přejít na hlavní menu
Kudan Institute of Japanese Language & Culture

Kudan Institute of Japanese Language & Culture

Tokio

Kudan každý měsíc přivítá studenty z více jak 40 zemí světa. Jde o špičkovou školu, která nabízí kvalitní výuku japonštiny jak pro začátečníky, tak pro pokročilé.

kurzy pro dospělé kurzy pro manažery

Max. / prům. počet studentů ve škole:

300 / 250

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

20 / 15

Minimální věk:

16 let

Národnostní složení studentů:

45% Evropa (Švédsko. Itálie, Francie, Švýcarsko, Německo)
35% Asie (Taiwan, Korea, Hong Kong)
8% Severní Amerika (USA, Kanada)
7% Jižní Amerika (Brazílie, Kolumbie)
5% Ostatní

Zastoupení ČR:

1%

Vybavení školy:

11 učeben v moderní budově, recepce, počítačová učebna, společenská místnost, Wi-Fi, knihovna, TV a DVD

Přednosti školy:

skvělá reputace, výborný národnostní mix, kurzy i pro úplné začátečníky, výuka zahrnuje i poznání japonské kultury a zvyků

Délka lekce:

50 minut

Úvod

Kudan Institute of Japanese Language & Culture byl založen v roce 1973. Cílem institutu je rozvíjet a podporovat komunikaci mezi lidmi z celého světa prostřednictvím výuky cizích jazyků. Studenti z celého světa se přijíždějí nejen zdokonalit v japonštině, ale také poznat jiný životní styl, kulturu a navázat nová přátelství. Kudan Institute se snaží, aby studentům byla poskytnuta nadstandardní péče, vysoká kvalita nabízených služeb a aby klient dosáhl vynikajících studijních výsledků. Tým zaměstnanců dělá svou práci s nadšením, má zkušenosti z mezinárodního prostředí, vysokou kvalifikaci a profesionální přístup při plnění svých povinností.

Lokalita

Škola se nachází v hlavním městě Japonska, Tokiu. Budova školy leží přímo v centru Tokia, kam se dostanete zcela snadno a odkud to je 15 minut jízdy vlakem do Šibuji, Šinjuku a Ikeburu.

Kurzy a ubytování

Škola postupuje podle uceleného programu výuky, který studentům umožní více než jen poznat základy japonské gramatiky. Učí je integraci do japonské společnosti, jak jednat s Japonci ve formální i neformální rovině. Díky kombinaci praktických hodin a studia japonské kultury a tradic se studenti s Japonskem poměrně rychle sžijí. Daří se jim dosahovat stanovených cílů, i kdyby to mělo být přijetí na japonskou vysokou školu, využití jazykových znalostí, které získali ve své vlasti nebo se prostě jen naučit základy jazyka, aby si co nejlépe dokázali užít svůj pobyt v orientálním světě. Vybrat si můžete kurz Intensive Japanese, který je zaměřen především na gramatiku a slovní zásobu, a Japanese Conversation, jehož cílem je především zlepšení schopnosti plynulé konverzace. Pokud se zajímáte o japonskou kulturu, rádi kreslíte a zároveň se chcete učit japonsky, pak je pro vás vhodný kurz Japanese Conversation + Manga. Tento kurz je na 4 týdny (5 lekcí Manga), 8 týdnů (10 lekcí Manga) nebo na 12 týdnů (16 lekcí Manga). Výuka jazyka je v rozsahu 20 lekcí týdně. Během lekcí Manga se naučíte techniky kreslení, využití barev, různé charaktery postav atd. Studenti 12-týdenního kurzu se dále naučí kreslit pozadí a celé příběhy, a to i v digitální verzi. Pro úplné začátečníky je pak určen 4-týdenní kurz Hiragana Katakana.

Ubytování pro studenty škola zajišťuje v hostitelských rodinách nebo studentských rezidencích.

© 1999 - 2022 STUDYLINE s.r.o.