přejít na hlavní menu
European Centre

European Centre

Kapské Město

Cena kurzů zahrnuje učebnice, aktivity, workshopy, uvítací oběd, přístup k internetu a zvýhodněné ceny fitness a health klubu. Sleva 20 % z oficiálních cen kurzů angličtiny pro dospělé.

kurzy pro dospělé kurzy pro manažery

 Max. / prům. počet studentů ve škole:

265 / 250

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

15 / 12

MInimální věk:

16 let

Národnostní složení studentů:

40% Afrika (Angola, Libye, Jemen)
30% Evropa (Švýcarsko, Španělsko)
20% Jižní Amerika (Brazílie, Komlumbie)
10% Ostatní

Zastoupení ČR:

0,5 %

Vybavení školy:

12 moderně vybavených učeben, interaktivní tabule, velká knihovna, společenská místnost, počítače, wifi

Přednosti školy:

příznivé ceny vzhledem k vysoké kvalitě školy, výuka v malých skupinách, umístění v centru města, výhled z učeben na Stolové hory a oceán

Délka lekce:

45 minut

Úvod

Škola EC Cape Town byla založena v roce 2002 a má v JAR renomé kvalitní vzdělávací instituce. Malý počet studentů ve skupinách zajišťuje individuální přístup. EC používá moderní výukové technologie a metody včetně vlastních učebnic. Nabízí širokou škálu jazykových kurzů a garantuje zlepšení jazykové úrovně svých studentů.  Výbornou kvalitu výuky potvrzuje vynikající hodnocení ze strany studentů - celých 97 % by doporučilo studium na této škole svému kamarádovi. 

Akční nabídka

Sleva 20 % z oficiálních cen kurzů angličtiny pro dospělé (kromě One to one, Mini Group a Business Mini Group).

Lokalita

EC Cape Town se nachází v nové budově na Hans Strijdom Avenue s panoramatickými výhledy na Atlantský oceán a Stolovou horu. Díky umístění budovy školy přímo v centru města mají studenti snadný přístup k obchodům, kavárnám, barům a restauracím a známá ulice Long Street se nachází o pouhý blok dále. Pokud zde budete studovat, tak pro Vás bude jistě příjemné, že mnoho tříd má výhled na Stolovou horu. Studenti mají k dispozici knihovnu, počítačovou učebnu a společenskou místnost s TV.

Kurzy a ubytování

Škola EC nabízí kurzy obecné angličtiny General English, Intensive English a dále kurzy připravující k mezinárodně uznávaným zkouškám FCE, CAE, a IELTS. V kurzu Business English se prolíná výuka obecné a obchodní angličtiny. Pro studenty, kteří vyžadují intenzivnější studium EC nabízí individuální výuku One to one. V ceně kurzů jsou zahrnuty učebnice a výukové materiály, přídavné anglické aktivity a workshopy, letištní transfer (pouze pokud je ubytování zajištěné od školy), uvítací oběd, přístup k  internetu a zvýhodněné ceny do fitness a health klubu. Pro zpestření pobytu organizuje škola za příplatek dvoudenní výlet za poznáváním místní fauny a flóry 2 Day Safari. Ubytování je již tradičně nabízeno v hostitelských rodinách s polopenzí nebo v rezidencích.

© 1999 - 2020 STUDYLINE s.r.o.