přejít na hlavní menu
Centre of English Studies

Centre of English Studies

Dublin

Rodinná škola v centru Dublinu. Široká nabídka kurzů a ubytování za přijatelné ceny.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery kurzy pro učitele

 Max. / prům. počet studentů ve škole:

700 / 250

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

14 / 10

MInimální věk:

dospělí: 16 let
junioři: 14 - 17 let

Národnostní složení studentů:

35 % Evropa
10 % Asie
3 % Jižní Amerika
53 % Ostatní

Zastoupení ČR:

3 %

Vybavení školy:

25 učeben, multimediální učebna, wifi, video místnost, knihovna, kavárna s plazmovou TV, společenská místnost, střešní terasa, 24 hod. help linka

Přednosti školy:

tradice, kvalita, umístění školy v centru, kvalifikovaní učitelé, bohatý program mimoškolních aktivit, kurzy pro juniory v kombinaci s rugby či golfem

Délka lekce:

55 minut

Úvod

Centre of English Studies byla založena v roce 1979 jako jedna z prvních jazykových škol v Irsku a za více než 36 let se vypracovala mezi nejprestižnější jazykové školy ve Velké Británii a Irsku. Nabízí širokou škálu kurzů, které probíhají v přátelské a osobní atmosféře. CES je členem MEI~RELSA , EAQUALS, ALTO, IALC a ACELS. Jako jediná škola v Dublinu je CES testovacím centrem pro IELTS. Nově škola zavádí systém e-learning, který pro studenty představuje další způsob komunikace se školou.

Akční nabídka

Až 3 týdny kurzu angličtiny zdarma pro dospělé. 

Objednejte         Získejte zdarma
2 - 4 týdny            1 týden

5 - 8 týdnů            2 týdny 
9 - 12 týdnů          3 týdny

Lokalita

CES se nachází v centru Dublinu na stejné ulici jako Trinity College a Dublin Castle. Škola má dvě budovy vzdálené od sebe jen pouhé dvě minuty chůze. Obě budovy jsou nově zrenovované a nabízí pro studenty zázemí v podobě pohodlných učeben, kavárny a multimediálního centra.

Kurzy a ubytování

Škola CES nabízí široké spektrum kurzů, které zahrnuje kurzy: General English, Intensive English, Business English, One to one, cambridgeské kurzy FCE, CAE, kurz IELTS klasický nebo intenzivní, kurzy pro juniory a kurzy pro učitele angličtiny (Methodology of Language Development, CLIL, Language Development for Teachers a English for Teachers). Kurzy pro juniory probíhají v létě pro studenty od 14 do 17 let. Programy zahrnují výuku angličtiny, aktivity, exkurze, ubytování v hostitelské rodině  s plnou penzí a zpáteční letištní transfer. Výuku angličtiny mohou junioři spojit s hraním rugby nebo golfu. Junior Course + Rugby probíhá v létě a trvá 2 týdny. Studenti jsou pod vedením zkušených trenérů. Ubytování škola nabízí v hostitelských rodinách s polopenzí v jednolůžkových pokojích nebo v rezidencích  a v létě také v rezidenci Shanowen Square.

© 1999 - 2020 STUDYLINE s.r.o.