přejít na hlavní menu
European Centre

European Centre

Kapské Město

Škola s širokou nabídkou kvalitních jazykových kurzů. Studenti mohou využít zvýhodněné ceny fitness a health clubu. Navíc se slevou 15 % z oficiálních cen kurzů angličtiny pro dospělé!

kurzy pro dospělé kurzy pro manažery

Max. / prům. počet studentů ve škole:

180 / 140

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

15 / 12

Minimální věk:

16 let

Národnostní složení studentů:

40 % Afrika
30 % Evropa (Španělsko, Švýcarsko, Německo)
20 % Jižní Amerika (Brazílie, Kolumbie)
10 % Ostatní

Zastoupení ČR:

0,5 %

Vybavení školy:

12 moderně vybavených učeben, interaktivní tabule, velká knihovna, společenská místnost, počítače, přístup na Wi-Fi

Přednosti školy:

příznivé ceny vzhledem k vysoké kvalitě školy, výuka v malých skupinách, umístění v centru města, výhled z učeben na Stolové hory a oceán

Délka lekce:

45 minut

Úvod

Škola EC Cape Town byla založena v roce 2002 a má v JAR renomé kvalitní vzdělávací instituce. Malý počet studentů ve skupinách zajišťuje individuální přístup. EC používá moderní výukové technologie a metody včetně vlastních učebnic. Nabízí širokou škálu jazykových kurzů a garantuje zlepšení jazykové úrovně svých studentů.  Vysokou kvalitu výuky potvrzuje vynikající hodnocení ze strany studentů - celých 97 % by doporučilo studium na této škole svému kamarádovi. 

Akční nabídka

Sleva 25 % z oficiálních cen kurzů angličtiny pro dospělé při včasné objednávce do 30. 9. 2023!

Pobyty na příští rok můžete až do konce října 2023 objednávat za letošní ceny!

Lokalita

Asi vám nemůžeme nabídnout exotičtější destinaci než Kapské Město, které je známé svou neobvyklou flórou a faunou. Jeho přitažlivost spočívá hlavně v rozmanitosti - multikulturní město, kde se staré a nové spojuje, aby vytvořilo něco velkolepého. EC Cape Town sídlí v nové budově na Hans Strijdom Avenue s panoramatickými výhledy na Atlantský oceán a Stolovou Horu. Díky umístění budovy školy přímo v centru města mají studenti snadný přístup k obchodům, kavárnám, barům a restauracím. Známá ulice Long Street se nachází o pouhý blok vedle. Studentům je k dispozici knihovna, počítačová učebna a společenská místnost s TV.

Kurzy a ubytování

Škola EC nabízí kurzy obecné angličtiny General English a Intensive English. Dále kurzy připravující k mezinárodně uznávaným zkouškám FCE, CAE a IELTS. Pro studenty, kteří plánují kariéru v mezinárodní firmě je ideálním kurzem English for Work. Jedná se o kombinaci obecné a obchodní angličtiny. Pokud chcete své úsilí zaměřit na praktické užívání jazyka, je tu pro vás speciální kurz English in the City. Zaměříte se v něm na komunikaci s místními obyvateli, vyzkoušíte si různé dialekty a v neposlední řadě objevíte jejich historii.  Studenti, kteří vyžadují intenzivnější studium, mouhou využít individuální lekce One to one. V ceně kurzů jsou již zahrnuty učebnice a další výukové materiály, workshopy, letištní transfery (pokud je také ubytování zajištěné školou), přístup k internetu a zvýhodněné ceny do fitness a health clubu. Pro zpestření pobytu organizuje škola za příplatek celodenní (nebo i vícedenní)  výlet za poznáváním místní fauny a flóry 1-Day Safari.

Ubytování je již tradičně nabízeno v hostitelských rodinách s polopenzí nebo v rezidencích.

© 1999 - 2023 STUDYLINE s.r.o.