přejít na hlavní menu
European Centre

European Centre

Kapské Město

Škola s širokou nabídkou kvalitních jazykových kurzů. Studenti mohou využít zvýhodněné ceny fitness a health clubu. Navíc se slevou 15 % z oficiálních cen kurzů angličtiny pro dospělé!

kurzy pro dospělé kurzy pro manažery

Max. / prům. počet studentů ve škole:

180 / 140

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

15 / 12

Minimální věk:

16 let

Národnostní složení studentů:

40 % Afrika
30 % Evropa (Španělsko, Švýcarsko, Německo)
20 % Jižní Amerika (Brazílie, Kolumbie)
10 % Ostatní

Zastoupení ČR:

0,5 %

Vybavení školy:

12 moderně vybavených učeben, interaktivní tabule, velká knihovna, společenská místnost, počítače, přístup na Wi-Fi

Přednosti školy:

příznivé ceny vzhledem k vysoké kvalitě školy, výuka v malých skupinách, umístění v centru města, výhled z učeben na Stolové hory a oceán

Délka lekce:

45 minut

Úvod

Škola EC Cape Town byla založena v roce 2002 a má v JAR renomé kvalitní vzdělávací instituce. Malý počet studentů ve skupinách zajišťuje individuální přístup. EC používá moderní výukové technologie a metody včetně vlastních učebnic. Nabízí širokou škálu jazykových kurzů a garantuje zlepšení jazykové úrovně svých studentů.  Vysokou kvalitu výuky potvrzuje vynikající hodnocení ze strany studentů - celých 97 % by doporučilo studium na této škole svému kamarádovi. 

Akční nabídka

Sleva 25 % z oficiálních cen kurzů angličtiny pro dospělé při včasné objednávce do 30. června 2024!

Lokalita

Asi vám nemůžeme nabídnout exotičtější destinaci než Kapské Město, které je známé svou neobvyklou flórou a faunou. Jeho přitažlivost spočívá hlavně v rozmanitosti - multikulturní město, kde se staré a nové spojuje, aby vytvořilo něco velkolepého. EC Cape Town sídlí v nové budově na Hans Strijdom Avenue s panoramatickými výhledy na Atlantský oceán a Stolovou Horu. Díky umístění budovy školy přímo v centru města mají studenti snadný přístup k obchodům, kavárnám, barům a restauracím. Známá ulice Long Street se nachází o pouhý blok vedle. Studentům je k dispozici knihovna, počítačová učebna a společenská místnost s TV.

Kurzy a ubytování

Škola EC nabízí kurzy obecné angličtiny General English a Intensive English. Dále kurzy připravující k mezinárodně uznávaným zkouškám FCE, CAE a IELTS. Pro studenty, kteří plánují kariéru v mezinárodní firmě je ideálním kurzem English for Work. Jedná se o kombinaci obecné a obchodní angličtiny. Pokud chcete své úsilí zaměřit na praktické užívání jazyka, je tu pro vás speciální kurz English in the City. Zaměříte se v něm na komunikaci s místními obyvateli, vyzkoušíte si různé dialekty a v neposlední řadě objevíte jejich historii.  Studenti, kteří vyžadují intenzivnější studium, mouhou využít individuální lekce One to one. V ceně kurzů jsou již zahrnuty učebnice a další výukové materiály, workshopy, letištní transfery (pokud je také ubytování zajištěné školou), přístup k internetu a zvýhodněné ceny do fitness a health clubu. Pro zpestření pobytu organizuje škola za příplatek celodenní (nebo i vícedenní)  výlet za poznáváním místní fauny a flóry 1-Day Safari.

Ubytování je již tradičně nabízeno v hostitelských rodinách s polopenzí nebo v rezidencích.

© 1999 - 2024 STUDYLINE s.r.o.