní výlety (například na známé útesy Cliffs of Moher či ostrovy Aran Islands), golf, jízda na koni, tenis a mnoho dalších aktivit.

© 1999 - 2020 STUDYLINE s.r.o.