přejít na hlavní menu
Centre of English Studies

Centre of English Studies

Dublin

Rodinná škola v centru Dublinu, která nabídne dlouholetou tradici, malý počet studentů ve skupinách a více než přijatelné ceny.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery kurzy pro učitele

 Max. / prům. počet studentů ve škole:

700 / 250

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

14 / 10

MInimální věk:

Dospělí: 16 let

Junioři: 14-17 let

Národnostní složení studentů:

43 % západní Evropa (Itálie, Španělsko, Švýcarsko, Francie)

21 % Asie (Saudská Arábie, Jižní Korea, Japonsko)

15 % střední a východní Evropa (Rusko Maďarsko, Slovensko, ČR)

8 % Jižní Amerika (Brazílie)

13% Ostatní

Zastoupení ČR:

3 %

Vybavení školy:

40 učeben, multimediální učebna, připojení na Wi-Fi, video místnost, knihovna, kavárna s plazmovou TV, společenská místnost, střešní terasa, 24-hodinnová help line

Přednosti školy:

tradice, kvalita, umístění školy v centru města, kvalifikovaní a zkušení lektoři, možnost e-learningu, bohatý program mimoškolních aktivit, ojedinělá nabídka juniorských kurzů v kombinaci s rugby či golfem

Délka lekce:

55 minut

Úvod

Centre of English Studies byla založena v roce 1979 jako jedna z prvních jazykových škol v Irsku a od té doby se vypracovala mezi nejprestižnější jazykové školy nejen v Irsku, ale také ve Velké Británii. Nabízí širokou škálu kurzů, které probíhají v přátelské a osobní atmosféře. Spousta studentů přichází na základě doporučení a hodně z nich se na CES znovu vrací. Vysoký standard kurzů a ubytování zajistí, že čas strávený na škole bude hodnotný a příjemný. Nedávno zde také zavedli systém e-learningu, který pro studenty představuje další způsob komunikace se školou. CES je členem organizací MEI~RELSA, EAQUALS, ALTO, IALC a ACELS. 

Akční nabídka

Až 3 týdny kurzu pro dospělé zdarma!

Objednejte   a   získáte zdarma
2 - 4 týdny          1 týden

5 - 8 týdnů          2 týdny 
9 - 12 týdnů        3 týdny

Lokalita

CES najdete v centru Dublinu na stejné ulici jako Trinity College a Dublin Castle. Škola má dvě budovy vzdálené od sebe jen pouhé dvě minuty chůze. Obě budovy jsou nově zrenovované a nabízí studentům zázemí v podobě pohodlných učeben, kavárny a multimediálního centra. Nákupy si užijete hned za rohem na Grafton Street a příjemně relaxovat můžete v nedalekém městském parku. Pobyt v Dublinu je nepochybně také bohatým kulturním zážitkem - vydejte se proto např. po stopách slavných spisovatelů Joyce, Becketta a Wilda.

Kurzy a ubytování

Na CESu v Dublinu můžete po celý rok studovat klasické kurzy General English a Intensive English, a individuální lekce One to OneBusiness English je zde kombinací klasického kurzu a lekcí obchodní angličtiny (20 + 6 lekcí / týden). Ve škole je také možné absolvovat přípravný kurz na zkoušky IELTS, který lze zvolit také ve vyšší intenzitě (26 lekcí / týden) a na cambridgeské zkoušky FCE a CAE. V nabídce je také kurz pro učitele Teacher Training.

Kurzy pro juniory Junior Course Homestay probíhají v letních měsících a jsou určené mládeži od 14 do 17 let. Programy zahrnují výuku angličtiny, aktivity, exkurze, ubytování v hostitelské rodině s plnou penzí a zpáteční letištní transfer. Výuku angličtiny mohou junioři spojit s hraním rugby pod vedením zkušených trenérů.

Ubytování dospělým studentů škola zajišťuje v hostitelských rodinách s polopenzí v jednolůžkových pokojích. K dispozici je také několik školních rezidencí.

© 1999 - 2024 STUDYLINE s.r.o.